RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #76154  Szerző: Dani
 
Lady Gaga kb. egyik számát sem játszanám le...
 #76153  Szerző: Ati7
 
Cozombolis-Itthon vagyok.. no comment. :gülü2: :punch:
A gongrádióban most éli virágkorát. :sick:
 #74617  Szerző: noartist
 
TG írta:
Jani98 írta:
dlevi94 írta:Leginkább Jennifer Lopez ft. Pitbull On the floor c. számát unom már.... mondjuk az Infinity 2008-nál is így volt (Guru Josh Project ), csak ma már ritkábban játszák, talán ezért is hallgatom meg szívesebben.....
Hol játszák sokat? :lol: Az itteni rádiókban konkrétan havi 1-szer ha halom :lol: :hehe:
1
Gyűlölöm azt az adót.... :sealed: :vomit: :wailing:
 #74580  Szerző: TG
 
Jani98 írta:
dlevi94 írta:Leginkább Jennifer Lopez ft. Pitbull On the floor c. számát unom már.... mondjuk az Infinity 2008-nál is így volt (Guru Josh Project ), csak ma már ritkábban játszák, talán ezért is hallgatom meg szívesebben.....
Hol játszák sokat? :lol: Az itteni rádiókban konkrétan havi 1-szer ha halom :lol: :hehe:
1
 #74578  Szerző: noartist
 
dlevi94 írta:Leginkább Jennifer Lopez ft. Pitbull On the floor c. számát unom már.... mondjuk az Infinity 2008-nál is így volt (Guru Josh Project ), csak ma már ritkábban játszák, talán ezért is hallgatom meg szívesebben.....
Hol játszák sokat? :lol: Az itteni rádiókban konkrétan havi 1-szer ha halom :lol: :hehe:
 #74382  Szerző: dlevi94
 
Leginkább Jennifer Lopez ft. Pitbull On the floor c. számát unom már.... mondjuk az Infinity 2008-nál is így volt (Guru Josh Project ), csak ma már ritkábban játszák, talán ezért is hallgatom meg szívesebben.....
 #74142  Szerző: benjamin
 
DWC írta:gabry ponte feat. maya days - sexy dj
Remélem, nem is próbálják meg lejátszani soha sehol. Rosszabb, mint a Rebecca Black - Friday. Sokkal. :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=yAPhwkKZ5mI
Van egy sapnyol gyerekdal annak iilyen a ritmusa.(oNNAN LOPTÁK. :hehe: )
 #74130  Szerző: DWC
 
LuciFerko írta:
A megjegyzések le vannak tiltva ennél a videónál.
:D
A klipnél nincsenek. :)
chab7 írta: Amúgy szerencsére én nem hallgatok zeneileg rádiókat, csak vadászom rájuk.
A zenéket magamnak összeválogatva hallgatom kedvem szerint (az összeválogatás pedig különböző - usa, uk, eu, aus, world, ger stb - listák alapján történik.
[...]
Én se viszem túlzásba a rádióhallgatást, de amiket ide postolok, azokat vagy nem akarom többször hallani rádióban, vagy nem is játsszák, de ennek szívből örülök is. Ez a Sexy DJ borzalom egy válogatáslemezen volt, ebből gyanítom, hogy máshol szívtelenebbek a zenei szerkesztők, és be-be büntetnek ilyesmivel.
 #74109  Szerző: chab7
 
benjamin írta:
DWC írta:gabry ponte feat. maya days - sexy dj
Remélem, nem is próbálják meg lejátszani soha sehol. Rosszabb, mint a Rebecca Black - Friday. Sokkal. :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=yAPhwkKZ5mI
Kövezzetek de szerintem nem annyira rossz.
Hát a "süss fel nap" (nem az de nem jut eszembe melyik mondóka is ez a dallam) fíling azért egy 3-4szeri hallgatásra képessé teszi, de ha állandóan kellene hallgatni akkor biztos idegbaj lenne.
Amúgy szerencsére én nem hallgatok zeneileg rádiókat, csak vadászom rájuk.
A zenéket magamnak összeválogatva hallgatom kedvem szerint (az összeválogatás pedig különböző - usa, uk, eu, aus, world, ger stb - listák alapján történik.
Így előfordul, hogy nekem tetszik olyasmi zene amit itt lehúztok, de lehet csak azért van mert kevesebbszer hallgatom meg mintha a rádióból állandóan hallanám.
Lehet ha kényszerből többször kellene hallgatnom akkor nekem is az agyamra menne.

Így fordulhat elő, hogy nekem bejönnek az Adele számai, vagy a Pitbull zenék.
Mivel nem szoktam sokat hallgatni őket, (de mikor rátévedek a zene mappámban akkor tetszenek.)
Na jó, nem fárasztom a társaságot a véleményemmel, csak annyit akartam, hogy vannak zenék amik kevesebb hallgatással egész jók, de napi 10szeri hallgatással már elhiszem, hogy szinte minden zene idegesítő tud lenni.
 #74105  Szerző: LuciFerko
 
Jani98 írta:http://www.youtube.com/watch?v=P34P0P6WvBk

Amikor a Rádió Plusszon elkezdték játszani,egyből kirántottam a konektorból a dugaszt,nem tagadom,jött vele együtt a komplett konektor is :lol: :shoot: :vomit:
A megjegyzések le vannak tiltva ennél a videónál.
:D
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 29