RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #184132  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2019.07.13. 10:22
mihalylovics írta: 2019.07.11. 19:56Na, ezért váltotta a kocsiban a Petőfi programhelyét az SRO 1...
Jó is az, amíg nem nem szólal rajta valaki. Akkor jön a hányinger, és mivel az a tót Kossuth, hát elég sokszor szólalnak meg. :x
Egyáltalán nem tót Kossuth. Össze se lehet hasonlítani, ez külön állatfaj, ami Magyarországon nem létezik. Más formátum. Míg a Kossuth egész nap pofázik, ez meg inkább egy kicsit többet beszélő zenei rádió.
 #184113  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2019.07.11. 19:56Na, ezért váltotta a kocsiban a Petőfi programhelyét az SRO 1...
Jó is az, amíg nem nem szólal rajta valaki. Akkor jön a hányinger, és mivel az a tót Kossuth, hát elég sokszor szólalnak meg. :x
 #184102  Szerző: djlacee
 
De most miért? Ezek tök jó zenék
 #184096  Szerző: mihalylovics
 
shadoe írta: 2019.07.11. 17:44 Hősök feat. Halott Pénzike - Több türelem. Nekem nem volt hozzá. El akartam tekerni, de rájöttem, hogy épp egy hamburgerezőben szól a Petőfi, és nem idehaza vagyok. :( Kénytelen voltam végighallgatni ezt a nyekergést. A Petőfi rádió zenei szerkesztője öreg nénikéjének a térde kalácsát az ilyen zenékért...
Na, ezért váltotta a kocsiban a Petőfi programhelyét az SRO 1...
 #184092  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.07.11. 17:44 Hősök feat. Halott Pénzike - Több türelem. Nekem nem volt hozzá. El akartam tekerni, de rájöttem, hogy épp egy hamburgerezőben szól a Petőfi, és nem idehaza vagyok. :( Kénytelen voltam végighallgatni ezt a nyekergést. A Petőfi rádió zenei szerkesztője öreg nénikéjének a térde kalácsát az ilyen zenékért...
Dedmani ft. Jumodaddy - Beyoncé. Hát a rádiót majdnem kivágtam az ablakon.
 #184089  Szerző: shadoe
 
Hősök feat. Halott Pénzike - Több türelem. Nekem nem volt hozzá. El akartam tekerni, de rájöttem, hogy épp egy hamburgerezőben szól a Petőfi, és nem idehaza vagyok. :( Kénytelen voltam végighallgatni ezt a nyekergést. A Petőfi rádió zenei szerkesztője öreg nénikéjének a térde kalácsát az ilyen zenékért...
 #183316  Szerző: Marcii
 
shadoe írta: 2019.05.21. 19:27 Willy William - La la la
De gyűlölöm :X.:
 #183018  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.05.06. 18:32
noartist írta: 2019.05.05. 22:45

Tegyük meg tétjeinket: Sigrid mikor kerül be, és hány évig fog menni tőle a Strangers?
Hú, szerintem ez sose fog menni. Ami a mai újak közül lehet R1-es sláger 1 év múlva, az szerintem Avicii- SOS, Clean Bandit/Ellie Goulding- Mama, Jonas Brothers- Sucker, Daddy Yankee/Snow - Con calma (ez a legerősebb tippem), Mabel - Don't call me up (ezt ha játsszák, előbb fogják adni, mint a Petőfi - lásd Sweet but psycho), Lauv/Troy Sivan - I'm so tired és Ava Max - So am I. Ezek olyan jellegzetes R1 stílust képviselnének, nem is bánnám, ha már játszanák, de erre várhatok... Testvérek közt is negyed év, mire feltűnhetnek.
Mabel - Dont call me up : szerintem azt már nem fogja adni a Petőfi.
Clean Bandit/Ellie G. - Mama : még sehol nem hallottam.
A többit mind hallottam már nem Rádió 1-en.
 #183017  Szerző: shadoe
 
noartist írta: 2019.05.05. 22:45

Tegyük meg tétjeinket: Sigrid mikor kerül be, és hány évig fog menni tőle a Strangers?
Hú, szerintem ez sose fog menni. Ami a mai újak közül lehet R1-es sláger 1 év múlva, az szerintem Avicii- SOS, Clean Bandit/Ellie Goulding- Mama, Jonas Brothers- Sucker, Daddy Yankee/Snow - Con calma (ez a legerősebb tippem), Mabel - Don't call me up (ezt ha játsszák, előbb fogják adni, mint a Petőfi - lásd Sweet but psycho), Lauv/Troy Sivan - I'm so tired és Ava Max - So am I. Ezek olyan jellegzetes R1 stílust képviselnének, nem is bánnám, ha már játszanák, de erre várhatok... Testvérek közt is negyed év, mire feltűnhetnek.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 29