RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #185360  Szerző: asr27
 
Istenem....... :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
 #185359  Szerző: Glenn
 
Marcii írta: 2019.10.13. 22:27
Glenn írta: 2019.07.20. 17:23
Pedig akármit csinálnak, Tarlóssal szemben esélyük sincs. ;)
Lol
Három hónapja írtam ezt, de ez még egy hete is igaz volt. Sőt, nem volt olyan elemző, aki Karácsonyt hozta volna ki győztesnek (egyedül a Mandiner jósolt döntetlent). Pontosan tudjuk az okot, de nem írom le, mert kitör a balhé itt egyből. :x
Lényeg, hogy a roncsellenzék behúzta Budapestet. Most akkor jöhet a roncsderbi, mert semmi kétség, hogy ez a rakás egymást is kinyírni akaró pénzsóvár távirányított droid képtelen lesz együtt vezetni ezt a várost. Csak erre a választásra voltak képesek összefogni (ami tény, hogy tíz év óta most valóban sikerült nekik). Karácsony pedig egy báb, azt is tudjuk, kié, de ezt sem írom le (a gazdi ott vigyorgott mögötte). :vomit:
Mindezek ellenére azt kívánom, ne legyen igazam. Legyen nekünk legalább annyira jó ez a városvezetés, mint az eddigi, és utána a megfelelő tapasztalatok birtokában a következő választáson mindenki észnél lehet majd. :(
 #185356  Szerző: asr27
 
Marcii írta: 2019.10.13. 22:27
Glenn írta: 2019.07.20. 17:23
Pedig akármit csinálnak, Tarlóssal szemben esélyük sincs. ;)
Lol
Végre ébredezik Budapest és több vidéki nagyváros is! :)
A győriekben, viszont eszméletlen nagyot csalódtam.
 #185355  Szerző: Marcii
 
Glenn írta: 2019.07.20. 17:23
Pedig akármit csinálnak, Tarlóssal szemben esélyük sincs. ;)
Lol
 #184248  Szerző: Goldfinger15
 
Marcii írta:Már megint kezdődik a politizálás,aminek megint az " akkoratekurvaanyádat " helyzet lesz a vége. Pls ne.
6 éve követem a fórum beszélgetéseit, vitáit és azt kell, hogy mondjam ez még messze áll attól a helyzettől. Nem vagyok az a fajta ember, aki túllépné azt a bizonyos határt. Úgy, hogy nem lesz gond. ;)
 #184247  Szerző: Marcii
 
Már megint kezdődik a politizálás,aminek megint az " akkoratekurvaanyádat " helyzet lesz a vége. Pls ne.
 #184244  Szerző: Goldfinger15
 
csadam írta:
Goldfinger15 írta: 2019.07.20. 16:45 https://m.hvg.hu/elet/20190719_Berki_Kr ... ster_video

1000% hogy a Fidesz pénzeli őt. Minél nagyobb a megosztottság, annál több esélye van Tartósnak a nyerésre.
Egy ilyen ember főpolgármesternek? :hit:
https://www.youtube.com/watch?v=OG3X8FIUSow
Legalább őszinte. :hehe:
 #184238  Szerző: Goldfinger15
 
Glenn írta:
Goldfinger15 írta: 2019.07.20. 16:451000% hogy a Fidesz pénzeli őt. Minél nagyobb a megosztottság, annál több esélye van Tartósnak a nyerésre.
Elvileg igaz lehet, de az ellenkezője is. Pénzelheti az ellenzék is, mert így ráfoghatják Berkire, vagy akár a Fideszre, hogy miatta nem nyert pl. a karcsi gercsi. Pedig akármit csinálnak, Tarlóssal szemben esélyük sincs. ;)
Majd ősszel meglátjuk mi lesz. Mindenesetre ezt a cirkuszt senki ne hagyja ki. :troll:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 541