• Társalgó

#179274  Szerző: nyikolaj
 2018.09.18. 13:50
Hm..Nem tudom,hogy vagytok vele.. de hiába van 198 magyar nyelvű csatorna,, éjszaka ha végigzongorázgatok a csatornalistán, unalmasabbnál unalmasabb műsorokba botlok.
Őszintén.. annak idején a tv2-n is nyomták a jó kis erotikus filmeket szombatonként, a királyi csatornán is mentek esténként a művész erotikus filmek sokszor..(Lola,Kika, stb) az Rtl klubon is volt az Rtl night klub péntek éjszakánként..
Most mi van? Ha éjjel 01:00-kor odakapcsolok az Rtl Klibra vagy a Tv2-re 12-es karikás jelentéktelen filmek mennek.Uncsi!!!
De u.ilyen uncsi az összes hozzá tartozó csatornák is mind2 nagy kereskedelmi csatorna részéről.. Coolt tv, rtl2,rtl+,super tv2, stb stb.. ott meg tele van éjjelente sorozatokkal ami az ember könyökén jön ki. NCIS meg ilyenek.
Miért nem lehet az éjszakát megbecsülni,megtisztelni? Ezeket a gagyi filmeket műsorokat délelőtt 11:00-kor is lelehet adni. Na meg amitől herótom van az az olyan vígjáték sorozatok ahol a háttérben állandóan nevetnek,,fúúú... Na és ilyenek mennek éjszaka! :unott:
 #178329  Szerző: André
 2018.07.10. 06:27
frekivadasz írta:
2018.07.09. 19:11
Csongii írta:
2018.07.09. 17:50
Nézd asr! ...Ezt kellene megtanulnod, hogy attól, mert a másik lesüllyed egy bizonyos szintre, attól neked nem kell odatartanod.

Csongii, ezt most nem értem. Biztos, hogy ugyanazt a fórumot olvassuk?!
Tudod, nem mindenki olyan rosszindulatú, arrogáns, nagyarcú mint te. Vannak akik nyitott szemmel járnak, és nem böfögnek bele oltári nagy baromságokat a témákba, aztán utána meg másokra mutogatnak, + megpróbálják kitiltatni a fórumról!
 #178328  Szerző: André
 2018.07.10. 06:24
Glenn írta:
2018.07.09. 18:47
André írta:
2018.07.09. 18:31
Moderálva!
Moderálva!
Jézusom! Mint az óvodában!
Honnan tudod, hogy nekem mim van, vagy, hogy egyáltalán kellene-e nekem?! Atyavilág, ki ez az ember?
 #178311  Szerző: frekivadasz
 2018.07.09. 19:11
Csongii írta:
Nézd asr! ...Ezt kellene megtanulnod, hogy attól, mert a másik lesüllyed egy bizonyos szintre, attól neked nem kell odatartanod.

Csongii, ezt most nem értem. Biztos, hogy ugyanazt a fórumot olvassuk?!
 #178305  Szerző: Glenn
 2018.07.09. 18:47
André írta:
Moderálva!
Hozzászólás moderálva a Felhasználási feltételek 6. pontjának megsértése miatt. Figyelmeztetések száma: 1.

noartist
 #178303  Szerző: André
Glenn írta:
2018.07.09. 18:26
André írta:
2018.07.09. 18:13
egy söpredék vagy!
Ez a mondanivalód lényege.
"Kedves" asr27, mindegy, mit írsz ide, magadból indulsz ki. Ez van, sajnállak de szebb jövőt kívánok neked. :fuckyou:
Moderálva a Felhasználási feltételek 6. pontjának megsértése miatt. Figyelmeztetések száma: 1.

noartist
 #178301  Szerző: Glenn
 2018.07.09. 18:26
André írta:
egy söpredék vagy!
Ez a mondanivalód lényege.
"Kedves" asr27, mindegy, mit írsz ide, magadból indulsz ki. Ez van, sajnállak de szebb jövőt kívánok neked. :fuckyou:
 #178299  Szerző: André
 2018.07.09. 18:16
Csongii írta:
Nézd asr! A nézeteiddel többé-kevésbé egyetértek, de a közlési módod az egyszerűen katasztrofális. Mindenki beleállsz, mint a gerely, és 2 pillanat alatt már megy az anyázás.
Ezt kellene megtanulnod, hogy attól, mert a másik lesüllyed egy bizonyos szintre, attól neked nem kell odatartanod. Lehet kulturáltan is vitázni.
Őszintén szólva, ami az elmúlt időszakban folyt a politika topikban, az alapján én nagyon örülnék, ha újra távol maradna az egész ettől a fórumtól. Volt pár hónap, amíg olyan szépen ment itt minden, a politika topik gyakorlatilag kongott és a szakmaibb beszélgetések folytak egyéb helyeken.
Ahogy írtad, persze elkerülhetetlen a politika, hisz az élet szinte minden területén ott van, de nem mindegy, hogy mennyire visszük bele 1-1 beszélgetésbe.

uff...
Nem anyáztam senkit, emlékeim szerint. Túlreagáltam néha a helyzetet, de nem anyáztam.
Szerintem pedig, amikor a politika topikba nem érkezett 3-4 hónapig egyetlen hozzászólás sem, akkor javarészt a fórum is halott volt. Heti 1-2 hozzászólás, egyenlő a nullával. Szerintem.
 #178298  Szerző: André
Glenn írta:
2018.07.09. 16:08
André írta:
2018.07.09. 15:33
baromarcú agymosott fideszseggnyaló?
A fórumszabályzatot meg leszarom.
Ezért regeltél ide délben? Kár volt. Ez rádiós fórum, de van ám jó sok neked való is. :x
Miért nem értitek meg, hogy bármilyen témában (politikaiban is) lehet mocskolódás nélkül írni? Persze, a net elrejt, már legalábbis azt, aki szégyelli saját magát. Így pedig simán szidhatod akár az anyját is bárkinek, nem lesz érte nagy pofon.
Különböző emberek vagyunk, mást szeretünk (zene), mást csinálunk (hobbi), másra szavazunk (politika), ettől még emberek vagyunk. Elvileg, mert gyakorlatilag aki bármilyen különbözés miatt köpköd, szidalmaz, hát nem tudom, ő mennyire ember.
És hát ott vannak a moderátorok is, akik felelnek mindenért, ami az általuk felügyelt fórumon történik. Van olyan fórum, ahol az ilyen véres szájú embereket azonnal - figyelmeztetés nélkül - eltávolítják. A fideszest is. Na, én csak ezt hiányolom innen, mert ha a politika topikban ez megy, az sem jó, de amikor a többiben is megy a politizálás, azt gyökerestől kéne kiirtani. Tíz éve ez még így volt itt (fórumszabályzat). :(
Neked, még van pofád ezek után ideírni, hogy lényegében miattad pattant ki ez az egész vita meg a támadások?!
Pont te mondod, hogy lehet mocskolódás nélkül írni? Hiszen te kezdted azzal, hogy minden egyes kommentelőt lelibsiztél, aki nem értett egyet veled és a fideszt szidalmazta vagy negatívumokat írt róla! Vastag bőr van a pofádon mit ne mondjak! Vissza lehet olvasni a politika topikban Pasa vagy Glenn által írt hozzászólásokat!!! LIbsi, libsi, komcsi, komcsi mást se tudott írni!!! Ne játsszad itt a jóembert meg a kultúrált intelligens embert, amikor egy söpredék vagy! Mit írtál nekem privátban emlékszel? Oké, én is reagáltam rá, hasonló stílusban, nem tagadom! De Te mint egy 40 körüli, családos ember! Így viselkedsz, hát én a helyedben jó mélyre elsüllyednék!
Azt hiányolod?! Oké, akkor azt tudod, ugye, hogy már rég neked sem lenne itt helyed, meg tudják a kedves moderátorok, ugye? Ugyanúgy tiltásban kellett volna részesülnöd, mint nekem, azonnal, vagy talán még előbb is!
De te még itt vagy, és rontod a levegőt, okoskodsz, miközben pofátlanul játszod itt a szentet! Te egy negatív, nagyarcú, gyűlölködő és gyűlöletkeltő, csőlátású ember vagy! Nézzétek meg a HÍR TV topikját! Ott is hoztad a formádat! Mert ami nem a fidesz szekerét tolja, az szerinted szűnjön meg, az szerinted pusztuljon meg! Ez a te felfogásod!
Tudom, személyeskedés ez is, de nekem már úgyis mindegy, hiszen gondolom hamarosan törölve lesz ez a profil is :D
Tényleg nézzétek meg a HÍR TV topikját!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 531

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.