RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #174042  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:Tisztelt nagyérdemű fórumtársak! :yes:
van nekem egy olyan gondom, hogy nem tudom kivenni a Proxy kapcsolatot a win7-ről, windows 10-re frissített számítógépen.
Kérdés! Melyik *.ini fájlt keressem meg, hogy ki tudjam kapcsolni, vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni bug mentesen, ugyanis szerintem bugról lehet szó.
Kép
Próbáld megnyitni "rendszergazdai jogosultsággal" vagy kapcsold ki(addig) az UAC-ot.
nem sikerült ahogy mondtad, viszont csökkentett módban ki tudtam kapcsolni, reboot, és már működik is :)
Akkor csökkentett módban épp rendszergazda lettél.
 #174041  Szerző: Gr3g0ry
 
noartist írta:Szórakoztató fogyatékos ez a Windows: nem engedi leválasztani a külső HDD-met, mert -elmondása szerint- az éppen használatban van.

Kérdem én: mi a f*** használná, ha a felcsatlakoztatás óta még a BitLockert sem oldottam fel?!
Bármi:biztonsági-mentés,víruskereső,stb.
Kijelentkezés, aztán húzd ki.
 #173915  Szerző: noartist
 
Szórakoztató fogyatékos ez a Windows: nem engedi leválasztani a külső HDD-met, mert -elmondása szerint- az éppen használatban van.

Kérdem én: mi a f*** használná, ha a felcsatlakoztatás óta még a BitLockert sem oldottam fel?!
 #173842  Szerző: altermanus
 
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:Tisztelt nagyérdemű fórumtársak! :yes:
van nekem egy olyan gondom, hogy nem tudom kivenni a Proxy kapcsolatot a win7-ről, windows 10-re frissített számítógépen.
Kérdés! Melyik *.ini fájlt keressem meg, hogy ki tudjam kapcsolni, vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni bug mentesen, ugyanis szerintem bugról lehet szó.
Kép
Próbáld megnyitni "rendszergazdai jogosultsággal" vagy kapcsold ki(addig) az UAC-ot.
nem sikerült ahogy mondtad, viszont csökkentett módban ki tudtam kapcsolni, reboot, és már működik is :)
 #173821  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:Tisztelt nagyérdemű fórumtársak! :yes:
van nekem egy olyan gondom, hogy nem tudom kivenni a Proxy kapcsolatot a win7-ről, windows 10-re frissített számítógépen.
Kérdés! Melyik *.ini fájlt keressem meg, hogy ki tudjam kapcsolni, vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni bug mentesen, ugyanis szerintem bugról lehet szó.
Kép
Próbáld megnyitni "rendszergazdai jogosultsággal" vagy kapcsold ki(addig) az UAC-ot.
 #173816  Szerző: Csongii
 
Ezzel tisztában vagyok, egy helyen lehet állítani a proxyt és akár honnan nyitod, ugyan az jön be GUI-ba, kivétel persze, ha W110-ben a gépházon keresztül mész oda.
Viszont variáld át a regeditben akkor.
https://support.microsoft.com/en-us/hel ... istry-file
 #173810  Szerző: altermanus
 
szemilan írta:Elég érdekes az a cím. :D 127.0.0.1 az loopback, vagyis a saját géped ip címe. Nézd meg, hátha az Internet Explorer kever be. Ott is be lehet állítani proxyt.
altermanus írta:Tisztelt nagyérdemű fórumtársak! :yes:
van nekem egy olyan gondom, hogy nem tudom kivenni a Proxy kapcsolatot a win7-ről, windows 10-re frissített számítógépen.
Kérdés! Melyik *.ini fájlt keressem meg, hogy ki tudjam kapcsolni, vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni bug mentesen, ugyanis szerintem bugról lehet szó.
nincs, de VPN sincs beállítva
Csongii írta:Próbáld meg úgy, hogy
Start menü -> Bepötyögöd, hogy "Internetbeállítások", majd ott a Kapcsolatok fülön rámész a Helyi hálózati beállítások és ott kiszedni.
akkor ugyan azt a beállításokat hozza ki mint az iexplorer-nél, és a fenti helyzet lép életbe...
 #173803  Szerző: szemilan
 
Elég érdekes az a cím. :D 127.0.0.1 az loopback, vagyis a saját géped ip címe. Nézd meg, hátha az Internet Explorer kever be. Ott is be lehet állítani proxyt.
altermanus írta:Tisztelt nagyérdemű fórumtársak! :yes:
van nekem egy olyan gondom, hogy nem tudom kivenni a Proxy kapcsolatot a win7-ről, windows 10-re frissített számítógépen.
Kérdés! Melyik *.ini fájlt keressem meg, hogy ki tudjam kapcsolni, vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni bug mentesen, ugyanis szerintem bugról lehet szó.
 #173785  Szerző: Csongii
 
Próbáld meg úgy, hogy
Start menü -> Bepötyögöd, hogy "Internetbeállítások", majd ott a Kapcsolatok fülön rámész a Helyi hálózati beállítások és ott kiszedni.
 #173768  Szerző: altermanus
 
Tisztelt nagyérdemű fórumtársak! :yes:
van nekem egy olyan gondom, hogy nem tudom kivenni a Proxy kapcsolatot a win7-ről, windows 10-re frissített számítógépen.
Kérdés! Melyik *.ini fájlt keressem meg, hogy ki tudjam kapcsolni, vagy hogyan lehet ezt kikapcsolni bug mentesen, ugyanis szerintem bugról lehet szó.
Kép
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 330