RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #2008  Szerző: t
 
djlacee írta:Van egy 14 éves 486-os laptopom. Ebben van egy PCMCIA hely. Mi az esély arra hogy ha egy használt PCMCIA hálókártyát szerzek, azt a windfos 95 tudja használni? Elvileg alkalmas rá, Internet Explorer is van rajta
valószínűleg jó lesz, megfelelő driverrel persze. én még régen simán használtam egy p1-es laptopot így, viszont a 486-os használhatatlanul lassú lesz. még egy p2-essel is idegőrlő a netezés ma már.
 #2007  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:Van egy 14 éves 486-os laptopom. Ebben van egy PCMCIA hely. Mi az esély arra hogy ha egy használt PCMCIA hálókártyát szerzek, azt a windfos 95 tudja használni? Elvileg alkalmas rá, Internet Explorer is van rajta
Esélyes, szobatársamnak is van kb hasonló laptopja és ő is netezik rajta. 32MB-os RAM-al meg 1,1GB-os HDD-vel, igaz neki Win98 van rajta.
 #2001  Szerző: djlacee
 
Van egy 14 éves 486-os laptopom. Ebben van egy PCMCIA hely. Mi az esély arra hogy ha egy használt PCMCIA hálókártyát szerzek, azt a windfos 95 tudja használni? Elvileg alkalmas rá, Internet Explorer is van rajta
 #1909  Szerző: Adam
 
Sz. írta:
Adam írta:
Zenit írta: ...
Számítógéphez használt egeret, ráadásul golyósat? Ez no comment...
Szemgolyósat legalább?
Aki sajnál 1-2 ezer Ft-ot egy normális egérért, az minek használ számítógépet?
 #1904  Szerző: rsite1
 
Sz. írta:
Adam írta:
Zenit írta: ...
Számítógéphez használt egeret, ráadásul golyósat? Ez no comment...
Szemgolyósat legalább?
:roll: :mrgreen:
 #1902  Szerző: Sz.
 
Adam írta:
Zenit írta: ...
Számítógéphez használt egeret, ráadásul golyósat? Ez no comment...
Szemgolyósat legalább?
 #1730  Szerző: Adam
 
Zenit írta: ...
Számítógéphez használt egeret, ráadásul golyósat? Ez no comment...
 #1705  Szerző: Pasa
 
Nálam 3 éve hibátlanul megy egy Labtec márkájú optikai rádiós egér, napi 3-4 órás használattal... ;)
 #1673  Szerző: t
 
800 forintért vehetsz újonnan egy optikai patkányt, dehát mindenkinek megvan a maga hülyesége :D
 #1660  Szerző: ropi21
 
ezek után most mondjam, hogy nekem egy logitech mx518-am van ami fénykorában 15ezer jo magyar pénz volt? :D
  • 1
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 330