RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU

 #1216  Szerző: Sz.
 
Ideiglenesen volt telepítve. Tegnap felkerült a helyére a rádióaktív, ma este pedig felrakok egy világosat, hasonlót a kék-fehérhez. Aztán egyszer és mindenkorra letudva a dizájn téma...
 #1215  Szerző: Zenit
 
Srááácok, hova tűnt az a jó kis kékesfehéres fórum-skin? Én azt használtam, úgy szerettem... :( :(
 #773  Szerző: rsite1
 
Minek? Ha valakit nem érdekel, nem néz bele. Ennyi. Probléma megoldva.
 #755  Szerző: LuciFerko
 
nyugi rend lesz tartva :)
 #754  Szerző: Sz.
 
Attis írta:Halálkomoly: ma vettem észre, h megint van az a topic. De már kitaláltam, mit kell tennem. Miután akármit mondanék, én egy utolsó genny alak vagyok, ezért azt a topic-ot meg se nyitom. Viszont ha már van, akkor a többi topic szerintem nem ártana, ha tényleg nélkülözne minden akár kisebbségre vagy közösségre nézve sértő hozzászólást. Szerintem. :roll:
Igen, alapvetően ezért is nyílt az a topic. Csak elcsunyultak a dolgok sajnos.
Üdv újra! :)

Én sem bírtam tovább a böjtöt...
 #753  Szerző: Attis
 
Halálkomoly: ma vettem észre, h megint van az a topic. De már kitaláltam, mit kell tennem. Miután akármit mondanék, én egy utolsó genny alak vagyok, ezért azt a topic-ot meg se nyitom. Viszont ha már van, akkor a többi topic szerintem nem ártana, ha tényleg nélkülözne minden akár kisebbségre vagy közösségre nézve sértő hozzászólást. Szerintem. :roll:
 #751  Szerző: LuciFerko
 
az európai értékekkel összeegyeztethetetlen, ízléstelen, felháborító, satöbbisatöbbi hozzászólásainkkal meg ne foglalkozz a politika topikban:D :)
 #750  Szerző: Attis
 
Örülök, és remélem, ez így is marad!!!
 #748  Szerző: LuciFerko
 
üdv, nem zavarsz :)
 #742  Szerző: Attis
 
Ha nem bánjátok, kicsit visszatérek... :lol:
Persze ha zavavarok, itt se vagyok!!
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 112