RADIOSITE Fórum

  • Adásvezérlők

 #113737  Szerző: markfelt
 
adam1400 írta:hát ezt legalább tom használni,de ebbe nem lehet sweepert tenni
"vegyél meg" valami egyszerűbb audioszerkesztőt, pl. goldwave, először azon kísérletezz, ne adáslebonyolítón.

vagy használj a winampon crossfade plugint.
 #113731  Szerző: adam1400
 
hát ezt legalább tom használni,de ebbe nem lehet sweepert tenni
 #113720  Szerző: noartist
 
mimi írta:
adam1400 írta:ezeket mi már tanultuk
... hol?
Általánosban? :shock:
 #113719  Szerző: Csongii
 
adam1400 írta:hát átnéztem de nem segített meg ezeket mi már tanultuk és én nem rádiózni akarok csak összekeverni pl 2 zenét de nem tom h kell inportálni
és miért adásvezérlővel akarsz összekeverni 2 zenét? Használj akkor sima Traktor DJ-t, vagy Virtual DJ-t stb. Nem kell ahhoz ilyen bonyolult program egyből.
 #113717  Szerző: mimi
 
adam1400 írta:ezeket mi már tanultuk
... hol?
 #113715  Szerző: adam1400
 
hát átnéztem de nem segített meg ezeket mi már tanultuk és én nem rádiózni akarok csak összekeverni pl 2 zenét de nem tom h kell inportálni
 #113708  Szerző: mimi
 
adam1400 írta:de tényleg nem tom nem is magyar mondd már el h kell zenét belerakni?
Nem biztos, hogy egyből egy komplett adásvezérlővel kéne erőlködni, ha ennyire nem vagy tisztában az alapokkal. Pallérozd a logikádat, használd a google-t, tanulj legalább alapszinten angolul. Olvasgathatod nyugodtan ezt is: http://emc.elte.hu/~hargitai/hargitai/kiskozossegi.pdf
 #113706  Szerző: noartist
 
adam1400 írta:de tényleg nem tom nem is magyar mondd már el h kell zenét belerakni?
Tallózás? :troll:
 #113704  Szerző: adam1400
 
de tényleg nem tom nem is magyar mondd már el h kell zenét belerakni?