RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #4265  Szerző: tomee87
 
Erről http://www.boon.hu/hirek/BORSOD-ABAUJ-Z ... 0358043094 vajon melyik országos híradó számolt be. Bezzeg a BUDAPESTI 4-es METRÓ.... Na erről beszélek én, amikor szídom az országos médiát, vidékről általában csak a rosszról meg a bulvárról számolnak be.
 #3868  Szerző: djlacee
 
Nekem meg 1-2 óra infó lenne, de nincs tanár, viszont itt kell lenni :roll: , szabad foglalkozásra :mrgreen:
 #3866  Szerző: centerweb
 
jajj de jó, eltört egy cső a suliban a 2. elmeleten, és az összes víz a rendszerből kifolyt, ezért ma nincs tanítás :mrgreen: 1-2 centis víz van a tanáriban...
 #3759  Szerző: LuciFerko
 
hát ez a baj.... van havonta megjelenő ujság de az olyan amilyen... meg hetente 1 órás helyi TV adás azt annyi. Aztmeg nem nézik túl sokan. Itt szájról szájra terjednek a hírek és az tudjátok milyen..:D
 #3755  Szerző: Pasa
 
"A 2005-ös évben is mód van arra, hogy szabadon rendelkezzen jövedelemadója kétszer 1%-ával."
Friss... :lol:
 #3753  Szerző: LuciFerko
 
www.enying.hu :D

ELVILEG ez a helyi információforrás -.-
 #3749  Szerző: tomee87
 
Én Miskolcon meg Sátoraljaújhelyen lakok, de nem érzem magam tájékozatlannak helyi témákban, hírekben. Mind2 városban, hetente ill. kéthetente jár, ingyenes közéleti újság (18-22 oldal), önkormányzat támogatásával, ezenkivül van fizetős helyi közéleti újság is. Mind2 városban 20-30 perces, naponta friss híradó van a helyi tv-kben, naponta frissülnek a városok portáljai hírekkel, információkkal. Sztem. máshol sincs ennél sokkal több. Vagy tévedek? Ami miatt szégyenkezhetünk az a rádió, de sztem helyi sajtó, tv, internetes portál miatt nincs szégyenkezni valónk.
 #3747  Szerző: Pasa
 
LuciFerko írta:jó de aki a gyurcsányékra meg a tarkamarhára kiváncsi az talál máshol is hírt...

Itt az egész környéken a béka segge alatt van a HELYI tájékoztatás.
Lehet, nem tudnák megtölteni, mert így szezon után már nem sok minden történik ott, nem?
 #3744  Szerző: centerweb
 
de még így is le vagyunk maradva.

az abaúji térségben van (vagy már nincs?) MiÚjság. Havonta megjelenő újság, az abaúji hegyközi kistérség híreivel, településenkét bontva: http://abaujinfo.hu/miujsag
  • 1
  • 531
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 541