RADIOSITE Fórum

• Rádióműsorok

#172602  Szerző: tothbalazs
 2017.11.19. 19:19
joe írta:
tothbalazs írta:Sziasztok!

Abban szeretném a segítségetek kérni, nem tudjátok-e véletlenül, hogy Zalaegerszegen az FM 96.1-en (vagy akörül) melyik külföldi (szlovén, szlovák?) adó fogható? Ma délelőtt játszottak egy hegedűversenyt, amit szeretnék megtalálni, de még az adó nevét sem tudom.
Köszi előre is!
Szia!
A körzetben az adott frekvencián a "Hrvatski Radio 3" fogható - a "műsorújságuk": http://radio.hrt.hr/treci-program/raspored/
Joe
Szia!

Köszönöm, igen, ez az. A délután folyamán sikerült elcsípnem annyit, hogy "hrvatska radio - treći program", és ez alapján megtaláltam az adót. Valószínűleg a "Paviljon glazbala" c. műsort hallgattam délelőtt fél 11 körül, és ebben szóltak svéd folk hegedűdalok (ilyesmik). Mivel konkrétan nincsenek részletezve a dalok címei, ezért írtam a rádiónak facebook-on, hátha válaszolnak :)
 #172591  Szerző: joe
 2017.11.19. 15:11
tothbalazs írta:Sziasztok!

Abban szeretném a segítségetek kérni, nem tudjátok-e véletlenül, hogy Zalaegerszegen az FM 96.1-en (vagy akörül) melyik külföldi (szlovén, szlovák?) adó fogható? Ma délelőtt játszottak egy hegedűversenyt, amit szeretnék megtalálni, de még az adó nevét sem tudom.
Köszi előre is!
Szia!
A körzetben az adott frekvencián a "Hrvatski Radio 3" fogható - a "műsorújságuk": http://radio.hrt.hr/treci-program/raspored/
Joe
 #172589  Szerző: tothbalazs
 2017.11.19. 14:31
Sziasztok!

Köszi előre is!
 #156372  Szerző: Milán
 2016.06.17. 22:47
Az Emberek Vagyunk Egyesület bemutatta a Vak-Lárma című, országos terjesztésre szánt, akadálymentes, integrálódást elősegítő rádióműsorát. Színes, izgalmas, érdekes lesz, tökéletesen kielégítve a média társadalmi felelősségvállalásának modern követelményeit.
http://radiosite.hu/index.php?option=co ... &Itemid=99
 #74069  Szerző: Zoey
 2011.06.03. 22:17
djlacee írta:Repkényi Dóri? :yeah:
Elárulom őszintén, fogalmam sincs, ki az, akit mondok, de világgá tudok szaladni, amikor meghallom a hangját. Nem tudom, torzítva van-e a hangja és emiatt idegesít, de lehet, alapjáraton ilyen...

szerk.:
de, most utánanéztem, és valóban ő. Alapjáraton se jön be a hangja, hangsúlyozása, stílusa, de szerintem a spotokban még rá is tesznek egy lapáttal...
 #74064  Szerző: djlacee
 2011.06.03. 22:07
Repkényi Dóri? :yeah:
 #74063  Szerző: Zoey
 2011.06.03. 22:04
Csak szerintem hót gagyi a Viva Chart Show című műsor? Kezdve a műsorvezetőnél, de ami mégidegesítőbb számomra, az a műsor spotjainak, ajánlóinak hangja. Az, akit mostanában a Viva Comet ajánlójában is hallhatunk nap mint nap. Szerintem ritka irritáló hangja van... (de lehet, ezt csak én gondolom így)
 #71112  Szerző: DWC
 2011.04.30. 10:25
chromsix írta:Mert nem történik semmi helyben, nincs hír.
Ez szerintem tipikus alvóvárosi probléma. Az emberek napközben a közeli nagyvárosban vannak, este meg nem nagyon történik velük semmi. Az meg tényleg nem túl kellemes, mikor egyre sűrűbben fordul elő az "oké, írjunk helyi hírt, de miről?"-szituáció.. Jó, persze, abból is lehet kemény 1 db hír, hogy minden rendben van, pl. közlekedésnél, hogy az utak jól járhatók, de azt mégse lehet bejátszani, hogy "térségünk elmúlt napja ismét eseménytelenül telt, még Mari néni is állva tudott maradni, mikor megbotlott egy kőben, így még arról sem tudunk érdekességként beszámolni, hogy a továbbiakban mi történt vele, köszönjük figyelmüket". :D
 #71083  Szerző: chromsix
 2011.04.30. 08:32
Mert nem történik semmi helyben, nincs hír. Továbbá olcsóbb átvenni egy hírkészítő cég híreit, mint alkalmazni egy saját hírolvasót - hírszerkesztőt. Aztán az is lehet nincs még egy normális beszédmikrofonja sem a rádiónak. Ez mind megtörténhet. :)

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.