RADIOSITE Fórum

  • Baromságok

 #13844  Szerző: LuciFerko
 
Kép
 #13706  Szerző: Mauro
 
Kép
 #13705  Szerző: MrG
 
hdshouter írta:Nah, tudtam! Egyszerűen sejtettem, hogy nem bírják megállni, hogy ne csinálnának egy ilyen ellentmondó verziót ebből a jó kis reklámból. Amikor az eredetit megláttam, na arra azt mondtam, hogy ez tényleg egy nagyon jó reklám, és valóban büszke vagyok a magyarságomra. Erre már megint jönnek ezek a NAGYON magyarok és fikázzák és már megint kontrázzák, hogy nehogy már még ez is egy kicsi szépséget vigyen ebbe a sok rosszba.

Szóval én azt mondom, hogy az eredeti az telitalálat, :yes: de hát már ne is haragudjon mindenki, ez még poénnak se megy el. :gülü:
(Arról nem is beszélve, hogy hangosítás egy kalap szar :yes: )
Nem akarok még ünneprontóbb lenni, de szerintem a tévéből áradó dolgoktól ne nagyon akarj magyarabb lenni:
http://www.youtube.com/watch?v=BRI-A3vakVg

Méghogy eredeti...
Ugyanaz a történet mint az Oláhibolya - Magyarország / Napcirkusz - Alegría
Ezt a sopronisat is gondolom a Geszti csinálta.

Persze mit ugatok... én nem vagyok sajnos büszke a magyarságomra. :blush:
 #13704  Szerző: hdshouter
 
Nah, tudtam! Egyszerűen sejtettem, hogy nem bírják megállni, hogy ne csinálnának egy ilyen ellentmondó verziót ebből a jó kis reklámból. Amikor az eredetit megláttam, na arra azt mondtam, hogy ez tényleg egy nagyon jó reklám, és valóban büszke vagyok a magyarságomra. Erre már megint jönnek ezek a NAGYON magyarok és fikázzák és már megint kontrázzák, hogy nehogy már még ez is egy kicsi szépséget vigyen ebbe a sok rosszba.

Szóval én azt mondom, hogy az eredeti az telitalálat, :yes: de hát már ne is haragudjon mindenki, ez még poénnak se megy el. :gülü:
(Arról nem is beszélve, hogy hangosítás egy kalap szar :yes: )
 #13097  Szerző: djlacee
 
 #13042  Szerző: LuciFerko
 
"Őnök" :D
 #13040  Szerző: MrG
 
az a fránya nigger amerikai jazz! :lol:
és egyébb zene
  • 1
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • 187