RADIOSITE Fórum

  • Hirdetés

 #169073  Szerző: zsofi75
 
Sziasztok ! Eladóvá vált az Onkyo Integra T4970es tunerem. Érdeklődni az ivanyi.sofia@gmail.com email címen lehet. Átvétel csak szemelyessen.
 #156136  Szerző: donder
 
Sziasztok!

Eladóak az alábbi termékek:

- Sony ST-SE700 RDS (Tökéletes állapotban, két antennabemenettel, Narrow-ba átkapcsolható így alkalmas a DX-re)
Irányár: 14.000 Ft
- Pinnacle PCTV 7010iX 4 bemenetes TV Tuner kártya (2x DVB-T és 2x DVB-S), támogatja a PIP-et
Irányár: 5.500 Ft

Akinek felkeltettem az érdeklődését, kérem írjon ide: balazs.donat@gmail.com

Osztani, alkudni ér! :) :party:
 #151336  Szerző: donder
 
Amennyire nagy forgalom van itt, szerintem nem sok vizet zavarunk, de rendben :chinese:
 #151331  Szerző: Kovi02
 
FM-DX topikba folytatom,nem szeretnék itt tovább offolni.
 #151328  Szerző: donder
 
Nagyon régen (2011 környéke) volt az utolsó :D :D :D

Egyenlőre nem, mert nincsenek meg a tárgyi feltételek 100%-osan.
(kamera btw...)
 #151327  Szerző: Kovi02
 
donder írta:Debrecenben az utóbbi x<5 évben totális átrendeződés volt, ami a rádiókat illeti, de ez a románokra is igaz itt a környéken..
itt is van 1-2 freki (89 MHz körül illetve 100 MHz körül 1-1) ami anomália. Két adó összegerjed, de ez nem egy rádión mutatkozik.
A vétellel nincs nagy gond, ámbár egyes részeken van hogy fél sávot elnyomja valamilyen zavar, de végig a teljes repertoárban.. (pl: 433,5 MHz-en (FM hívó freq) a belvárosban fél-1 percenként egy erősebb zaj (s9-es értékkel) és egy kisebb volumenű de állandó zaj vehető S3-al.)
Antennám: 7 elemes yagi CCIR sávra (gyári baloon cseréjével még jó is, bár a wobler szerint nem minden frekin jó) továbbá egy AFG-3000UV ami ugyan kétsávos (144/430) de a CCIR-t is tökéletesen fogja.
SDR Sticknek egy RTL2832U+R820T de van egy E4000-es tuneres is. (R820T- valamivel jobb)
Antennacsatlakozója egy számomra ismeretlen nagyfrekis csatlakozó (csak bele kell dugni, valami SMA hasonmás). A gyári antennakábele el lett vágva a felénél, és egy BNC csatlakozó lett rákrimpelve. ( :roll: )
Nem annyira rossz a vétele (helyi szinten) de mindenesetre az én gépemen lévő 64 bites windows7 nem tudja olyan szinten kihasználni mint amit ki tudna magából sajtolni a vevő.
i7-es procis conf-ra rakott Ubuntun már derekasan megy, és dekódo... khmm.. ez nem idevaló téma.. :blush:
Lényeg: nekem
Kód: Egész kijelölése
Core2Duo E7500 CPU, P5KPL-AM-EPU lap, 4GB_DDR2_667 RAM, 500gb SATA winchester, HD4350 512/GDDR5 VGA
a konfigom, és 8.1 alatt sem megy jól, de win7_64 alatt sem.
(Továbbá van olyan hiba is hogy az adott frekire ha ráviszem akkor behoz egy totál más adót.
De ha a spektrumot arrébbviszem és rákattintok arra a frekire ismét akkor már nem veszi.
+ még hasonló nyalánkságok..
A gépes dolgokat nem értem annyira :) . A helyi adóknál a kikeverést én is vettem(= az egész sávot széttolta az MKR ) Tudnál csinálni egy bandscan-t?(videó)
 #151326  Szerző: donder
 
Debrecenben az utóbbi x<5 évben totális átrendeződés volt, ami a rádiókat illeti, de ez a románokra is igaz itt a környéken..
itt is van 1-2 freki (89 MHz körül illetve 100 MHz körül 1-1) ami anomália. Két adó összegerjed, de ez nem egy rádión mutatkozik.
A vétellel nincs nagy gond, ámbár egyes részeken van hogy fél sávot elnyomja valamilyen zavar, de végig a teljes repertoárban.. (pl: 433,5 MHz-en (FM hívó freq) a belvárosban fél-1 percenként egy erősebb zaj (s9-es értékkel) és egy kisebb volumenű de állandó zaj vehető S3-al.)
Antennám: 7 elemes yagi CCIR sávra (gyári baloon cseréjével még jó is, bár a wobler szerint nem minden frekin jó) továbbá egy AFG-3000UV ami ugyan kétsávos (144/430) de a CCIR-t is tökéletesen fogja.
SDR Sticknek egy RTL2832U+R820T de van egy E4000-es tuneres is. (R820T- valamivel jobb)
Antennacsatlakozója egy számomra ismeretlen nagyfrekis csatlakozó (csak bele kell dugni, valami SMA hasonmás). A gyári antennakábele el lett vágva a felénél, és egy BNC csatlakozó lett rákrimpelve. ( :roll: )
Nem annyira rossz a vétele (helyi szinten) de mindenesetre az én gépemen lévő 64 bites windows7 nem tudja olyan szinten kihasználni mint amit ki tudna magából sajtolni a vevő.
i7-es procis conf-ra rakott Ubuntun már derekasan megy, és dekódo... khmm.. ez nem idevaló téma.. :blush:
Lényeg: nekem
Kód: Egész kijelölése
Core2Duo E7500 CPU, P5KPL-AM-EPU lap, 4GB_DDR2_667 RAM, 500gb SATA winchester, HD4350 512/GDDR5 VGA
a konfigom, és 8.1 alatt sem megy jól, de win7_64 alatt sem.
(Továbbá van olyan hiba is hogy az adott frekire ha ráviszem akkor behoz egy totál más adót.
De ha a spektrumot arrébbviszem és rákattintok arra a frekire ismét akkor már nem veszi.
+ még hasonló nyalánkságok..
 #151323  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:Igazad van, nekem 590ES van. Mondjuk az érdekes,hogy nem tud PI-t,pedig szinte az összes Sony tuner,ami RDS-es az tud.
A tied régebbi széria, az utána jövők mind tudják.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8