RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #199989  Szerző: djlacee
 
Nekem már az is újdonság, hogy valaki kitalált egy ilyen szót, hogy "liberálfasiszta". Még a Firefox is aláhúzza, hogy nem létezik.
 #199982  Szerző: p0tyi
 
Valaki szépen megfogalmazta a minap, ezek a fideszesek vagy vérig sértett áldozatok, vagy agresszív, arrogáns, kivagyiskodó, felsőbbrendűsködő, húgyos, úrhatnám prolik. Ez a két állapot van, és akár napon belül is képes változni. Most megint akkor áldozat lesz, őt csak kidobták a véleményéért a liberálfasiszták, pedig elvileg szólásszabadság van.

Ember, ha befingsz a liftbe mindennap, nem a liftet kell leállítani, hanem téged kint tartani. Ráadásul ha 10 éve csak veled van balhé, akkor lehet, hogy nem az összes többi emberrel van a gond. Ezen még nem gondolkoztál el? És hogy jön ide az LMBTQ? Mi az, hogy LMBTQ terror? Ez valami gyerekes kóstolgatás akar lenni?
 #199981  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2023.07.23. 19:40 Úgy gondolom, megtiszteltetésnek vehetem, hogy én vagyok itt a legfontosabb tag. Ha eltűnök két hétre, nem övezi a hiányomat csend, pláne kárörvendés, hogy esetleg elmenekültem vagy meghaltam, hanem inkább hiányolnak engem az életüket csakis itt töltögető trollok. Ja, ha nincs kibe belekötni, mert csak hozzájuk hasonló csicskák vannak, akkor már hiányzom. Nem is érzem úgy, hogy itt lenne a helyem (ezt már vagy tíz éve érzem így), és tényleg le is léphetnék innen, de több oka is van, amiért nem teszem. Egyrészt szinte nincs is itt olyan, aki nálam régebbi tag lenne (17 év), másrészt nélkülem már valószínűleg meg is szűnt volna, mivel nincs itt sem szakma, sem hobbi, sem ész, csak liberálfasiszta fikázók hada. Nem véletlen, hogy a honlap is megszűnt (bár van helyette egy másik libsi szócső, a Média 1 nevű F.O.S.), és hát ugye a fórumban se nagyon van hozzászólás, kivéve persze a "nekem ez a zene szar", vagy "ezt a rádiót be kéne szántani", na meg "NER, NER, NER". Tehát vége, pedig 2006-ban - még Magyar Frekvencia Portál néven - nagyon klassz volt ez. :(
Politika, politika, politika. Ez megy itt is, ami nem csoda, hiszen a "magyar" politikai ellenzék szítja a gyűlöletet minden szinten. Erre próbáltam megoldást találni, amikor két éve csináltattam nektek az (azóta szintén meghülyült n-betűs) globális moderátorral egy gumiszobát. Hiába, azóta is mindenhova hánytok és a moderátorok ezt elnézik, sőt ők is ezt teszik. :x
Bevezetőnek ennyi elég, a lényeg rövedebb lesz.
Ezentúl akkor sem reagálok, ha meg leszek szólítva. Persze ez nem biztos, ugyanis néha azért kell majd válaszolnom, mert a személyeskedés durvább formája továbbra is menni fog nektek.
Saját bejegyzésem pedig nem lesz, mert ide csak soros-kompatibilis módban lehet posztolni, az a fajta köpködés és hazudozás pedig nekem nem megy. :yes:
Esetleg tartok majd politikai oktatást a gumiszobátokban, de csak néha, amikor unatkozok, az pedig nálam igen ritka dolog (nem véletlenül vagyok itt ritkán). Ha mégis, az tanulságos lesz, olvassátok és gondoljátok majd át, hátha okosodtok (rátok fér). :fuckyou:
Nem tudom, feltűnt-e, hogy a politika azért van rendszeresen felemlegetve, mert éppen az teszi be a lábát az élet minden területére Magyarországon. Néha valóban akadnak túlkapások itt is, ezt láthattad – volt itt már mindenki moderálva, pártállástól függetlenül.

Az pedig, hogy a médiapiacon HATVÁNYOZOTTAN igaz ez, azt is csak a hülye nem látja. A kormánypártok minden egyes orgánumba be akarják dugni az orrukat, hogy még a névelők is úgy álljanak, ahogyan az meg van parancsolva.

Az állandó gyűlöletpropagandáról nem is beszélve. Megy szembe a kormányunk az autópályán, és fel van háborodva azon, hogy mindenki villog és integet neki. Nahát! Mennyi hülye!

Kedd este 23:59-ig kapsz határidőt az aláírásod eltakarítására. Felőlem még a HírTV-nek is szerelmet vallhatsz, akármi, nem fog érdekelni, de a gyűlölködést nem tűröm. Ha nem vagy képes rá, a fiókodat végérvényesen töröljük a fórumról.
 #199979  Szerző: p0tyi
 
Pá, proli!
 #199971  Szerző: Glenn
 
Úgy gondolom, megtiszteltetésnek vehetem, hogy én vagyok itt a legfontosabb tag. Ha eltűnök két hétre, nem övezi a hiányomat csend, pláne kárörvendés, hogy esetleg elmenekültem vagy meghaltam, hanem inkább hiányolnak engem az életüket csakis itt töltögető trollok. Ja, ha nincs kibe belekötni, mert csak hozzájuk hasonló csicskák vannak, akkor már hiányzom. Nem is érzem úgy, hogy itt lenne a helyem (ezt már vagy tíz éve érzem így), és tényleg le is léphetnék innen, de több oka is van, amiért nem teszem. Egyrészt szinte nincs is itt olyan, aki nálam régebbi tag lenne (17 év), másrészt nélkülem már valószínűleg meg is szűnt volna, mivel nincs itt sem szakma, sem hobbi, sem ész, csak liberálfasiszta fikázók hada. Nem véletlen, hogy a honlap is megszűnt (bár van helyette egy másik libsi szócső, a Média 1 nevű F.O.S.), és hát ugye a fórumban se nagyon van hozzászólás, kivéve persze a "nekem ez a zene szar", vagy "ezt a rádiót be kéne szántani", na meg "NER, NER, NER". Tehát vége, pedig 2006-ban - még Magyar Frekvencia Portál néven - nagyon klassz volt ez. :(
Politika, politika, politika. Ez megy itt is, ami nem csoda, hiszen a "magyar" politikai ellenzék szítja a gyűlöletet minden szinten. Erre próbáltam megoldást találni, amikor két éve csináltattam nektek az (azóta szintén meghülyült n-betűs) globális moderátorral egy gumiszobát. Hiába, azóta is mindenhova hánytok és a moderátorok ezt elnézik, sőt ők is ezt teszik. :x
Bevezetőnek ennyi elég, a lényeg rövedebb lesz.
Ezentúl akkor sem reagálok, ha meg leszek szólítva. Persze ez nem biztos, ugyanis néha azért kell majd válaszolnom, mert a személyeskedés durvább formája továbbra is menni fog nektek.
Saját bejegyzésem pedig nem lesz, mert ide csak soros-kompatibilis módban lehet posztolni, az a fajta köpködés és hazudozás pedig nekem nem megy. :yes:
Esetleg tartok majd politikai oktatást a gumiszobátokban, de csak néha, amikor unatkozok, az pedig nálam igen ritka dolog (nem véletlenül vagyok itt ritkán). Ha mégis, az tanulságos lesz, olvassátok és gondoljátok majd át, hátha okosodtok (rátok fér). :fuckyou:
 #195182  Szerző: noartist
 
A híradást imitáló rádióhirdetéseket be kéne tiltani. Elképesztően megtévesztő a hírekre jellemző szignálokkal termékeket hirdetni (én most egy vitaminreklámot kaptam el így).

Oké, reklámblokkon belül van, de ez így szerintem nincs rendjén.
 #195014  Szerző: Glenn
 
p0tyi írta: 2021.11.22. 12:31 Oltáselleneseknek szeretettel
Úgysem fogják fel, mert hülyék. Majd a saját kárukon tanulnak (ha túlélik)... :x
 #195004  Szerző: Glenn
 
Snake05 írta: 2021.11.20. 23:33 Kollégám 2 pfizert és egy astrát kapott, 10 napig feküdt otthon 40 fokos lázzal okóber végén, és még mindig nem 100%-os. Én 0 oltással 3 nap alatt túl voltam rajta, a legkomolyabb tünetem a torokfájás volt. Ennyit ezekről a csodaszernek titulált szarokról.
Na, pont te vagy ide a legjobb (legrosszabb) példa! Ha a kollégád nem kapott volna oltást, lehet már nem is élne. Erre nem gondoltál? :o
Te alapból immunis vagy valószínűleg, mint még több százezer ember. Én - kis túlzással - majdnem belehaltam, pedig vízilabdáztam, atlétikáztam, kajakoztam és sosem voltam beteg, a feleségem meg két napig csak kicsit rosszul volt. Mindketten pozitívak voltunk. Ti vagytok a szerencsések, de ti vagytok a kisebbség!
Ha néha utánaolvasnál, sőt még gondolkodnál is (!!!), akkor nem lennél ilyen döbbenetet okozóan... hmm, tudatlan.
És végül hol is olvastál csodaszerekről a COVID-dal kapcsolatban? Amik ráadásul szarok. :x
Szégyen, hogy itt tartunk, de én tényleg csak azt szeretném, ha mindenki megtartaná magában a véleményét és betartaná, amit előírnak számára.
Tudod, az okos és a hülye között mi a különbség az okulás szempontjából? ;)
 #195001  Szerző: noartist
 
Snake05 írta: 2021.11.20. 23:33 Kollégám 2 pfizert és egy astrát kapott, 10 napig feküdt otthon 40 fokos lázzal okóber végén, és még mindig nem 100%-os. Én 0 oltással 3 nap alatt túl voltam rajta, a legkomolyabb tünetem a torokfájás volt. Ennyit ezekről a csodaszernek titulált szarokról. Az egészségügyből meg nem kellett volna elzavarni a dolgozók 5%-át a jogviszonyos marhasággal, meg nem kellett volna milliárdokért hasznavehetetlen lélegeztetőgépeket venni...
Fasza! Kihordtad, szerencsés vagy. Ezt magyarázd meg a 40 éves ismerősöm családjának is. A feleségének, meg a gyerekeinek is. SEMMILYEN ismert betegsége nem volt, teljesen egészséges ember volt. Először megfázásnak tűnt, majd 1-2 nap alatt már levegőért kapkodott (ekkor vitték kórházba). Pár nap múlva, a lélegeztetőn hunyt el.

Persze! Rohanjon át mindenkin, oltatlanul! Az gondolom nem baj, hogy napi több száz ember közben meghal. De a te büszke egód nem sérülhet! Csúnya orvosok! Biztos nem értik a dolgukat, de TE! TE itt fotelből megmondod, hogy ez mennyire rossz!

Gondolom nem jutott még eszedbe, hogy egyik országnak sem érdeke az adófizető polgárait elsöprögetni egy kétes hatású, esetleg veszélyes gyógyszerrel.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 541