RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #121310  Szerző: kukac
 
@FLaci81: "Idefigyelj édes egy komám!
Ha neked ez nem kötekedő jelleg volt, akkor miért
folytatod ugyanúgy "ha ezt nem, akkor nyilván te jobban
tudod a szerkesztőnél hogy melyiket - na erre lennék
most kíváncsi!" ? Leszel szíves nem úgy beállítani ezt az
egészet, mintha a fekete színre állítanád hogy fehér és a
fehéret kell elfogadni! Nagyon nem csípem az ilyet !!!!!!!
Mi baj van abból, ha adott egy topic, melynek neve: Amit
soha nem játszanék le... és ideírom azt amit én és a
környezetemben lévő pár ember már sokall, hogy nem
játszanám le, vagy ha igen akkor jóval kevesebbszer!?
Figyelj ide!
Ajánlom, ha hozzám szólsz azt normálisan tedd, mellőzd
ezt a stílust, mert én nem ártottam neked semmit, nem
holmi 15 éves taknyossal beszélsz világos?!
"Az pedig hogy ki mennyire szeret, vagy nem szeret egy
adott dalt - szubjektív, vitára sem érdemes! Egy
komolyabb kereskedelmi rádióba eleve csak olyan dalok
kerülnek be, amik a célcsoport ízlésének megfelelnek, a
célcsoport nagy része jól fogadja. Ha téged ez másként
érint, akkor nyilván ez a radió nem a te figyelmedre
számit, nem neked készíti a műsort, nem tartozol a
celcsoportjaba. Ezen nem kell túl sokat rugózni, keresni
kell egy másik adót ami tetszik - ennyi..."
Ezen hozzászólás részét legalább normális magyarázó
stílusban tetted, így kellett volna előtte is és akkor nem
hördülök fel, ennyi az egész kérem szépen!"

- azt javaslom hogy vegyél vissza egy kicsit, egyrészt senki sem bántott, másrészt nem vagyok se a komad, se a cimborad, mert általában intelligens, normálisan megnyilvanulni képes emberekkel szoktam kapcsolatot tartani. Ha képtelen vagy kezelni az ellenvéleményeket, akkor ne kommentelj, ennyi. Az hogy magával szemben ki milyen hangnemet érdemel, nem feltétlen az életkora, mint inkább a megnyilvánulása fogja meghatározni. Ha nem érzed magad 15éves taknyosnak, akkor miért viselkedsz úgy?

Na mindegy, nem vagyunk egyformák. A topikot illetően, témáját tekintve szerintem teljesen fölösleges, izlesrol nem vitatkozunk, így az hogy kinek mi az unalmas, teljesen viszonylagos es mások szamara érdektelen. Szakmai fórumon nincs helye. De ha szorosan ragaszkodunk a topic témájához, akkor jogosan merül fel a kérdés, hogy ha azt a dalt nem, akkor helyette mit?! Merthogy a műsort azért valamivel meg kell tölteni, az nem megy hogy kiveszünk mindent, ami szerintetek unalmas. Valamit kell helyette játszani, csak az nem mindegy hogy találsz-e jobbat helyette, vagy maradnak a rosszabb dalok. Ha abból indulok ki hogy a rotáció jól van beállítva (ezt a felmérés szokta visszaigazolni), akkor a jó dalok rotálódnak a kellő mennyiségben. Ezen pedig már csak rontani lehetne. A problémádra, miszerint unsz egy adott dalt egy rádió műsorában, tényleg nem tudok okosabbat tanácsolni, mint azt hogy kapcsolj át!
 #121309  Szerző: FLaci81
 
kukac írta:@FLaci81: "2007 szeptemberét írjuk, amikor is ugyanezen előadótól
a "Színezd újra" című számot ugyanígy nagyon sokszor
napi szinten ismételte sokkal intenzívebben az akkor
még Danubius rádió!"
- nyilván nem véletlenül, de most 2013-at írunk, ez az aktuális sláger...
"Mintha úgy érezném, hogy némi kötekedő jelleg lenne
ezen sorok között, pedig nem hinném, hogy valótlant
állítottam, sőt biztos hogy nem!"
- nem kötekedés, csak őszinte érdeklődés - ha ezt nem, akkor nyilván te jobban tudod a szerkesztőnél hogy melyiket - na erre lennék most kíváncsi!
Az pedig hogy ki mennyire szeret, vagy nem szeret egy adott dalt - szubjektív, vitára sem érdemes! Egy komolyabb kereskedelmi rádióba eleve csak olyan dalok kerülnek be, amik a célcsoport ízlésének megfelelnek, a célcsoport nagy része jól fogadja. Ha téged ez másként érint, akkor nyilván ez a radió nem a te figyelmedre számit, nem neked készíti a műsort, nem tartozol a celcsoportjaba. Ezen nem kell túl sokat rugózni, keresni kell egy másik adót ami tetszik - ennyi...
Idefigyelj édes egy komám!
Ha neked ez nem kötekedő jelleg volt, akkor miért folytatod ugyanúgy "ha ezt nem, akkor nyilván te jobban tudod a szerkesztőnél hogy melyiket - na erre lennék most kíváncsi!" ? Leszel szíves nem úgy beállítani ezt az egészet, mintha a fekete színre állítanád hogy fehér és a fehéret kell elfogadni! Nagyon nem csípem az ilyet !!!!!!!

Mi baj van abból, ha adott egy topic, melynek neve: Amit soha nem játszanék le... és ideírom azt amit én és a környezetemben lévő pár ember már sokall, hogy nem játszanám le, vagy ha igen akkor jóval kevesebbszer!?

Figyelj ide!
Ajánlom, ha hozzám szólsz azt normálisan tedd, mellőzd ezt a stílust, mert én nem ártottam neked semmit, nem holmi 15 éves taknyossal beszélsz világos?!



"Az pedig hogy ki mennyire szeret, vagy nem szeret egy adott dalt - szubjektív, vitára sem érdemes! Egy komolyabb kereskedelmi rádióba eleve csak olyan dalok kerülnek be, amik a célcsoport ízlésének megfelelnek, a célcsoport nagy része jól fogadja. Ha téged ez másként érint, akkor nyilván ez a radió nem a te figyelmedre számit, nem neked készíti a műsort, nem tartozol a celcsoportjaba. Ezen nem kell túl sokat rugózni, keresni kell egy másik adót ami tetszik - ennyi..."

Ezen hozzászólás részét legalább normális magyarázó stílusban tetted, így kellett volna előtte is és akkor nem hördülök fel, ennyi az egész kérem szépen!
 #121308  Szerző: kukac
 
@FLaci81: "2007 szeptemberét írjuk, amikor is ugyanezen előadótól
a "Színezd újra" című számot ugyanígy nagyon sokszor
napi szinten ismételte sokkal intenzívebben az akkor
még Danubius rádió!"
- nyilván nem véletlenül, de most 2013-at írunk, ez az aktuális sláger...
"Mintha úgy érezném, hogy némi kötekedő jelleg lenne
ezen sorok között, pedig nem hinném, hogy valótlant
állítottam, sőt biztos hogy nem!"
- nem kötekedés, csak őszinte érdeklődés - ha ezt nem, akkor nyilván te jobban tudod a szerkesztőnél hogy melyiket - na erre lennék most kíváncsi!
Az pedig hogy ki mennyire szeret, vagy nem szeret egy adott dalt - szubjektív, vitára sem érdemes! Egy komolyabb kereskedelmi rádióba eleve csak olyan dalok kerülnek be, amik a célcsoport ízlésének megfelelnek, a célcsoport nagy része jól fogadja. Ha téged ez másként érint, akkor nyilván ez a radió nem a te figyelmedre számit, nem neked készíti a műsort, nem tartozol a celcsoportjaba. Ezen nem kell túl sokat rugózni, keresni kell egy másik adót ami tetszik - ennyi...
 #121307  Szerző: FLaci81
 
kukac írta:Mondj három másik, legalább ilyen igényes mai magyar slágert, amit inkább jatszanál helyette ugyanilyen rotációban, és a hallgató nem érzi a hiányát!

--
Bocs, mondj csak egyet!...

Nem tudok mondani, mert nem hallgatom napi rendszerességgel a Class FM-et, viszont amikor hallgatom, nagyon sokszor hallom ezt a dalt, így (bár a kezdetektől fogva sem volt a kedvenc, de elviseltem) mostanra már nekem eléggé unalmas lett!

De tudod mit?
Mondok mást!
2007 szeptemberét írjuk, amikor is ugyanezen előadótól a "Színezd újra" című számot ugyanígy nagyon sokszor napi szinten ismételte sokkal intenzívebben az akkor még Danubius rádió!

"Mondj három másik, legalább ilyen igényes mai magyar slágert, amit inkább jatszanál helyette ugyanilyen rotációban, és a hallgató nem érzi a hiányát!

--
Bocs, mondj csak egyet!..."
Mintha úgy érezném, hogy némi kötekedő jelleg lenne ezen sorok között, pedig nem hinném, hogy valótlant állítottam, sőt biztos hogy nem! :gülü2:
 #121305  Szerző: kukac
 
Lehet, pl a női hallgatok körében igen népszerű. Az igazi mai slágerek pedig mint tudjuk, a Rádió1-en vannak (egyebkent pont ezt a dalt hallottam a Rádió1-en a minap, egy ritmus szekcióban megerőszakolt változatban). Azt látom hogy többen a mai magyar dalokat nehezményezik újabban, azt azért érdemes végig gondolni, hogy a magyar dalok játszási kvótáját nem a rádiók találtak ki, köszönje mindenki a médiatanácsnak es az ezt kijáró zenei lobbinak. Ehhez szorosan kapcsolódik hogy ha tartani kell a minimál kvótát, akkor azt mivel töltenéd ki inkább, ha már nem ezekkel (az egyébként korszerű és zeneileg, szövegét tekintve is rendben lévő) popdalokkal...
 #121302  Szerző: kukac
 
Mondj három másik, legalább ilyen igényes mai magyar slágert, amit inkább jatszanál helyette ugyanilyen rotációban, és a hallgató nem érzi a hiányát!

--
Bocs, mondj csak egyet!...
 #121283  Szerző: FLaci81
 
Nyilván nem ebben a verzióban játssza a Class FM (lassan hányásig ismételve), de akkor is:

http://www.youtube.com/watch?v=OdjI9zQJp8Y
 #111450  Szerző: Dawe1797
 
Chris Lawyer - Do the lawyer és One Direction amit soha nem adnék le! De ha választani kéne inkább az előbbi szóljon!
 #105601  Szerző: origo20
 
Heincz Gábor-lerning to let go fuuuuuuuuuj eleinte is utáltam
Fábián Juli és zuchakker összes száma
Shakira Waka Waka :lol:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 29