RADIOSITE Fórum

  • Hirdetés

 #151321  Szerző: Kovi02
 
Pasa írta:
Kovi02 írta:nekem STSE500 is van,hát nem valami jó,narrow módban se szűri le a 200khz re lévő helyi adást,ráadásul az PI-t se tud.
Valamit elnézhettél. Nekem ST-SE500 van, nincs rajta wide/narrow mód, viszont tudja a PI-t. :o
Szűrőcsere után elfogadható lett a szelektivitása is.
Igazad van, nekem 590ES van. Mondjuk az érdekes,hogy nem tud PI-t,pedig szinte az összes Sony tuner,ami RDS-es az tud.
 #151320  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:nekem STSE500 is van,hát nem valami jó,narrow módban se szűri le a 200khz re lévő helyi adást,ráadásul az PI-t se tud.
Valamit elnézhettél. Nekem ST-SE500 van, nincs rajta wide/narrow mód, viszont tudja a PI-t. :o
Szűrőcsere után elfogadható lett a szelektivitása is.
 #151316  Szerző: Kovi02
 
donder írta:Van SDR vevőm, viszont nem vagyok vele teljesen megelégedve. (később fogom részletezni miért)
Ezek a rádiók DX célra kellenének, a szűrőket már helyből cserélném (hacsak már le nem lett cserélve)
SA3ES-ről áradoznak.
Amit még nézelődtem: SA5ES, ST-S390

Ezekről van véleményed? :)
Azokról sajnos nincs. :( Most jelenleg milyen antennád,USB sticked van SDR-hez? Nálam az LV5TDLXnél gyengébb a kikeverés,OIRT sáv "tiszta",míg a Generic-es sticknél az OIRT-ot teleszemetelik a helyi adók,és pld: 89,9-en 5 vagy 6 adó keveredik.
Ott mondjuk nálad(ha jól tudom Debrecenben) milyenek a vételi viszonyok,amikor arrafele jártam,egész sok adó jött állandóan RDS-sel autóból pld: Poprád,Nagyvárad,Tokaj,stb… ?
 #151313  Szerző: donder
 
Van SDR vevőm, viszont nem vagyok vele teljesen megelégedve. (később fogom részletezni miért)
Ezek a rádiók DX célra kellenének, a szűrőket már helyből cserélném (hacsak már le nem lett cserélve)
SA3ES-ről áradoznak.
Amit még nézelődtem: SA5ES, ST-S390

Ezekről van véleményed? :)
 #151307  Szerző: Kovi02
 
donder írta:Keresek!

Sony ST-SE520, ST-SE700, ST-SA3ES, ST-SA5ES vagy Kenwood KT-6040 rádiókat vagy bármilyen Onkyo-Sony-Kenwood-Schneider-Icom rádiókat, maximum 7-9 ezer forintért. Esztétikai vagy fizikai hibás is érdekel.

Előre is köszönöm! :)
Szerintem ST-SE520 t ne vegyél,nekem STSE500 is van,hát nem valami jó,narrow módban se szűri le a 200khz re lévő helyi adást,ráadásul az PI-t se tud. ST-SA3ESről LF tudna valami írni(ha jól emlékszem,neki is csak utólagos beállítások után lett jó),SE700 ról szerintem Joe tudna valamit írni(ha jól tudom,ebben talán S-NARROW is van). Onkyoból nekem T-4970 van,a DYNAS és az "S-NARROW" szűrője nagyon jó,a helyi adásokat is le lehet szűrni,de az RDS chipje nagyon gyenge,tiszta hallgatható vételnél is ritkán hoz RDS-t.(RDS-SPY-al kítűnően működik)

Ha nem akarsz tunerekkel bajlódni,akkor DX-elj SDR-rel,a szűrők állíthatók,RDS PI-t PS-t RT-t is tud,ráadásul az amatőrsávoktól az OIRT-on át CCIR-ig mindent tudsz rajta fogni,egyetlen hibája,hogy a helyi adók nagy jelszintjénél a legtöbb USB stick túlvezérlődik.

(ha hülyeséget írtam,javítsatok)
 #151304  Szerző: donder
 
Keresek!

Sony ST-SE520, ST-SE700, ST-SA3ES, ST-SA5ES vagy Kenwood KT-6040 rádiókat vagy bármilyen Onkyo-Sony-Kenwood-Schneider-Icom rádiókat, maximum 7-9 ezer forintért. Esztétikai vagy fizikai hibás is érdekel.

Előre is köszönöm! :)
 #138526  Szerző: roxyfun
 
http://bestofdeejay.listen2myradio.com
Tegnap volt 9.éve hogy megszűnt a magyar Rádió Deejay. Ennek a fantasztikus rádiónak az emlékére hallgassátok a fent közzé tett linken azokat a Rádió Deejay zenéket amiket már 9.éve nem hallunk sehol sem. Gyertek és kattintsatok ránk egészen este 22:00-ig
Radio Deejay - One Nation-One Station
 #122623  Szerző: djlacee
 
Érdekelni érdekel
:troll:
 #122622  Szerző: Snake
 
Megválnék jó állapotú RVR PTX100LCD adómtól, egyéb okok miatt, kerek 800€ért, akit érdekel privátban elér.
Kép
 #121857  Szerző: Milán
 
djlacee írta:Mire jó benne a wifi?
Hogy ne kelljen annyira kábelezni a lakásban...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8