RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #7679  Szerző: djlacee
 
Hát most eléggé punny van
 #7600  Szerző: djlacee
 
 #7405  Szerző: centerweb
 
höhö:
Kép
 #7097  Szerző: LuciFerko
 
amúgymeg fenékhajó.
 #7073  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Szerintem annó is kár volt ezért reklamálni.
Aki sajnál pár forintot befizetni ezért, az vagy iszonyatos módon szarevő, vagy szimplán hülye.
A "szegénység" itt nem jöhet szóba.

Akinek meg van internetje, az fizesse ott. Evidens..
Részben igazad van, de ha minden szolgáltató ezt bevezeti, akkor az már igencsak számottevő összeg.
Szerintem itt arra megy ki a játék, hogy a szolgáltató áthárítja az előfizetőkre a számla befizetésének költségeit, mert ugye ha csoportos beszedéssel fizetek, akkor engem terhelnek a banki költségek (számlavezetési díj+jutalék az átutalás miatt) és ezentúl már a csekkes befizetés költsége is engem terhel. A lényeg, hogy fizetnem kell, hogy befizethessem a számlát ...
 #7070  Szerző: rsite1
 
Szerintem annó is kár volt ezért reklamálni.
Aki sajnál pár forintot befizetni ezért, az vagy iszonyatos módon szarevő, vagy szimplán hülye.
A "szegénység" itt nem jöhet szóba.

Akinek meg van internetje, az fizesse ott. Evidens..
 #7069  Szerző: mlaszlo
 
A Pannon-nál a havi számlán csak nekem új a "Postai úton történő számlafizetés díja" c. tétel? Ezentúl 120.-Ft-ot kell havonta fizetni, hogy csekken valaki befizesse a számlát?
Ez érdekes, mert amikor a nyáron a upc beakarta vezetni a 96.-Ft-os papír alapú számladíjat a csoportos beszedések előnybe részesítése miatt, akkor sok támadás érte, ami miatt vissza is kellett vonnia ezt a díjtételt. Most lényegében akkor a Pannon is ezt vezette be, csak másnak nevezi :?
 #7016  Szerző: centerweb
 
mg írta:
centerweb írta:a szlovák Markíza TV időjárásjelentője az időjárásjelentés végén Gyurcsánnyal "telefonált": http://video.markiza.sk/tv-archiv/pocasie/20625 érdekes
ez is olyan vicces gyerek, mint anno a TV3-on a Szilárd? :)
Ja, olyasmi. Voltak már jó dobásai :mrgreen:
  • 1
  • 525
  • 526
  • 527
  • 528
  • 529
  • 541