RADIOSITE Fórum

  • Időjárás

 #158444  Szerző: LuciFerko
 
Kép
srsly?
 #151004  Szerző: donder
 
Tudtátok hogy fehér karácsonyunk van??

Csak éppen nem hó hanem köd :D
 #150944  Szerző: FLaci81
 
Úgy látszik egyenlőre még nem nagyon akar jönni az igazi tél!
0-10 fok és köd, ami a bacik terjedésének a legjobb idő!
Pedig szükség lenne rá (a kártevők miatt is).
Egy ilyen -20 -30 fok már lehet, hogy megtizedelné őket, persze nem havas tájon, mert úgy könnyű lenne... (úgy nem ér az egész semmit sem,
mert a hó nagyon jól szigetel)
Jó többet kéne fűteni, ezáltal több gáz, áram, víz fogyna az biztos...

De hogy karácsonykor, vagy előtte mindig általában melegedés van, ez is különös.
Na majd alakul valahogy! :)
 #137207  Szerző: Csongii
 
Tegnap óta esik itt Bp-en, szinte megállás nélkül, van amikor alig, van amikor kicsit erősebben. ÉLjen a tél..... :S
 #137204  Szerző: asimov
 
Kis falumban eső esett, néha havas esőre váltva, de nincs hó.. egy deka sem. Délután "boltjáratban" voltam a városban és máshol sem láttam havat.
Nem is hiányzik :)
 #137195  Szerző: szemilan
 
Ismét havazunk, szép fehér a táj, már van legalább 8 cm hó :)
 #136545  Szerző: szemilan
 
Hiiideeeegggg vaaan.... -14 C fok van odakint. Megfagyunk szilveszterkor az biztos.
 #136530  Szerző: Attis
 
Itt kb. 6-7 cm hó esett (egész nap fújdogált a szél, lehetetlen pontosan mérni). Este 9-től megkezdődött a műsor: a viharos szél hordja a havat. Gyakoriak az áramszünetek is. De lehetne rosszabb is a szitu, lásd tavaly március.
 #136529  Szerző: szemilan
 
Itt úgy -6, -8 C fok (ki nem megyek megnézni) és 6 cm hó.... a szél fúj rendesen....
asimov írta:No.... kinél, milyen idő van? :)
Itt mindenestől pár cm hó jött, de azt is inkább a szél fújja össze, mert odébb meg pár m2-es foltokban foltokban tiszta a beton/aszfalt.
Nekem, nem is kell több ettől.
 #136528  Szerző: djlacee
 
Itt alpesi időjárás van, vagy 15-20cm hóval, és hófúvással
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 209