RADIOSITE Fórum

  • Álomrádió

 #77521  Szerző: Nightman
 
A dzsösztmjuzikpontefem-mel kiegyeznék.. Országos lefedettség? Hm? Vagy a Bolgár Alpha Radio-val.. :)
 #77519  Szerző: csadam
 
csokie írta:
DWC írta:
csadam írta:A zenéket meg nem kéne ennyit ismételni, meg mindenféle stílusból kellene válogatni a zenéket (opera, komolyzene és magyar zene kivételével), és lehetőleg 2000 utániakat.
Meg akár oszthatnának hideg sört is..
Az látod jó lenne ebben a rohadt melegben!
XD
 #77517  Szerző: csokie
 
DWC írta:
csadam írta:A zenéket meg nem kéne ennyit ismételni, meg mindenféle stílusból kellene válogatni a zenéket (opera, komolyzene és magyar zene kivételével), és lehetőleg 2000 utániakat.
Meg akár oszthatnának hideg sört is..
Az látod jó lenne ebben a rohadt melegben!
 #77515  Szerző: DWC
 
csadam írta:A zenéket meg nem kéne ennyit ismételni, meg mindenféle stílusból kellene válogatni a zenéket (opera, komolyzene és magyar zene kivételével), és lehetőleg 2000 utániakat.
Meg akár oszthatnának hideg sört is..
 #77502  Szerző: csadam
 
A Rádió 1-en sok javítanivaló lenne:
Először frekvencia- és vételkörzet terén, előbbinél azért, mert Pl. ha Győrből kimentek a 83-asra, 20-30 km után már a pápai Kossuth szól. Utóbbinál meg azért, mert a térképeken Pécsnél nagyobb körzet van jelölve, mint a tényleges. Ugyanis júniusban ott jártam, és amikor jöttünk haza, megfigyeltem, és a város határától 1-3 km-re már nincs adás.
Másodszor a műsorokkal és a zenékkel:
Mint írtátok, a helyi műsornak valóban nem helyi műsornak kell lennie. A kívánságműsort adnák 14:00 után. A zenéket meg nem kéne ennyit ismételni, meg mindenféle stílusból kellene válogatni a zenéket (opera, komolyzene és magyar zene kivételével), és lehetőleg 2000 utániakat.
 #76270  Szerző: DWC
 
FLaci81 írta:sok jó magyar dance zene van...
Hol?
 #76126  Szerző: benjamin
 
FLaci81 írta:
Dani írta:
benjamin írta:Olyan ötleteket várnék hogy számotokra milyen lenne az igazi rádió1.Sokat szidjátok kíváncsi vagyok hogy ha a ti kezetekben lenne milyen lenne.(Műsorrend,műsorvezetők,zenék,stb.)
Ha az én kezemben lenne:
Nem játszana magyar zenét, az igénytelen pop/RnB stílust hanyagolná, helyette inkább a dance zene irányába mozdulna el, a Disco shit című műsort lejárt lemeznek tartom, azaz megszüntetném, helyette valami más műsort tennék be. Egy nap nem ismételném többször a zenéket. Stb.
Ott a pont, viszont tőlem játszhatna magyar zenét is,
Sp :hehe:
 #76122  Szerző: FLaci81
 
Dani írta:
benjamin írta:Olyan ötleteket várnék hogy számotokra milyen lenne az igazi rádió1.Sokat szidjátok kíváncsi vagyok hogy ha a ti kezetekben lenne milyen lenne.(Műsorrend,műsorvezetők,zenék,stb.)
Ha az én kezemben lenne:
Nem játszana magyar zenét, az igénytelen pop/RnB stílust hanyagolná, helyette inkább a dance zene irányába mozdulna el, a Disco shit című műsort lejárt lemeznek tartom, azaz megszüntetném, helyette valami más műsort tennék be. Egy nap nem ismételném többször a zenéket. Stb.
Ott a pont, viszont tőlem játszhatna magyar zenét is, csak főleg a Dance stílus dominálhatna, sok jó magyar dance zene van...
 #75521  Szerző: DWC
 
Dani írta:Nem játszana magyar zenét
és ezt hogy tudnád kivitelezni?
 #75461  Szerző: nords
 
1., Ne egy kb 30 számból álló rotáció pörögjön egész nap, kiegészítve egy-egy véletlenül bekevert valamivel.
2., Kívánságműsor ne legyen már helyi műsor.
3., Egy kamu kívánságműsor ne legyen már SHOW műsorként feltüntetve.

Hirtelen ennyi a bajom.