RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #5564  Szerző: Adam
 
djlacee írta:Múlt hónapban íródott ez a cikk:
http://www.kisalfold.hu/mosonmagyarovar ... t/2071982/
E szerint a KRAVTEX (alias Credo) 147 buszt csinál tenderre, melyek közül egy se kerül a Kisalföld Volánhoz. De hát akkor hova viszik?
Ez a központi volán tender a 12 méteres helyközi kategóriában. A volánokhoz fognak kerüln ia buszok, a kisalföld most azért nem kap belőle, mert túl jó a buszparkja, míg más volánoknak rosszabb.
A 13,5 méteres kategóriát az Alfa Regio nyerte, a 18 métereset meg a Volvo 7700. Ahogy már jó előre tudni lehetett.
 #5563  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:
kurvára nem bírja a gyomrom.
sorstárs :lol:
Ezeket az enyém se : Kép

Kép
Kép

És lehet, mondani, h az utasok miatt ilyen. A nagy szart. 30-40éves kocsik ezek kérem!! és ezek vannak többségben. Szarból nem lehet várat építeni....
 #5561  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Itt ilyen gond nem szokott lenni. Még a Volán sem várja be a Volánt :mrgreen:
Akkor ez kb. olyan, mint nálunk a Máv nem várja be a Mávot :? Hányszor vártam már amiatt Szerencsen órákat :evil:
De sajnos a Volán igenis bevárja errefelé a vonatot, szinte mindig, emiatt súlyos késések adódnak és a megállókba állhatnak, a rohadt vasút késése miatt a buszravárók.
 #5560  Szerző: djlacee
 
Múlt hónapban íródott ez a cikk:
http://www.kisalfold.hu/mosonmagyarovar ... t/2071982/
E szerint a KRAVTEX (alias Credo) 147 buszt csinál tenderre, melyek közül egy se kerül a Kisalföld Volánhoz. De hát akkor hova viszik?
 #5558  Szerző: djlacee
 
kurvára nem bírja a gyomrom.
sorstárs :lol:
 #5556  Szerző: rsite1
 
Hát, szidjátok a vonatot rendesen, de ma volt szerencsém utazni, és semmi gond nem volt.
Hajszál pontosan érkeztek a vonatok, és is tiszták voltak.

Mondjuk én eleve vonat párti vagyok, a buszt mindennél jobban utálom. Nem azért, mert gond lenne vele, csak kurvára
nem bírja a gyomrom. :?

Balatonboglár - Keszthely vonalon utaztam amúgy.
 #5554  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Én azon vagyok felháborodva, hogy a Volán buszok bevárják az állandóan késő vonatokat
Itt ilyen gond nem szokott lenni. Még a Volán sem várja be a Volánt :mrgreen:
 #5553  Szerző: tomee87
 
Én azon vagyok felháborodva, hogy a Volán buszok bevárják az állandóan késő vonatokat, ezzel teljesen felborul a buszmenetrendje, a Volán hibáján kivül. Ha esetleg tényleg privatizálják a MÁV-ot a Volán meg állami kézbe marad vagy azt is privatizálják, remélem a busz és vonat társaság harcolni fog az utasokért, és nem lesz az mind1, h busszal vagy vonattal utazik az illető, ez lenne a legjobb.
 #5552  Szerző: mlaszlo
 
Szerintem már az is fejlődés lenne, ha sűrűbben lennének megállók és igazi összehangoltság lenne, nem pedig az, hogy ha netalán késik valamilyen forgalmi akadály miatt a Budapestről érkező busz, akkor a helyi járat nem várja meg, hiába csatlakozás a menetrend szerint.
 #5547  Szerző: ropi21
 
régen volt is értelme a jegyár különbözeteknek.. a busz letett kis szerencsével maximum párszáz méterre a vonatig sétálhattál..
aztán szépen összehozták az árakat (a minőséget meg...)
én mondjuk 4évig minden nap 2x mentem ki vonathoz, akkor még 3+km-re laktam, ma már 8perc az út, bele nem halok

összességében sehogy se nem jó, mindig van hova fejlődni.. ott a bkv, ami akár 1.5 percenként is járhat ám ott is vannak problémák a tisztasággal.. nagyon nehéz lesz bárhova is fejlődnünk :-/
  • 1
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 219