RADIOSITE Fórum

  • Álomrádió

 #75440  Szerző: benjamin
 
Én a discoshitet nem szüntetném meg mert népszerű inkább csak megújítanám/átalakítanám.
 #75439  Szerző: Dani
 
benjamin írta:Olyan ötleteket várnék hogy számotokra milyen lenne az igazi rádió1.Sokat szidjátok kíváncsi vagyok hogy ha a ti kezetekben lenne milyen lenne.(Műsorrend,műsorvezetők,zenék,stb.)
Ha az én kezemben lenne:
Nem játszana magyar zenét, az igénytelen pop/RnB stílust hanyagolná, helyette inkább a dance zene irányába mozdulna el, a Disco shit című műsort lejárt lemeznek tartom, azaz megszüntetném, helyette valami más műsort tennék be. Egy nap nem ismételném többször a zenéket. Stb.
 #75034  Szerző: lalu84
 
Moderálva!

Az intézkedést a Szabályzat - Felhasználási feltételek 3. és 4. pontjának megsértése indokolta.

A felhasználó egyhetes tiltást kapott, figyelmeztetéseinek száma: 4

(Nem sikerül megérteni, hogy nem egy reklámfelület? Vagy csak simán hülyének nézel?)

Admin
 #74721  Szerző: benjamin
 
Olyan ötleteket várnék hogy számotokra milyen lenne az igazi rádió1.Sokat szidjátok kíváncsi vagyok hogy ha a ti kezetekben lenne milyen lenne.(Műsorrend,műsorvezetők,zenék,stb.)
 #74306  Szerző: benjamin
 
Mi a véeleméytek a wozmen rádió(m)ról?
 #74287  Szerző: benjamin
 
Írtam egy új hozzászólást csak lentre került.
 #74134  Szerző: chab7
 
Na de ez ellen már nem lehetne kifogásod:
Steven Tyler - Feel so good

http://www.youtube.com/watch?v=BM39ya_-XQM

Az én álomrádióm ilyet nyomatna rongyosra, a kiadást követő héten (majd később már csak fel fel tűnve)
Mint ahogy az angol Core rádió szokta, nekem az áll legközelebb az ízlésemnek a toplistás zenéket azonnal sokat játsszák, de már egy hét múlva szinte nem is. Akkor már a még újabbakat.
Lehet nálam ez a 15 éve tartó zenelistás gyűjtő hobbim miatt alakult ki, hogy mindig szeretem az újat hallgatni, így mindent csak nagyon keveset hallgatok, de nagyon sok mindent.
Számomra ez a változatos, nem ahogy a magyar rádiókban megy, hogy pár zenét agyon, még évek múlva is.
(A waka waka a legidegesítőbb, hogy azt a focivb hetében kellett volna ennyit játszani, nem most)
 #74131  Szerző: DWC
 
chab7 írta:A listákon pont a hetekben tűnt fel egy átdolgozása:
DEEJAY HOUSE PROJECT - KOMODO 2011

http://www.youtube.com/watch?v=CY4Mbel5f6I

Ezt akár játszhatják/játszhatnák is.
Ez a feldolgozás már-már sértés az eredetivel szemben. Ez még meg van fejelve azzal, hogy szerintem egy olyan ütem nincs benne, amit kútfőből találtak volna ki. Szóval én nem szeretném hallani rádióban. Azt még megértem, hogy pop, rock zenéknek a feldolgozási szólnak elektronikus zenei rádiókban, de az ellen határozottan tiltakozom, hogy klasszikussá vált elektronikus zenei alkotások a végtelenségig lebutított remixei, bootlegei szóljanak, amik egyszerűen nem méltóak az eredetihez. Szerintem egy remixnél, bootlegnél alapkövetelmény kéne legyen, hogy legalább olyan jó süljön ki belőle, mint az eredeti volt. De az ilyesmit csak azért lejátszani rádióban, mert ez most új, illetve mostanság lopkodták össze.. Na, ne! Az eredeti viszont simán mehet. (Lehet, hogy öregszem? :hehe: )
 #74121  Szerző: DWC
 
benjamin írta: Gyorsan írtam,kösz a javítást. :)
Nem arra írtam, hogy szép is lenne, hanem arra, hogy szép lenne, ha játszanák mostanság rádióban. :D