RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #67227  Szerző: Attis
 
MR2, Class (bár napközben a sok magyar gagyi zene miatt egyre ritkábban) néha Enjoy.
Neten: Roxy (amíg még lehet), Rise, 88.1
 #67188  Szerző: DWC
 
Pesten, melóban, út közben, amíg lehet: Tilos
Néha Roxy, Rádió Q, ritkán Café, belehallgatgatás szinten 88.1, meg amit épp találok. Neten, ha olyanom van, Yo!, Szinva, Tilos, bár mostanság már nem nagyon. Amíg volt Sztár FM, addig a szüleim révén azt is, most apu Juventust hallgatgatott helyette.
 #67182  Szerző: donder
 
Én ezeket általában:
Rádió MAX
Pro FM
FM95
ennyi a rendszeres...
 #67145  Szerző: csokie
 
Nálam meg egyértelmű az MR2. :)
De amúgy míg volt, addig Sztár FM, meg Roxy (még csütörtökig).
Class FM (Csiszár Jenő Műsora), Café (Hajós András műsora), meg mostanában a Dabast szoktam kora délutánonként. :)
 #67144  Szerző: Gyurii91
 
Mipi: Ha otthon egész nap PRO FM kocsiba, hogy-hogy nem? :roll:
 #67138  Szerző: Szd96
 
Én itthon Europa 2, Mr2, gyaloglás közben Class, egyre ritkábban Crazy, faternál néha Roxy, Café és tegnaptól FM 88.1 :)
 #67136  Szerző: Mipi
 
Ha kocsival járok akkor Rádió 1, Class, Reggel NEO.
Otthon pedig egész nap PRO FM. www.profm.ro
 #67132  Szerző: szemilan
 
Éterben Juventus, néha Kék Duna, illetve ha éterben nem elérhető az imént említettek valamelyike keresek valamit amin éppen jó zene megy.

Online szintén Juventus, de megesik mostanság, hogy felmegyek a radiostat-ara vagy rtvstat és csak úgy random benyomom valamelyiket. Ha nem tetszik továbblépek :)
Amúgy neten is csak olyat hallgatok, ami éterben is elérhető.
 #67123  Szerző: Gyurii91
 
Frekin: MR2 - Petőfi rádió, néha amíg bírom kb. 15 perc erejéig Radio1, és néha Class, NEO...

Netközelben: RiseFM, Roxy, Rádió88
 #67118  Szerző: Máté
 
Én általában:Europa 2 ,Funradio ,Radio Fm (bár annak mostanában nem nagyon tetszik a kinálata).Nagy kedvencem volt a Radio Hey is amig meg nem szünt. :(
A Magyarok közül:Class fm . és néha Roxy de azt csak ritkán.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17