RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #166526  Szerző: altermanus
 
Rendben, ezt nem tudtam. De kösz a infót, és bocs az offért.
 #166521  Szerző: Wolfman
 
altermanus, ez a topik nem igazán erről szól:
best írta:Olyan zenék, amik szólnak kereskedelmi rádiókban, de mi soha nem játszanánk le a sajátunkban. Olyan zenék, amik már a könyökünkön jönnek ki, vagy hozzátartozik az életünkhöz de utáljuk.
(Amúgy egyetértek veled, tényleg marharossz.)
 #166495  Szerző: altermanus
 
Figyelem! Csak erős idegzetűeknek!
Egy ismerősöm küldte nem régiben... őőőő... mikor egy kocsmába játszottam virtual dj-ről a kis grófót, Jolly és a zománcokat, azt hittem ezután nem lehet rosszabb. Tévedtem! Be kell látnom, hogy van rosszabb, és azt megint bizonyította az életről az egyik tételemet, hogy kérem szépen:
Mindig van rosszabb!!!
Nem is szólok hozzá többet, most pedig jöjjön a zene.
Wörös - Dujuwanna
Ugye milyen rossz?!
 #158207  Szerző: Gr3g0ry
 
Csongii írta:1,
& szubjektív: nekem tetszik a pörgőssége, egy ilyet reggel betolni és máris rugózik az ember. :)
Ha nem lenne olyan az "ének" talán elmenne.
 #158147  Szerző: Csongii
 
djlacee írta:Én is tolnám, de nem "orrbaszájba", mint a Rágó1
+1,
& szubjektív: nekem tetszik a pörgőssége, egy ilyet reggel betolni és máris rugózik az ember. :)
Amikor élőben csináltuk a reggeli műsorunkat és bent kellett ücsörögjek a műsorvezetőkkel, akkor igyekeztem mindig a pörgősebb zenéket tenni, had ébredjenek fel. :D
 #158144  Szerző: djlacee
 
Én is tolnám, de nem "orrbaszájba", mint a Rágó1
 #158135  Szerző: noartist
 
Gr3g0ry írta:
frekivadasz írta:1: Ez egy népszerű felvétel. Nem betenni hiba.
2: Az egyéni ízlést kizárólag akkor visszük bele a munkánkba, ha az egyezik a rádió érdekeivel. Tehát általában soha.
Lehet hogy népszerű de csak a fiatalok körében....
Biztosan csak?
 #158094  Szerző: Gr3g0ry
 
dkemeny77 írta:
Gr3g0ry írta:Nehogy azt higyjétek hogy össze-vissza beszélek Pl ezt mellőzném,erősen irritál...
Ez mind szubjektív. Ez most ''trendi'', ott a helye a kereskedelmi médiumokban. Egy dolog, hogy neked nem jön be, de lehet, hogy másik 100 000 hallgatód megőrül érte. Mert ez a trendi. Mivel népszerű, és szeretik, szerintem az egyedi véleményed játszás esetén nem kell.

Más dolog, hogy az ez egy fát is megnézték már páran... :D
Én azt mondtom (írom) hogy kell némi határ:ennyi erővel olyan szám is mehetne ahol a b+,"váza" szinonimája,meg egyéb obcén kifejezés hallható, hiába népszerű,nem mehetne le(mert ez már határon túl van).Amúgy tényleg mit szólnátok ha az "egy fa" alkotás szerepelne egy zenei toplistán és ezt adják a rádiók akkor már ti is elgondolkodnátok az élet értelmén:hiába, ez a "trendy".:D
Nem a saját stílusomat akarom erőltetni,mert sok olyan van ami nem a kedvencem de azt mondom hadd menjen.
 #158088  Szerző: dkemeny77
 
Gr3g0ry írta:Nehogy azt higyjétek hogy össze-vissza beszélek Pl ezt mellőzném,erősen irritál...
Ez mind szubjektív. Ez most ''trendi'', ott a helye a kereskedelmi médiumokban. Egy dolog, hogy neked nem jön be, de lehet, hogy másik 100 000 hallgatód megőrül érte. Mert ez a trendi. Mivel népszerű, és szeretik, szerintem az egyedi véleményed játszás esetén nem kell.

Más dolog, hogy az ez egy fát is megnézték már páran... :D
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 29