RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #4949  Szerző: rsite1
 
Húha. Annyira sajnálom, hogy elmegy.
Pedig nem is írtam neki semmit jópár hete.

Szóval nem értem mit hápog.
 #4943  Szerző: tomee87
 
Úgy néz ki én ilyen megbízható ember vagyok, vagy nem tom, de ismételten engem kértek meg, egy szöveg bemásolására :? A következő sorokat norbyka írta, amit szószerint teszek közzé:

"
Kedves mindenki!
Szeretnék mindekitől elbúcsúzni a következő okok miatt:
Vannak egyes emberek akik túlságosan nagylegénynek érzik magukat, mert egy admin felirat csillog a profiljukban, közbe nem tesznek meg semmit a "rangért"
És vannak akik alapból olyan tajparasztok, hogy átgázolva más véleményén és érzésein érvényesítik véleményüket.
Neveket nem mondok aki magára veszi, annak biztos oka van rá!
Viszont vannak olyan emberek akik nagyon kedves kitartó mindenről lehet vele beszélni. Ezt a kis réteget tudom igazán sajnálni, hogy "szenvedniük", holott nem érdemlik meg!
Szerintem ezért lépek le én is, mert az ilyenek miatt néha én is zavartam fórumtársaimat.
Hogy miért nem az én "nickem" alatt írtam meg ezt az aprócska kis levelet? Ennek sok oka van, de inkább nem részletezem, csak annyit, hogynem igazán tudtam volna egy ilyen levelet az én nevemben elküldeni.
Na mindegy ami megtörtént megtörtént, további jó fórumozást!
Üdv, Norbyka!
"
 #4367  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:"Szeretem a jövést-menést, a nyugalmat, a semmit tevést, a jó időt, na meg a rosszat és az új WELTAUTOmat"
Íme, egy reklámoknak élő / reklámfüggő ember 2008-ban :mrgreen:
 #4346  Szerző: djlacee
 
"Szeretem a jövést-menést, a nyugalmat, a semmit tevést, a jó időt, na meg a rosszat és az új WELTAUTOmat"
 #4340  Szerző: Sz.
 
MikySoft írta:Nem jut eszembe melyik az. Nem amikor énekelnek ilyen hülyén?
De, és akármikor, akárhová kapcsolok, 5 percen belül biztos lemegy.
 #4339  Szerző: rsite1
 
Nem jut eszembe melyik az. Nem amikor énekelnek ilyen hülyén?
 #4336  Szerző: Sz.
 
Valaki ölje már meg ezt a kuuuurva Weltautó TV reklámot, mert idegbajt kapok ha mégegyszer meghallom :evil: :x :evil:
  • 1
  • 530
  • 531
  • 532
  • 533
  • 534
  • 541