RADIOSITE Fórum

• RADIOSITE.HU

#311  Szerző: Sz.
 2008.09.06. 21:33
Egyrészt fórumsablon, tehát nem saját tervezés.
Másrészt pedig az emberek 98%-át nem a hozzászólás adatai, hanem maga a hozzászólás érdekli.
 #308  Szerző: Adam
 2008.09.06. 21:16
Szerintem remekül bevált az előző fórumban, hogy a hozzászóló adatai, hozzászólásainak száma, tartózkodási helye, avatar képe bal oldalon volt, a hozzászólás maga pedig a jobb oldalon. Mért kellett ezt megfordítani?
Mivel balról jobbra olvasunk és írunk, ösztönösen a bal oldalra nézünk először. Ezért ott kellene lennie a hozzászóló adatainak.
 #285  Szerző: LuciFerko
 2008.09.06. 17:49
Kép
 #259  Szerző: ropi21
 2008.09.06. 12:53
velem lehet vitatkozni, csak támaszd alá az érveid. és úgy támadj, mintha nem ismernél (azaz objektíven, tényekre alapozva)
nyilván van is olyan részlete az álláspontodnak, amit megértek. így látszik nem így látszik, egyéni megítélés, én akkoris büszke leszek még arra is, ha valami jobb lesz attól, hogy észrevételezem
 #252  Szerző: ropi21
 2008.09.06. 11:28
MikySoft írta:...
te meg legyél szives felnőni és nem személyeskedni
érdekes módon Szabival egész jól megértettük egymást több olyan dologban, amely szebbé, jobbá teheti ezt az egészet
a logo téma meg neharagudj, de pont a te részedről üldözési mánia ugyanis EGY KIBASZOTT SZÓVAL nem írtam hogy zavar, tetszik, nemtetszik, érdekel, nemérdekel. bemásoltam a két logot aztán mindenki eldönti hogy hogyan érez
és miért hasonlítana? mindkettőben van > jel, csak annyi a különbség, hogy itt néz is ki valahogy a cafe-s meg "szarazegész" kb

ha meg nemtetszik amit írok, van itt egy olyan funkció, ahova beírva a nick-em nem látod a hozzászólásaimat és azthiszem akkor mindketten nyugodtabban élhetünk tovább
 #247  Szerző: rsite1
 2008.09.06. 08:44
Ropi! Neked mi a bajod velünk? Mondjad már meg!
Alapból ekkora gyökér a hozzáállásod, hogy belekötsz mindenbe, amin van, hogy 12 órát melózunk egy nap?
Tiszta jól esik ám arra fölébredni, hogy amin Szabi vagy én hajnalig dolgoztunk, reggelre már leugatja, hogy másoltuk a café logóját.

Te bazdmeg, te! Az üldözési mániás, belekötökmindenbemertarcvagyok, te!
Amikor nem ment a fórum, mert azt új szervert még nem aktiválták, és csak egy "kb." időpontot adtunk meg az újraindulásra,
te már akkor is pattogtál, amíg mindenki más kussolt, és beletörődött, hogy nem, nem megy a fórum. ez van.

tudod, majd legközelebb ilyenkor kussolj, és ne szólalj meg. köszi.
 #242  Szerző: ropi21
 2008.09.06. 01:22
Kép > Kép

:>
 #175  Szerző: ropi21
 2008.09.05. 18:07
juhú látjátok csak kérni kell :D
amugy most komolyan.. ha az ország egyetlen értelmes rádiós fóruma akartok lenni a legjobbat, leginformatívabbat kell. és nyilván nem azt mondtam, hogy 10perc mulva legyen kész.
az meg nem egy hűha, hogy van egy topic, ami egyből annyival indul, hogy "böff". ez meghatározza az azt követő vonulatot is szerintem
de ti tudjátok, próbálok építő jellegű lenni - de ezt gondolom megszokhattátok

(amugy frappáns válasz lehetett volna, hogy topicnyitó hozzászólás úgyis elveszik idővel. bár erre lehetne válaszolni, hogy legalább lenne hova visszautalni ha jönne valaki "alapvető" kérdéssel)

update2: na, ilyenre gondoltam mint pl az ES topicban :) bőséges, átfogó topicnyitás ^^ éljen éljen
 #174  Szerző: rsite1
 2008.09.05. 18:05
ropi21 írta:tudom, nem egyszerű meló. idővel esetleg topicnyió hozzászólások értelmesebbre nem cserélődnek? értem ez alatt, legalább forgalmas topicoknál pontos adatokat (hely, freki, teljesítmény stb) nem rittyentetek rádiókhoz?
de, neki is látok. sőt, külön flash ábrákat készítünk majd hozzá, de azt csak majd külön te láthatod, más nem!
 #173  Szerző: ropi21
 2008.09.05. 18:01
tudom, nem egyszerű meló. idővel esetleg topicnyió hozzászólások értelmesebbre nem cserélődnek? értem ez alatt, legalább forgalmas topicoknál pontos adatokat (hely, freki, teljesítmény stb) nem rittyentetek rádiókhoz?
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.