RADIOSITE Fórum

  • Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság

 #170691  Szerző: csadam
 
RadioFan írta:
Mipi írta:Biztos mint az M1 -en.

5 perc angol, 5 perc német, 2,5 perc orosz, 2,5 perc kínai nyelvű hírek lesznek. :punch:
csadam írta:Én a napi 15 perc idegen nyelvű hírszolgáltatásra leszek kíváncsi.
Csak tudnám erre mi szükség van egy magyar országos kereskedelmi rádióban...ez valami kriminálisan nagy baromság.
Ötletnek nem rossz, de valóban nem kereskedelmi rádióba való. Legalábbis egész évben nem látom értelmét, de mondjuk nyáron több értelme lenne a turisták miatt.
 #170690  Szerző: RadioFan
 
Mipi írta:Biztos mint az M1 -en.

5 perc angol, 5 perc német, 2,5 perc orosz, 2,5 perc kínai nyelvű hírek lesznek. :punch:
csadam írta:Én a napi 15 perc idegen nyelvű hírszolgáltatásra leszek kíváncsi.
Csak tudnám erre mi szükség van egy magyar országos kereskedelmi rádióban...ez valami kriminálisan nagy baromság.
 #170689  Szerző: Mipi
 
Biztos mint az M1 -en.

5 perc angol, 5 perc német, 2,5 perc orosz, 2,5 perc kínai nyelvű hírek lesznek. :punch:
csadam írta:Én a napi 15 perc idegen nyelvű hírszolgáltatásra leszek kíváncsi.
 #170683  Szerző: DRoland
 
Engem az új pályázattal kapcsolatban ez akaszt ki:
Újdonság a pályázati felhívás tervezetéhez képest, hogy a pályázóknak a magyar zenékre szánt műsoridőn belül legalább 29,1 százaléknyi öt évnél nem régebben készült magyar dal adásba szerkesztését is vállalniuk kell a maximum pontszámért.
Figyelem! Szubjektív vélemény következik: Van már elég rádió, ami mai magyar borzalmakat sugároz, minek még egy? Ezzel gyakorlatilag kizárják, hogy legyen egy régebbi zenét sugárzó rádió országosan. Félreértés ne essék, szeretek magyar zenét is hallgatni, de jóval régebbről. A sok megkötés, amit támasztanak, sokszor hallgathatatlanná teszi a rádiót, legyen az bármelyik, persze vannak jó dolgok abban, de rosszak szerintem több...
 #170682  Szerző: kukac
 
LuciFerko írta:
noartist írta:Az új országos frekvenciacsomag pályázati kiírásából a kedvenc részletem: gyerekbarát reggeli műsor.
Mi fog ebből kisülni? Misi Mókus kalandjai Harsányi Levente tolmácsolásában? :)

(persze, nem ennyire durva a helyzet, de sanszos, hogy nem a megszokott formátumra kell majd számítani reggelente)
Annyi, hogy kerülni kell a szexista viccelődést meg hasonlót, ami _szerintem_ nem gond egy országos rádiónál.
szerintem korhatáros szexizmus nem jelent meg soha a reggeli műsorban, ami pedig volt, azt csak valami egyéni túlérzékenység, bigottság miatt lehet annak minősíteni, de kétségtelenül alkalmas még hatósági bas*tatásra is.
 #170681  Szerző: LuciFerko
 
noartist írta:Az új országos frekvenciacsomag pályázati kiírásából a kedvenc részletem: gyerekbarát reggeli műsor.
Mi fog ebből kisülni? Misi Mókus kalandjai Harsányi Levente tolmácsolásában? :)

(persze, nem ennyire durva a helyzet, de sanszos, hogy nem a megszokott formátumra kell majd számítani reggelente)
Annyi, hogy kerülni kell a szexista viccelődést meg hasonlót, ami _szerintem_ nem gond egy országos rádiónál.
 #170680  Szerző: noartist
 
Az új országos frekvenciacsomag pályázati kiírásából a kedvenc részletem: gyerekbarát reggeli műsor.
Mi fog ebből kisülni? Misi Mókus kalandjai Harsányi Levente tolmácsolásában? :)

(persze, nem ennyire durva a helyzet, de sanszos, hogy nem a megszokott formátumra kell majd számítani reggelente)
 #170522  Szerző: LuciFerko
 
RadioFan írta:
LuciFerko írta:https://blog.atlatszo.hu/2016/08/belene ... jvarosban/

Csak ők pályáztak a Dunaújváros 93.1-re, előreláthatólag helyi adó fog menni ott, nem R1.
Én már az elején csodálkoztam, amikor lehozta a sajtó, hogy ott is Vajnáék fognak szólni, hiszen ott van Földváron a 106.5, (szinte) felesleges lenne ez a frekvencia.
Nem egészen mert Dunaújváros nyugati részén belekrákog a Lánchíd Székesfehérvárról (106.6)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 107