RADIOSITE Fórum

  • Baromságok

 #173932  Szerző: mihalylovics
 
donder írta:
mihalylovics írta: ...végigpásztáztam pár részt...
Hogy a fenébe voltál képes rá? :shock:
Az első 2-3 perc után az életkedvem is elmegy... :punch:
Aki ismer, tudja, milyen a tűrőképességem... Amúgy ahhoz, hogy a jót értékelni tudd, meg kell ismerni a szart is :D Én is így tettem ez esetben is. Amúgy 2-3 percet egyhuzamban én sem tudtam elviselni, ennél rövidebb volt az átlagos továbbtekerési idő.
 #173913  Szerző: donder
 
mihalylovics írta: ...végigpásztáztam pár részt...
Hogy a fenébe voltál képes rá? :shock:
Az első 2-3 perc után az életkedvem is elmegy... :punch:
 #173855  Szerző: mihalylovics
 
noartist írta:Középsuli.

Talán ez az a sorozat, amihez képest még az Éjjel-Nappal Budapest is egy Oscar-díjas, igényes alkotás. Pedig...
Eddig csak hallomásból ismertem, most megnéztem, illetve végigpásztáztam pár részt. Meg kell, hogy mondjam, az egy dolog, hogy nem Oscar-gyanús, de ez még a kereskedelmi tévék - egyébként rendkívül bugyuta amatőr szereplős ál-dokureality sorozatainak (pl. Családi titkok, Veled is megtörténhet, Gyanú árnyékában, stb.) színvonalát sem éri el. Annyira mesterkélt, művi az egész, mintha előre bebiflázott szövegeket mondanának vissza, akár egy magnetofon. A kamerába meredve mondott monológokról meg egyszerűen a Való Világ titokszobája jut eszembe. Amivel ez a "műalkotás" versenybe szállhatna, kb. a Tele Shop reklámfilmjei.

Más: ebbe a förmedvénybe úgy tűnik, állami pénzeket is öltek: https://444.hu/2016/02/25/mar-megint-el ... programban
Végül pedig 700 000 forintot kapott a Globoport Média Holding Műsorgyártó és Produkciós Kft. "könnyűzenei cikkek, cikksorozatok, online videóanyagok készítésére és megjelenítésére a középsuli.hu portálon". Aki nem ismeri ezt a weboldalt, az a saját szellemi épsége érdekében ne kezdjen most kutatni utána. Azt viszont érdemes tudni, hogy a Globoport annak a Dr. Kiss Róbert Richárdnak a hatásköre, akinek az a szuperképessége, hogy a legváltozatosabb témákban, az egzotikus úticéloktól a könnyűzenéig tud minősíthetetlenül rossz tartalmat előállítani.
 #173806  Szerző: noartist
 
Középsuli.

Talán ez az a sorozat, amihez képest még az Éjjel-Nappal Budapest is egy Oscar-díjas, igényes alkotás. Pedig...
 #172111  Szerző: noartist
 
A világ legnagyobb rádiói sem hibátlanok: a Kiss FM Los Angeles is simán elindított két számot egymásra, és rendületlenül szól így már két perce.

(igaz, ott még hajnali 4 van)
 #170218  Szerző: altermanus
 
Kép
 #170010  Szerző: altermanus
 
ez már a danubiuson is unalmas volt...
 #169994  Szerző: noartist
 
-Sziasztok, Attila vagyok, és szeretnék hallgatni zenét.
-Hát legyen!


(Rádió 1, most. Köszönjük Attis, hogy ezeket a gyöngyszemeket is adásba rakod. :D )
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 187