RADIOSITE Fórum

  • Műsorvezetők, rádiósok

 #179793  Szerző: nyikolaj
 
Na igen. Pár bakit én is pont most vettem észre az M weboldalán..pl: a szlogen... a Ma és a holnap ritmusa van feltüntetve,és utána a frekvenciák. Hááát.. nagyon az elején volt ez a szlogen kb 7 éve rövid ideig.
Győri Niki kb 1,5 éve lehet az M tagja!
-Előtte Gyöngyösön rádiózott.
Amúgy aranyos,szép csaj!
 #179790  Szerző: 501WAVE
 
Most megdöbbentem.Már 2 ( esetleg 3 ) éve nincs az éterben ?
Le vagyok maradva rendesen.
Ugyanitt : kérlek,most te ne lepődj meg : de ki az a Győri Niki ?
- gyorsban meglestem az m rádió weboldalát-
Közlésük szerint műsorvezető hétköznap : Győri Nikolett, hétvégén Győri Niki.
Nem akarok szőrszálhasogató lenni,de azért Toca ( vagy Tosza ) figyelhetne ilyen elírásokra.
 #179789  Szerző: nyikolaj
 
Igen, volt eszemben nekem is ezek az alternatívák, de már eltelt több mint 2 év. Talán 3.
Mellesleg rengeteg helyi rendezvényen ő volt a házigazda Miskolcon mindig mióta a világ a világ. Ez a státusza is megszűnt.
Szerintem más valami van a dologban, (mentális dolgok) de tényleg sajnálom a csávót!
Tényleg bírtam a stílusát! Semmi bajom a mostani reggeli párossal az M-en,de Marci egyedül is vitte a reggeli sávot évtizedek óta. És jobban!
 #179788  Szerző: 501WAVE
 
nyikolaj írta: 2018.10.31. 13:24 Oke, tudom,hogy egy online rádiót csinál, de attól még nem kéne furcsán viselkednie! (Ahogy korábban is írtam a példákat)
-Egyébként sem hiszem el,hogy egy olyan rutinos róka mint Marc, egy online rádió miatt illant volna elhirtelen a kereskedelmi rádiózás éteréből.
-Ez az online Nonstop csak egy vigasz hobbi neki úgy gondolom.

Teljesen igazad van.
Őszínte leszek : Én észre sem vettem,hogy eltűnt fm-ről,mivel egyáltalán nem hallgatom az M Rádiót ;)
Talán a háttérben dolgozik valami új rádió elindításán. ( Van itt bőven üres freki : 88,7 , 92,4, 93,6 , 98,9, 99,5 )
de ez csak az én gondolatom.
Vagy : feljebb bukott,és valamelyik BP-i vagy országoson hallhatjuk.
 #179787  Szerző: nyikolaj
 
Oke, tudom,hogy egy online rádiót csinál, de attól még nem kéne furcsán viselkednie! (Ahogy korábban is írtam a példákat)
-Egyébként sem hiszem el,hogy egy olyan rutinos róka mint Marc, egy online rádió miatt illant volna elhirtelen a kereskedelmi rádiózás éteréből.
-Ez az online Nonstop csak egy vigasz hobbi neki úgy gondolom.
 #179784  Szerző: 501WAVE
 
nyikolaj írta: 2018.10.31. 09:08 Szabó Marcival mi a fene történt? Kedvenc műsorvezetőm volt,jó pár éve semmit nem hallani róla,és elég hirtelen távozott az éterből a rutinos műsorvezető.
-Mellesleg elég furcsán viselkedik a FB privát oldalán..és volt kollégái is eléggé szemrehányó megnyilvánulást írnak a különböző posztjaihoz. Marci pedig lekezelő.
Kár érte,mert tehetséges jó arc volt.

A Nonstop rádiót csinálja.
 #179768  Szerző: nyikolaj
 
Szabó Marcival mi a fene történt? Kedvenc műsorvezetőm volt,jó pár éve semmit nem hallani róla,és elég hirtelen távozott az éterből a rutinos műsorvezető.
-Mellesleg elég furcsán viselkedik a FB privát oldalán..és volt kollégái is eléggé szemrehányó megnyilvánulást írnak a különböző posztjaihoz. Marci pedig lekezelő.
Kár érte,mert tehetséges jó arc volt.
 #179485  Szerző: nyikolaj
 
Ja igen.. Elnézést!
 #178077  Szerző: nyikolaj
 
Jó pár napja nosztalgiáztam,és olvasgattam a Danubius rádióról, a neten fellelhető mentett oldalakról..és azon gondolkoztam,hogy Jakupcsek Gabi,Rákóczi Feri, Vincze Kriszta, és Murányi Mariann előtt ki volt még a Danubius fórum ffi műsorvezetője sokáig? Lehet,hogy rosszul emlékszem de olyan név rémlik,hogy Illés Márton! De szerintem tévedek.