RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #184224  Szerző: FLaci81
 
Sziasztok!
Ezzel lehet e valamit kezdeni, elég zavaró már jó ideje, hogy jobb oldalt a felhasználónál összefolynak a szövegek.
Mindegy milyen windows alól, chrome és firefox alól is ez a helyzet.
A régi felületnél, amikor még bal oldalt volt a felhasználó, nem volt ilyen gond.
Köszönöm ha válaszoltok, azt pedig mégjobban, ha ezért tennétek is valamit.
Kellemes napot! :)


Kép
 #183475  Szerző: Wolfman
 
Glenn írta: 2019.05.30. 12:53 Lassan egy hónapja nincs új hír a főoldalon. Ennyire nem történik semmi médiafronton, vagy esetleg a Radiosite már csak egy fórum maradt? :o
Pedig van. 29-i a legfrissebb hír.
 #183467  Szerző: Glenn
 
Lassan egy hónapja nincs új hír a főoldalon. Ennyire nem történik semmi médiafronton, vagy esetleg a Radiosite már csak egy fórum maradt? :o
 #183125  Szerző: Csongii
 
noartist írta: 2019.05.09. 21:05
Csongii írta: 2019.05.08. 18:59 Az a Radioinformator álnevű figura eléggé kiakasztó. Ennyi semmit behányni mindenhova. :unott: :unott:
Ban, ban. Minden profiljára. Korábban már agyérgörcsöt kaptam tőle, mert óránként írt üzenetet, hogy töröljem a fiókját, majd pár perc múlva visszavonta. Mindezt napi rendszerességgel.
:yes: :yes:

Ilyenkor kéne, a jaj bocsi...későn láttam a második üzidet, már nem tudom visszavonni a törlést. :D :D
 #183122  Szerző: Marcii
 
noartist írta: 2019.05.09. 21:05
Csongii írta: 2019.05.08. 18:59 Az a Radioinformator álnevű figura eléggé kiakasztó. Ennyi semmit behányni mindenhova. :unott: :unott:
Ban, ban. Minden profiljára. Korábban már agyérgörcsöt kaptam tőle, mert óránként írt üzenetet, hogy töröljem a fiókját, majd pár perc múlva visszavonta. Mindezt napi rendszerességgel.
Gatilaci és ő egy és ugyanaz,nem?
 #183120  Szerző: noartist
 
Csongii írta: 2019.05.08. 18:59 Az a Radioinformator álnevű figura eléggé kiakasztó. Ennyi semmit behányni mindenhova. :unott: :unott:
Ban, ban. Minden profiljára. Korábban már agyérgörcsöt kaptam tőle, mert óránként írt üzenetet, hogy töröljem a fiókját, majd pár perc múlva visszavonta. Mindezt napi rendszerességgel.
 #183074  Szerző: Csongii
 
Az a Radioinformator álnevű figura eléggé kiakasztó. Ennyi semmit behányni mindenhova. :unott: :unott:
 #183068  Szerző: Glenn
 
Ha eddig nem vetted volna észre, ezen a fórumon mindenkinek mindent szabad. Ha nem tetszik valakinek a munkássága, tiltsd le és nem fogod látni. Én is ezt tettem, mert sem az admint, sem a moderátorokat nem érdekli, ki milyen szabályt sért meg itt (vagy csak sosem érnek rá). :x
 #183054  Szerző: Marcii
 
Nem lehet kezdeni valamit DJlaci-val illetve annak utódjával?(Szerintem tudjátok kire gondolok.) Mármint joga van itt lenni,de ezek az összevissza néha témába se vágó hozzászólásai nagyon idegesítőek.
 #180620  Szerző: ideiglenes
 
Azért az is vall egy jellemre, hogy moderátor létedre sehogy sem voltál hajlandó válaszolni a posztomra Kedves Noartist.
De hát a jellem színvonalt szül...

Szép estét mindenkinek!
És egyben viszontlátásra, viszont hallásra! :smoke:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 53