RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #181948  Szerző: homerhamm
 
noartist írta: 2019.02.22. 17:28 Kreténség a köbön: a MÁV Vonatinfó alkalmazásába ugyan beírhatod, hogy honnan (Nyugati/Keleti) szeretnél indulni, de azt ő őszintén leszarja, hidd el.

Simán kidob találatokat a Keletiből is, ha kéred, hogy a Nyugatiból induljon a járat. És egy pillanatig sem figyelmeztet, hogy Helló, teszek a kérésedre, nesze, itt egy vonat, ami a Keletiből indul!.

Idióta, logikátlan, borzalmas app.
Egy időben a vonatinfó csetet valaki melegtárskeresőnek használta, meleg kalauzokat (is) keresett... :lool:
 #181943  Szerző: noartist
 
Kreténség a köbön: a MÁV Vonatinfó alkalmazásába ugyan beírhatod, hogy honnan (Nyugati/Keleti) szeretnél indulni, de azt ő őszintén leszarja, hidd el.

Simán kidob találatokat a Keletiből is, ha kéred, hogy a Nyugatiból induljon a járat. És egy pillanatig sem figyelmeztet, hogy Helló, teszek a kérésedre, nesze, itt egy vonat, ami a Keletiből indul!.

Idióta, logikátlan, borzalmas app.
 #181857  Szerző: Milán
 
Sosem találkoztam még ilyennel mióta az informatikában tevékenykedek. Hívtak ma a helyi dohányboltból, hogy nincs internet. Mondom biztos a routerből kicsúszott a kártya. Majd amikor szembesültem vele, valami hacker támadás érte a routert, 1 nap alatt leforgalmazott 50GB-ot, illetve 120 SMS-t küldött ki külföldi telefonszámokra. Az elküldött SMS-ek is látszódott bár nem annyi, hanem 2db. Illetve a végeredmény csak az, hogy az illető fizethet a Telenornak 26.000 Ft többlet költséget. Valaki hallott, látott már ilyet?
 #180373  Szerző: RadioFan
 
Csongii írta: 2018.12.20. 06:41
RadioFan írta: 2018.12.18. 20:52
Mivel egyáltalán nem vagyok járatos bármilyen TV-vel kapcsolatos témában, ezért kérdezem tőletek, hogy ez az ár reális lehet vagy inkább át akar vágni?

Előre is köszi a segítséget!
Sajnos reális lehet. Nem olcsó ezeket szerelni és akkor nem beszéltünk arról, hogy vajon tényleg jó lesz-e utána vagy sem. Ezek már abszolút fogyasztási cikkek, ergo ha elromlik dobd ki és vegyél másikat szerintük. :(
Hát elég szomorú, pedig tv-t a legtöbb ember nem 2 évre vásárol. :( Köszi a választ!
 #180367  Szerző: Csongii
 
RadioFan írta: 2018.12.18. 20:52
Mivel egyáltalán nem vagyok járatos bármilyen TV-vel kapcsolatos témában, ezért kérdezem tőletek, hogy ez az ár reális lehet vagy inkább át akar vágni?

Előre is köszi a segítséget!
Sajnos reális lehet. Nem olcsó ezeket szerelni és akkor nem beszéltünk arról, hogy vajon tényleg jó lesz-e utána vagy sem. Ezek már abszolút fogyasztási cikkek, ergo ha elromlik dobd ki és vegyél másikat szerintük. :(
 #180355  Szerző: RadioFan
 
Sziasztok!
Adott egy 40 collos LG Smart TV (LG 40UF7787). Az utóbbi időben konkréten teljesen használhatatlanná vált, a bemenetek között nem hajlandó váltani, a tartalmakat sem lejátszani, továbbá a smart funkciók sem érhetőek el. Elvittem a tv-t szerelőhöz (hivatalos LG partner, nem Józsibá szervíz), és azt mondta, hogy alaplap cserés. Na most nekem 64 000 Ft-ot mondott, ami elég kellemetlen meglepetés, mivel alig 3 éves a tv. (garancia 2 év, újonnan 190 ezerért vettem.)
Mivel egyáltalán nem vagyok járatos bármilyen TV-vel kapcsolatos témában, ezért kérdezem tőletek, hogy ez az ár reális lehet vagy inkább át akar vágni?

Előre is köszi a segítséget!
 #179886  Szerző: Csongii
 
noartist írta: 2018.11.02. 17:13 Mennyi idő után szárad bele a tinta egy tintasugaras nyomtatóba? Van egy Canon MG3500-asom, amivel utoljára augusztus utolsó napjaiban nyomtattam, majd egyrészt kifogyott a színes tinta (a nyomorult így egy rohadt fekete lapot nem hajlandó kinyomni), másrészt nem voltam otthon, vagy csak annyi időre, hogy ilyesmire nem értem rá.

Most nem tudom, hogy érdemes-e még vennem bele egy színeset, vagy már kár a gőzért, rég belerohadt a fekete.
Pár hónapot simán elvan még. Amúgy ajánlom a tisztításhoz, vedd ki a patront és valami kissé alkoholos tartalmú ablaktisztítóval töröld át a fejet párszor. Amikor anno töltöttem patronokat, akkor ez működött. :shock:
 #179880  Szerző: Cole
 
Anno egy régi Epson nyomtatóval jártam így, de jó pár tisztázás (szoftveresen) teszt oldal nyomtatás után nyomtatott, de színesen csak csíkosan. A fekete viszonylag jó volt.

Ez a nyomtató hasonló, mint ami nekem van, az egy HP multifunkcionális nyomtató. 1 hónap után is tudtam vele nyomtatni, és kb 1 éve ugyan az a patron van benne. Szóval szerintem pár fejtisztázás, teszt oldal nyomtatás után mennie kellene még a nyomtatásnak. Az újabb fajták szerintem jobban bírják.
 #179824  Szerző: noartist
 
Mennyi idő után szárad bele a tinta egy tintasugaras nyomtatóba? Van egy Canon MG3500-asom, amivel utoljára augusztus utolsó napjaiban nyomtattam, majd egyrészt kifogyott a színes tinta (a nyomorult így egy rohadt fekete lapot nem hajlandó kinyomni), másrészt nem voltam otthon, vagy csak annyi időre, hogy ilyesmire nem értem rá.

Most nem tudom, hogy érdemes-e még vennem bele egy színeset, vagy már kár a gőzért, rég belerohadt a fekete.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 330