RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #5018  Szerző: Sz.
 
Pasa írta:Szerintem nem árt, ha politikai oldalról is ismerjük a többi fórumozót.
Eddig én is azt hittem, de kudarcot mondott. Úgy gondolom ha ezentúl kicsit zárkózottabb lesz a közösség itt a fórumon, kevesebb gond lesz és szimpatikusabb lesz az újaknak. Privátban persze mindent szabad...
 #5013  Szerző: Pasa
 
Tény, hogy nőtt, de ezeket kell nektek "megzabolázni", és csak a politika topikban engedni. Ha csak ott menne a politizálás (komolyabb zsidózás és cigányozás nélkül), azzal talán nem lenne baj. Szerintem nem árt, ha politikai oldalról is ismerjük a többi fórumozót.
 #5010  Szerző: Sz.
 
Pasa írta:A politika topikért kár volt, a többi intézkedés és szigorítás nagyon helyes (szerintem).
Úgy láttuk MikySofttal, hogy miután újra lett Politika topic (aminek a küldetése a szenny összegyűjtése lett volna), azután rendre nőtt a poltikai töltetű hozzászólások száma a többi helyen is. Most mindenhonnan tiltva lesz minden ilyen, csak privátból nem.

Lehet ezentúl chaten, meg msn-es össznépi beszélgetésekben megvitatni az ilyeneket...
 #5008  Szerző: Pasa
 
A politika topikért kár volt, a többi intézkedés és szigorítás nagyon helyes (szerintem).
 #5004  Szerző: Sz.
 
Na, akkor:

Politika topic törölve, a fórum szabályzat pedig változott. Itt olvasható ezentúl, még kicsit gyerekcipőben, átalakítás alatt áll, de már megállja a helyét.

Betartása mindenki számára kötelező, hamarosan kör e-mailben tudatjuk a felhasználókkal a változást...
  • 1
  • 529
  • 530
  • 531
  • 532
  • 533
  • 541