RADIOSITE Fórum

  • Állomáshangok

 #73705  Szerző: csadam
 
forlife70 írta:Off a juventus témára: a juvinak a "sláger rádiósítást" megelőző arculatát kéne visszahozni, akkor volna értelme. Én pl azóta nem hallgatom, hogy Sláger lett belőle. Zseniális műsorokat szüntettek meg, és zseniális műsorvezetőket szorítottak szigorú megszólalási keretek közé (Dénes Tamás az Egérútban élte ki igazán magát, és ott mutatkozott meg, hogy talán az ország legjobb férfi műsorvezetője). Ehhez képest csak felkomfok vannak jóformán.

Station voicok közül Welker, és a Rádió 88 hangja számomra a nyerő. Utóbbi egy szegedi színész srác, de országos adóban is megállná a helyét...
Ez így igaz!!!
 #73432  Szerző: forlife70
 
Off a juventus témára: a juvinak a "sláger rádiósítást" megelőző arculatát kéne visszahozni, akkor volna értelme. Én pl azóta nem hallgatom, hogy Sláger lett belőle. Zseniális műsorokat szüntettek meg, és zseniális műsorvezetőket szorítottak szigorú megszólalási keretek közé (Dénes Tamás az Egérútban élte ki igazán magát, és ott mutatkozott meg, hogy talán az ország legjobb férfi műsorvezetője). Ehhez képest csak felkomfok vannak jóformán.

Station voicok közül Welker, és a Rádió 88 hangja számomra a nyerő. Utóbbi egy szegedi színész srác, de országos adóban is megállná a helyét...
 #73431  Szerző: szemilan
 
Roger írta:a Juventuson szívesebben hallanám inkább ismét Somogyi Zoltán hangját állomásazonosítóként mint anno...(a 90-es évek végén? -ha jól emlékszem)
Valahogy én is :) Van is róla véletlen felvételem
 #73419  Szerző: RadiosJani
 
Az Én kedvencem a Kőszegi Ákos. Szerintem nagyon jó! A Rádió1 hangja nincs megpiszkálva?
 #70778  Szerző: Roger
 
a Juventuson szívesebben hallanám inkább ismét Somogyi Zoltán hangját állomásazonosítóként mint anno...(a 90-es évek végén? -ha jól emlékszem)
 #70771  Szerző: djlacee
 
Nekem egyik favoritom, aki a Lajtán meg az OxygenFM-en is van, illetve Ikván is volt, ki ő?
 #70768  Szerző: Gyurii91
 
Nekem a kedvencem a Rise FM hangja, 2. a Rádió Plusz hangja, és a 3. a Class FM hangja.

Akiket nem nagyon bírok, a R1 és TV2 hangja, és Armand Juventus... :S
 #70759  Szerző: markfelt
 
Egyértelmű a voksom: Bogi, Rádió 1!
 #70754  Szerző: Roger
 
Bár beírtam a rádió topikjába is, de akkor ide is: Nap Rádió...régebben még azt mondtam, hogy Rádió88, Bridge FM...
 #70752  Szerző: Snake
 
Itt Pesten, 1iknek sem!