RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #111466  Szerző: LuciFerko
 
adminisztrator írta:Valaki, aki ügyes, tudna rögzíteni pár órát, akár egy-egy napot "emlékbe" a Rádió 1, Juventus, Music FM, Rádió Q, RiseFM adásaiból?
Sokat fog érni egyszer. Thanks!
RiseFM-et bevállalom.
 #111465  Szerző: markfelt
 
Valaki, aki ügyes, tudna rögzíteni pár órát, akár egy-egy napot "emlékbe" a Rádió 1, Juventus, Music FM, Rádió Q, RiseFM adásaiból?
Sokat fog érni egyszer. Thanks!
 #111041  Szerző: Kenezygy1038
 
Otthon neten : Kék Duna Rádió , Fehérvár Rádió , Rádió Szombathely,Balaton Rádió , Part-Balaton FM,Helikon Rádió , ÖE3 Hirádió ,Antenne Wien,Antenne STMK,Antenne Karintina, Antenne Salzburg,Antenne Tirol,Antenne Die ,Antenne Vorarlberg,Rádió WIEN,Rádió 88.6,Rádió Harmonie.
 #111039  Szerző: Mipi
 
Nightman írta:Kecson is van Music fm.. Kár hogy a 97.7 klub egy darabig üres lesz..
Igen csak sajnos az MP3 lejátszómmal nem szól tisztán a MUSIC FM.
 #111033  Szerző: Mipi
 
Koliban neten FUNRADIO Slovakia. Otthon neten FUNRADIO Slovakia. Buszon illetve kocsiban: MR2. Ha pedig Pesten vagyok: MUSIC FM. Kecsón buszon pedig a hírek miatt a KLUBRÁDIÓT.
 #111024  Szerző: Nightman
 
Off.. Én pont most láttam egy webáruház akcioját astra sett beltéri,fej,tükör kabel,ingyen beszereléssel egy20-as.. Hasznaltan beltérit mar 5-töl kapz.. De nalam ugy volt,hogy megjött a tv-m,és a sat tv képe moslék volt,azonnal kiköttettem,de tükör maradt.. Rendeltem beltérit,és a lám,az sd adások képe vetekszik a magyar HD-vel.. Na ez a nem mindegy.. On
 #111021  Szerző: PooLee
 
Off lesz, amiért elnézést, de egy kérdés: mennyiből lehet kihozni a legolcsóbban Astrára belőhető műholdvevő szettet (akár használtan), kábelezéssel, mindennel együtt?

És hogy ON is legyek: én is az Ö3 hallgatók táborát erősítem elsősorban, de a fenti kérdést pont azért tettem fel, mert a streamjük egy nagy kalap kaki, és sokszor fájdul meg a trágya minőségétől a fejem... :S
 #111020  Szerző: Nightman
 
......Ö3 se maradjon ki.. Akik egyébként egy pindurka sávszélen mint tv adást megjelenítik az albumborítót,az elözö,következö 3 zenével..
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17