RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #9180  Szerző: mlaszlo
 
mg írta:az enyém pár éve tönkrement, aztán már nem csináltattam meg... kár érte pedig, nagyon állat cucc volt (/van öcsémnél tunernek), de már nem láttam értelmét, dvd-nek sokkal jobb a minősége, még talán a divx is szebbnek tűnik, tévében meg semmi nincs, amit érdemes felvenni :)
Ez igaz, valóban alig van már valami, amit érdemes felvenni a tv-ből :(
 #9175  Szerző: mg
 
anno még '95 előtt, amikor nem volt videónk, apám néha hétvégén elment a kölcsönzőbe, ahol még a másolt film is előfordult, és lejátszóval együtt kölcsönözte :D meg az ismerősöktől kölcsönkért videó a legigénytelenebb, nemritkán hangalámondásos filmekkel :D
meg nagynénéméknél macskafogó, bakterház, rendőrakadémia ronggyánézve :mrgreen:

most is előfordul mondjuk az igényszint legalja moziból kamerával felvett filmek formájában :)
 #9169  Szerző: Pasa
 
Nekem még van 3 Panasonic. ;)
 #9168  Szerző: mg
 
az enyém pár éve tönkrement, aztán már nem csináltattam meg... kár érte pedig, nagyon állat cucc volt (/van öcsémnél tunernek), de már nem láttam értelmét, dvd-nek sokkal jobb a minősége, még talán a divx is szebbnek tűnik, tévében meg semmi nincs, amit érdemes felvenni :)
 #9154  Szerző: rsite1
 
Én két éve száműztem a videómat, amikor vettünk egy dvd-felvevőt.
 #9150  Szerző: djlacee
 
Ez érdekes, nekem videóm is csak kb 4 éve van, a nővéremé volt. DVD lejátszóm is van, de azt nem is használom, nem "töltök le" filmet, nem is veszek boltban, inkább TV-t nézek, és én még a kazettára felvevős korszakban vagyok. Gratulálok az Amerikaiaknak.
 #9148  Szerző: mlaszlo
 
Amerikában vége a VHS korszaknak

"a Los Angeles Times arról ír, hogy Amerikában az utolsó VHS-beszállító is lehúzta a rolót, a raktárban megmaradt kazettáikat vagy elviszi valaki ingyen, vagy mindet kidobják."

Ahogy nézelődtem a különféle üzletekben már nálunk sincs nagy választék videókból, gondolom rövidesen itt is eltűnnek majd a polcokról, ahogy lassan a CRT tv-k is. Már jó ideje mi sem használjuk a videónkat, de gyerekkoromba nagyon sok filmet és gyerekműsort vettünk föl a tv-ből (a TV1-ről minden hétvégén felvettük a Walt Disney rajzfilmeket), össze is gyűlt jónéhány videókazetta 8-) Egy részük még meg is van, de sajnálom őket még kidobni :roll:
 #9112  Szerző: tomee87
 
Az új TESCO "gazdaságos", ingyenes bevásárlószatyor:
Kép

Logo az már nincs rajta, az oldalát pedig a csokipapír széle is kivágta..... TESCO minőség :D
 #8923  Szerző: mg
 
djlacee írta:visszamennyé'
bruhahagec :D :D
  • 1
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 525
  • 541