RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU

 #181512  Szerző: asr27
 
Szomorú, hogy az új, már cenzúrázott Radiosite oldal, be sem számol, (sok más egyéb mellet, ami egy rádióhoz köthető,) például arról, hogy tegnap mi volt a Music FM irodájánál, mit műveltek a biztonságiak Kiss Anikó vezérigazgatóval, illetve arról sem, hogy ma estére demonstrációt szerveznek a Music FM hallgatói a NMHH épületéhez.

Értem, én hogy már nem vagytok függetlenek, de ez hosszabb távon az oldal ellaposodásához vezet.
Amíg Gálosi Úr volt a főszerkesztő, minden rádiós történésről készült cikk, és le volt írva a teljes valóság.
Ma sajnos ez nem így van nálatok.
Szerencsére a Media1, most kb olyan, mint régen a Radiosite.
Sajnálom azért, hogy így átalakult az oldal szerkesztése.
 #181396  Szerző: Glenn
 
Attis írta: 2019.02.07. 00:37Nagyon-nagyon régen volt szó itt (vagy talán még a régi) fórumon, hogy a kisebb teljesítményű, "helyi" rádióknak nem érdemes a Széchenyi-hegyről adni, mert különösen Budán több helyen is árnyékolt az adó. Mik a tapasztalatok mostanában?
Igazából logikailag azért jobb a Gellért-hegy, mert sokkal közelebb van a belvároshoz és alacsonyabb, így kisebb kakaóval is nagy térerőt ad. Ezt először a Rádió 1 használta ki, amikor a 100,3-ról a 103,9-re költözött. Én viszont nem látok ekkora különbséget, sőt a Széchenyi-hegyről a város szélén jobb a vétel, nyilván a rálátás miatt, a belvárosban meg csak annyival gyengébb, ami nem nagyon érezhető. Egyedül az árnyékoltság az, ami igaz. A budai völgyekben zajos a vétel, a nagyadók pedig torzak. Szerintem inkább a koordináció határozza meg ma már, hogy melyik frekit honnan adhatják.
 #181373  Szerző: Attis
 
Glenn írta: 2019.02.05. 18:40
szentlucifer írta: 2019.02.04. 16:59ez ugyanis azt jelenti, hogy a Sláger FM legalább a 206 Mhz-en sugározza az adását
:lool:
szentlucifer írta:Esetleg ennek már nagyobb értelme lenne: "Kétszer nagyobb területet sugároz be a Sláger FM. "
Csak sajnos ez meg nem lenne igaz, mert jó, ha másfélszer akkora az a terület. Persze így is komoly a fejlődés. :yes:
Kicsit elkanyarodva ettől a témától. Glenn és a fővárosban élők! Nagyon-nagyon régen volt szó itt (vagy talán még a régi) fórumon, hogy a kisebb teljesítményű, "helyi" rádióknak nem érdemes a Széchenyi-hegyről adni, mert különösen Budán több helyen is árnyékolt az adó. Mik a tapasztalatok mostanában? Nekem egy "érdekesség" szúrja szemem: a Katolikusnak 0,25kW-tal megéri onnan adni?
 #181272  Szerző: Glenn
 
szentlucifer írta: 2019.02.04. 16:59ez ugyanis azt jelenti, hogy a Sláger FM legalább a 206 Mhz-en sugározza az adását
:lool:
szentlucifer írta:Esetleg ennek már nagyobb értelme lenne: "Kétszer nagyobb területet sugároz be a Sláger FM. "
Csak sajnos ez meg nem lenne igaz, mert jó, ha másfélszer akkora az a terület. Persze így is komoly a fejlődés. :yes:
 #181182  Szerző: djlacee
 
Így szólt a hivatalos sajtóanyag
 #181180  Szerző: szentlucifer
 
noartist írta: 2018.10.06. 18:00
Gyurii írta: 2018.10.06. 16:02 Elegge doglodik a forum.. Alig par uj hozzaaszolas van....

Netradioknal belehetne rakni a Radio Weekendet! :)
Gyertek, és írjatok gyakrabban! :) Mi is örülnénk, ha pörögne a fórum.

A topikot pedig azonnal létrehozom.
Nos, jobb híján ide írok...Bár engem a Sláger FM-Rock FM-váltás nem érintett, az általam amúgy jónak tartott radiosite.hu egyik cikkének a címe csak szúrja a szememet: mi az, hogy "Kétszer akkora frekvencián folytatja a Sláger FM"?? Kicsit igényesebb is lehetett volna a szerző: ez ugyanis azt jelenti, hogy a Sláger FM legalább a 206 Mhz-en sugározza az adását...Esetleg ennek már nagyobb értelme lenne: "Kétszer nagyobb területet sugároz be a Sláger FM. " Tehát a netes sajtóban sem szégyen igényesen, pontosan fogalmazni...
 #179477  Szerző: noartist
 
Gyurii írta: 2018.10.06. 16:02 Elegge doglodik a forum.. Alig par uj hozzaaszolas van....

Netradioknal belehetne rakni a Radio Weekendet! :)
Gyertek, és írjatok gyakrabban! :) Mi is örülnénk, ha pörögne a fórum.

A topikot pedig azonnal létrehozom.
 #179474  Szerző: Gyurii
 
Elegge doglodik a forum.. Alig par uj hozzaaszolas van....

Netradioknal belehetne rakni a Radio Weekendet! :)
 #179196  Szerző: hdshouter
 
Sziasztok!

Írtam az adminnak itt, a fórumon keresztül!

Válaszol majd? :)

Köszi!
 #179062  Szerző: adam1400
 
csak a jövő héten lesz MT ülés? vagy esetleg mivel ma hét első napja van ezért kivételesen hnap lesz?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 112