RADIOSITE Fórum

  • RDS - Radio Data System

 #9082  Szerző: mg
 
molnarb írta:Ilyen topikot még nem találtam, de ez az "apróság", ami igen hasznos dolog, talán érdemel külön topicot. Először is érdekelne pár alap. Hol van arról információ, hogy valójában mit lehet kisugározni RDSben, mit tartalmazhat ésatöbbi. Keresgéltem a neten, de nem igazán bukkantam rá, hogy például PS-ben tényleg csak a műsorazonosítót (rádió neve, esetleg telefonszám, freki) lehet küldeni és nem rakható bele más, vagy nincs is szabályozás. Hol van ez leírva pontosan?
nhh.hu-n rákerestem, nem találtam, médiatörvényben, ortt elvi határozatokban sincs semmi konkrét
 #9067  Szerző: molnarb
 
Ilyen topikot még nem találtam, de ez az "apróság", ami igen hasznos dolog, talán érdemel külön topicot. Először is érdekelne pár alap. Hol van arról információ, hogy valójában mit lehet kisugározni RDSben, mit tartalmazhat ésatöbbi. Keresgéltem a neten, de nem igazán bukkantam rá, hogy például PS-ben tényleg csak a műsorazonosítót (rádió neve, esetleg telefonszám, freki) lehet küldeni és nem rakható bele más, vagy nincs is szabályozás. Hol van ez leírva pontosan?
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14