RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #178280  Szerző: André
 
Azért azt nagyon sajnálom, hogy amikor a fideszesek összefognak ellenem, és csoportosan követelik a tiltásomat, azért, mert nem bírják elviselni az erős kritikát, meg azt, hogy én kimondom, amit ez a maffia kormány művel a szerencsétlen országunkkal, akkor a velem egyetértő emberek (Pl Attis, Szabogabor, Marci, stb) eltűnnek, még véletlenül sem jönnek kommentelni, segíteni, vagy az egyetértésüket közzétenni! Ez megy az országban is, különben. a fideszesek összefognak, az ellenzék pedig annyi felé húz, ahányan vannak, összefogás még véletlenül sincs!

A moderátoroknak pedig javaslom, legyen egy szavazás az oldalon, hogy ki legyek e tiltva, mert ez így rohadtul egyoldalú húzás volt! 7-8 éve vagyok a fórum tagja, sok érdekes információt osztottam meg!
Még egyszer: a fideszesek összefogtak ellenem, érdekes módon, azokat, akik egyet szoktak velem érteni a témákban, nem zavart a stílusom meg az írásom.
 #178279  Szerző: André
 
LewyDee írta: 2018.07.08. 17:03
asr27 írta: 2018.07.08. 16:03 Vicc vagy ám te..... hadd ne folytassam!
Egyszerűen képtelen vagy a kis agyacskáddal felfogni, hogy nem az ötödik moderálás után vagyok! 3 hónap után a figyelmeztetések elévülnek! Felfogtad? vagy képtelen vagy erre is? Okostojás!
Fejezzétek be az offolást, ez a politika topik!
Ha nem érdekel titeket a politika, ne olvassátok ezt a topikot, ennyire egyszerű!
Arogáns S.ggarc Rátarti 27 = asr27 ezt jelenti a neved? a 27 pedig az IQ-d :D

Ilyen "magas" szintű választ ér az irkafirkád :)
Ennyit tudsz hülyegyerek! persze, tudjuk, hogy a fideszes színvonal, ettől többet nem enged meg!
Csak azt nem értem, hogy ezért most miért nem járt figyelmeztetés? Ez nem mocskolódás? nem személyeskedés? MODERÁTOROK! ÉBRESZTŐ!!!!!!!!!!!!!!!!
 #178278  Szerző: André
 
frekivadasz írta: 2018.07.08. 21:13
asr27 írta: 2018.07.08. 16:03 3 hónap után a figyelmeztetések elévülnek! Felfogtad? vagy képtelen vagy erre is? Okostojás!

Csak hogy ne kelljen keresni, itt a fórum szabályzata: viewtopic.php?f=63&t=260
Megmutatod kérlek, hogy hol van itt szó bármiféle elévülésről?

De még ha lenne is, a valós életben az ilyen bomlasztó, folyamatosan hisztiző, feleslegesen provokáló, panaszkodó, hangulatrontó egyéneket bármely értelmes közösség az első, de max. a második eset után, ha nem mutat javulást, páros lábbal teszi ki. Elévülés? Ugye ezt te sem gondolod komolyan, hogy ez bármennyire is életszerű.

Hogy tényleg mire várnak még a moderátorok, el nem tudom képzelni.
Nagyon zavar, hogy itt vagyok, látom! Fideszseggnyaló okostojás! :x
 #178277  Szerző: André
 
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 ...de az biztos, hogy immáron 8 éve egy nem tökéletes, ugyanakkor "épkézláb" Kormányunk van. Szerintem.
SZERINTED!!!
Szerintem meg még nagyon sokak szerint pedig az elmúlt 30 évben a legrosszabb, legmocskosabb, legaljasabb, leghazugabb, leglopósabb!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Azóta már 330,- Ft,
Ha képben lennél, és tájékozódnál, tudnád,, hogy azóta már "visszaerősödött" 325-re, most éppen, 323Ft.
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 ez elsőre nagyon rosszul hangozhat. Ugyanakkor, nem tettél említést a pozitív hatásokról, ezért rendkívül egyoldalú a kritikád. Az eurót használó országokba irányuló export során például a kkv-k akár 10-15 %-os hasznot is tudnak realizálni a pár héttel ezelőttihez képest, amely a belső gazdaságot nagyban erősíti.
Nem csak elsőre, hanem folyamatosan!
Milyen pozitív hatásokról zagyválsz nekem itt? Hisz minimális exportunk van, ember! Importunk pedig annál nagyobb! mindennek az ára felmegy a gyenge forint miatt, üzemanyag, összes műszaki cikk, nembeszélve arról, aki külföldre szeretne utazni!! A belső gazdaságot az erősítené nagyban, ha eltakarodna a fidesz maffia a hatalomból!
Ja, és olvastam a cikkedet, mielőtt te idelinkelted volna, tudod én nem csak egy forrásból tájékozódom, mint te.
DE! szerinted egy átlagembernek, (amiből a legtöbb van az országban) mi a fontosabb? Hogy a drágalátos kormány mennyi eu-s pénzt tud elkölteni, vagy az, hogy az a szerencsétlen személy aki mondjuk egy hűtőt szeretne vásárolni, 80 ezerért tudja megvásárolni azt a szerencsétlen hűtőszekrényt, vagy a 330-as eurónak köszönhetően 100 ezerért! Na ez a nem mindegy tudod te okostojás!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Sajnos arról sem tettél említést az objektivitás jegyében, hogy az aktuális kormányzat és jegybank - bár befolyásoló tényező - igazából csak nagyon kicsi szerepet játszik egy-egy valuta értékének kialakulásában
Valóban? csak tudod, ha nem kekeckedne minden országgal (a törökökön meg az oroszokon, lengyeleken kívül)
ez az aljas miniszterelnökünk, akit megszavaztatok, akkor talán úgy állnának hozzá a világ több országában a magyar fizetőeszközhöz, hogy lenne értéke! Nem utolsó sorban a befektetőknek is vonzóbb lenne! Ja és különben is! a fidesz azt ígérte ellenzékben, hogy pár éven belül euro lesz a forint helyett! hol van? Jaaa, hogy kormányon már szarik rá, és a gazdaság sem úgy teljesít, ahogy a fidesz hazudja!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Ezt a kérdést az SZJA-val együtt érdemes tárgyalni. A 27 % (nem minden termék esetében ennyi, de sajnos ezt sem tudtad megemlíteni...) kétségtelenül magas, Európában az egyik legmagasabb ÁFA kulcs
A legtöbb termék esetében 27%, ne gyere nekem a hús, meg az internet csökkentett áfakulcsával, ez mind szép és jó, de ezt megint nem sok magyar ember érzi meg!
Nem az egyik, hanem a LEGMAGASABB EURÓPÁBAN!!!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Erről a Kormány tehet? Még mielőtt a jövedéki adóval jönnél, gondold át: kátyús utak, vagy magas jövedéki adó, lehet választani! Egyébként a dollárral szemben nem gyengült jelentősen a forint, egyszerűen magas a világpiaci ár.
Igen erről is a kormány tehet! Jelenleg a magas jövedéki adó mellett, rendkívül kátyúsak az utak, erre Somogyban, Zalában kb 15 éve voltak ilyen ramaty állapotban az utak, és nem csak a mellékutak, pl a 7-es számú főút is borzalmas állapotban van több forgalmasabb szakaszon is! gyilkolja a lengéscsillapítókat és a többi alkatrészt is! Persze a politikusokat ez sem érinti, mivel nem közlekednek ezeken az utakon, vagy ha mégis, akkor is közpénzen vásárolt szolgálati autókkal! :x
Ne gyere Görögországgal, most Magyarországon vagyunk és ez a téma.
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Békés megyeiként külön megszólítva érzem ezzel magam. Rengeteg utat újítottak fel a környékünkön az elmúlt 2 évben. Ez egyszerűen demagóg hazugság, ugyanis hosszú idők után először minden megyében nőtt a jó, vagy megfelelő minősítésű utak száma. Az idei keretösszeg az útfelújításokra jóval 100 milliárd forint felett van.
Azt már többször leírtad, hogy te egy kivételes helyen élsz, az országban, ahol minden fejlődik minden szép és jó. Úgy tűnik csak Somogy megyét hanyagolja el a fidesz nevezetű maffia kormány.
Lehet, hogy jóval 100 milliárd felett van. Kérdés, hogy csak apapíron csinálják meg az utakat, és a pénz megy a zsebekbe, vagy valódi útfelújítások történnek.
Különben nagyon is kevés országosan a 100 milliárd forint. Egyébként az elmúlt években mennyi volt a rászánt keret?
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Ezeket kifejthetnéd bővebben, mert így eléggé demagóg, és önmagában mindössze súlyos rágalom.
Nem fejteném ki! Párszor már ki lett fejtve, és aki nem narancsködben él és nyitott szemmel jár, az látja, hogy mit művelnek. (állami támogatást, még reklámokkal sem kapnak a független/vagy ellenzéki médiumok, vagyis, ami még maradt belőlük.)
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Igen, jobboldali, konzervatív, keresztény embernek tartom magam. 23 évesen már családban, stabil életben gondolkozok, próbálok megtenni mindent ezekért. Mindemellett, számomra igenis fontosak a keresztény erkölcsök is. Nem hiszed el...sajnálom, nem tartozok magyarázattal...
Rohadtul nem érdekel, hogy 23 évesen miben gondolkozol. Egy nacionalista, ahogy írtad is, konzervatív, barom vagy, aki csak akkor jelenik meg ebben a topikban, ha szarrá mocskolom a fideszt és a fideszeseket! az ilyesfajta párthuszárok még akkor is vigyorogva tapsikolnának a viktornak, ha a gatyájukat is ellopnák! 23 évesen pedig ezek után csókolom! Értetted fiacskám! :D
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Ismétlem az előttem szólókat, ilyen nincs, más kérdés, hogy ez is azt mutatja, hogy az objektív és alapos tájékozódás számodra csak egy jól hangzó "valami". Egész egyszerűen itt maradhattál, bár nem tudom miért... Na félreértés ne essék, az alapján, amit Glenn-el (Pasával) csináltatok, neki is kijárna néhány figyelmeztetés, mert bár a véleményével többnyire egyet tudok érteni, ettől függetlenül gyerekes volt, amit műveltetek (na de az még nem is az én dolgom). Az viszont biztos, hogy neked 4 figyelmeztetésed volt, tiltást kaptál, és ahogy Frekivadász is írta, "antifidesz" kamu nick-el visszajöttél mocskolódni, ráadásul nem is ebbe a topicba. A moderálás súlyosan részrehajló, vagy inkább "nem törődöm" mivoltát mutatja ez. Nem én mondom, hanem a fórumszabályzat alapján, egészen egyszerűen nem lehetnél itt, ha az be lenne tartva. Ez hihetetlen, és még neked áll feljebb...
Pasának is volt már 4 figyelmeztetése, remélem tiltva van ő is!
A moderálás pedig igazságtalan, mert ti hárman rám támadtatok, összefogva azért, hogy kitiltsanak, lám el is értétek a célotokat!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Sőt sem engem, sem Frekivadászt nem illethetnéd jogosan kritikával, hiszen emlékezz vissza, Kukaccal milyen jót vitáztunk, az eltérő véleménye ellenére. Őszintén sajnálom, hogy törölte magát a fórumról.
Dehogynem, és még visszafogott voltam, mert ti egytől egyig narancsködben élő, agymosott, a valóságot nem látó és tapasztaló emberek vagytok, akik tapsikolnak azért, hogy a fidesz tönkreteszi, szétlopja ezt a szerencsétlen országot!

Kukac is miattatok töröltette magát a fórumról, látta, hogy reménytelen eset nektek bármit is elmagyarázni, se a szép higgadt szavakból, se a keményebb kritikából és szavakból nem értetek. Lényeg, hogy nem bírjátok elviselni, ha valaki ki meri mondani a csúf igazságot! Ha a fideszre valaki kritikát mond, egyből támadtok!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Végül pedig még egy dolog, ami régóta zavar: hazugnak neveztél pár hónapja, amikor azt írtam, hogy meglep, hogy neked nem tetszik az egykulcsos SZJA rendszere, hiszen te váltig állítottad, hogy soha nem ismerted el nekem, hogy ez az adózási rendszer jó, illetve jó lehet. Van egy hírem....de bizony elismerted
Linkeld be! LInkeld ide és akkor elhiszem! Ne idézettel, hanem a poszt linkjét illeszd ide!
Amíg ez nem történik meg továbbra is egy hazug embernek tartalak, fiacskám!
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Kedves Moderátorok!
Most már kellő súllyal kérdezem, Frekivadászhoz hasonlóan, hogy miért 1 figyelmeztetése van Asr-nek? Miért lehet még itt? Valamint, hogy korrektek legyünk, Glenn miért nem kapott egy figyelmeztetést sem?
Nem kellene kicsit törekedni arra, hogy valami színvonal is legyen ezen a fórumon? Imádom ezt a fórumot, de tarthatatlan, hogy Asr meg Glenn miatt a Retro meg Rádió 1 topic tele van politikával. Mi ez?
Nyugodj meg, ki vagyok tiltva, többszörösen is! Megnyugodhat a drága pici lelked! Mostantól, csak a maffia fideszt istenítő, dícsérő kedves kommentek lesznek a fórumon, hiszen orbán a világ legjobb miniszterelnöke!
Annyi eszed sincs, hogy rájöjj, azért van tele politikával a Retro meg a R1 topikja, mert a mai magyar állapotoknak köszönhetően soha ennyire nem kapcsolódott még a média a politikához! Hiszen a vezíred egyik barátja kezében van a rádiók 70 %-a! Kisfiam, meg tudod ezt érteni?
BMáté írta: 2018.07.08. 22:36 Asr, neked pedig csak annyit mondok zárásként, hogy azt gondolom, ha nem is teljesen, de törekedtem a normális hangnemre. Csúnya szavak és mocskolódás nélkül, ugyanilyen hangnemű választ várok el, mert emberek vagyunk, felelősséggel tartozunk a véleményünkért, és a kocsmai stílus tarthatatlan.
Én meg nem törekszem veled semmire, nem áll módomban neked kedves hangnemben írni, vagy nyalizgatni!
Te egy kis elkényeztetett, más világban élő tini vagy, akinek nem sok tapasztalata van a valósággal kapcsolatban!
Értem én, hogy erősen vallásos, konzervatív nevelést kaptál, de jobb ha magadban tartod, mert sokan nem kíváncsiak rá(d)!
 #178271  Szerző: BMáté
 
asr27 írta: 2018.07.08. 04:52 De mivel a politika topikban vagyunk, inkább maradjuk is a témánál:
Rendben, maradjunk...
ON
A mai napig nem tudott egyikőtök sem épp választ adni arra, hogy mi szépet, mi jót láttok a fideszben és az orbánban?
Hát, férfiként nem sok szépet látok Orbánban :D ...de az biztos, hogy immáron 8 éve egy nem tökéletes, ugyanakkor "épkézláb" Kormányunk van. Szerintem.
A 325-ös eurót?
Azóta már 330,- Ft, és igen, ez elsőre nagyon rosszul hangozhat. Ugyanakkor, nem tettél említést a pozitív hatásokról, ezért rendkívül egyoldalú a kritikád. Az eurót használó országokba irányuló export során például a kkv-k akár 10-15 %-os hasznot is tudnak realizálni a pár héttel ezelőttihez képest, amely a belső gazdaságot nagyban erősíti. Emellett figyelmedbe ajánlom ezt a cikket: https://www.portfolio.hu/unios-forrasok ... 0&i=290932 Ebben nagyon szépen össze van foglalva, hogy a 330,- Ft-os euró milyen hatással lehet az uniós alapokból érkező pénzösszegekre. Sajnos arról sem tettél említést az objektivitás jegyében, hogy az aktuális kormányzat és jegybank - bár befolyásoló tényező - igazából csak nagyon kicsi szerepet játszik egy-egy valuta értékének kialakulásában. Spekulációs tőke, makroregionális hatások, stb... Ezek mind mind súlyos tényezők.
vagy a 27%-os áfát?
Ezt a kérdést az SZJA-val együtt érdemes tárgyalni. A 27 % (nem minden termék esetében ennyi, de sajnos ezt sem tudtad megemlíteni...) kétségtelenül magas, Európában az egyik legmagasabb ÁFA kulcs. Igen ám, de ez Európa 4. legalacsonyabb SZJA kulcsával párosul. Arról nem is beszélve, hogy egyértelműen az SZJA csökkentés lehet az egyetlen út, az ÁFA csökkentés semmiképpen, mert - ezt már Te is felvetted problémaként - egy nagyobb ÁFA csökkentést teljesen, vagy részben lenyelnének az eladók, szolgáltatók. Egy tanulmányban pedig at olvastam, hogy Magyarországon az optimális színvonalat a 28,5 % (!) ÁFA jelentené, 8-9 %-os SZJA-val. Az ÁFA csökkentése tehát tévút, szerintem. (Érdekesség: ha sikerülne megvalósítani az egy számjegyű SZJA-t, úgy Európában rekorderek lennénk, ugyanis a montenegrói 9 %-nál nincs kisebb adókulcs jelenleg.)
vagy a 400Ft-os üzemanyag árakat?
Erről a Kormány tehet? Még mielőtt a jövedéki adóval jönnél, gondold át: kátyús utak, vagy magas jövedéki adó, lehet választani! Egyébként a dollárral szemben nem gyengült jelentősen a forint, egyszerűen magas a világpiaci ár. Arról nem is beszélve, hogy még így is az olcsóbb kategóriában vagyunk, ugyanis például Görögországban 538 Ft/l a 95-ös benzin.
esetleg tetszenek az eddig soha nem tapasztalt mennyiségű kátyúk az utakon?
Békés megyeiként külön megszólítva érzem ezzel magam. Rengeteg utat újítottak fel a környékünkön az elmúlt 2 évben. Ez egyszerűen demagóg hazugság, ugyanis hosszú idők után először minden megyében nőtt a jó, vagy megfelelő minősítésű utak száma. Az idei keretösszeg az útfelújításokra jóval 100 milliárd forint felett van.
vagy a médiapiac szétbombázását?vagy abban értetek egyet a maffiakormánnyal, hogy minden ami érték, egy emberhez, mészáros lőrinchez kerül? Vagy netán az a jó nektek, hogy az EU-s pénzeknél annyit elsikkasztanak, elcsalnak, amennyit csak tudnak? Vagy a folyamatos, napi szintű mellébeszélések, hazudozások, ami a kormányközeli médiában megy?
Ezeket kifejthetnéd bővebben, mert így eléggé demagóg, és önmagában mindössze súlyos rágalom.
Hisz már alig utal az unio, valami minimális összeget, sőt, nekünk adófizetőknek kell visszafizetni, az összeset, amit elloptak ezek a mocskok!
Ezzel kapcsolatban is ajánlom figyelmedbe a fentiekben linkelt portfolio.hu cikket.
Ti nevezitek magatokat jobboldali keresztényeknek? Ugyan, hisz tele vagytok gyűlölettel! gyűlölitek azt, aki nem a fidesz seggét nyalja, és beszélni mer a valóságról, ami ebben az országban folyik, évek óta!
Igen, jobboldali, konzervatív, keresztény embernek tartom magam. 23 évesen már családban, stabil életben gondolkozok, próbálok megtenni mindent ezekért. Mindemellett, számomra igenis fontosak a keresztény erkölcsök is. Nem hiszed el...sajnálom, nem tartozok magyarázattal... Egy biztos, nem gyűlöllek, sőt a véleményed sem gyűlölöm, csak éppen nem tudsz kulturáltan vitatkozni.

...és akkor OFF...
Amúgy pedig, tudomásom szerint a figyelmeztetések 3 hónap után elévülnek, ha jól rémlik, valahol olvastam régebben az oldalon. :)
Ismétlem az előttem szólókat, ilyen nincs, más kérdés, hogy ez is azt mutatja, hogy az objektív és alapos tájékozódás számodra csak egy jól hangzó "valami". Egész egyszerűen itt maradhattál, bár nem tudom miért... Na félreértés ne essék, az alapján, amit Glenn-el (Pasával) csináltatok, neki is kijárna néhány figyelmeztetés, mert bár a véleményével többnyire egyet tudok érteni, ettől függetlenül gyerekes volt, amit műveltetek (na de az még nem is az én dolgom). Az viszont biztos, hogy neked 4 figyelmeztetésed volt, tiltást kaptál, és ahogy Frekivadász is írta, "antifidesz" kamu nick-el visszajöttél mocskolódni, ráadásul nem is ebbe a topicba. A moderálás súlyosan részrehajló, vagy inkább "nem törődöm" mivoltát mutatja ez. Nem én mondom, hanem a fórumszabályzat alapján, egészen egyszerűen nem lehetnél itt, ha az be lenne tartva. Ez hihetetlen, és még neked áll feljebb...
Egyszerűen nem fogod fel, hogy semmi baj azzal, hogy van egy véleményed, hanem alpári a stílusod. Sőt sem engem, sem Frekivadászt nem illethetnéd jogosan kritikával, hiszen emlékezz vissza, Kukaccal milyen jót vitáztunk, az eltérő véleménye ellenére. Őszintén sajnálom, hogy törölte magát a fórumról.
Végül pedig még egy dolog, ami régóta zavar: hazugnak neveztél pár hónapja, amikor azt írtam, hogy meglep, hogy neked nem tetszik az egykulcsos SZJA rendszere, hiszen te váltig állítottad, hogy soha nem ismerted el nekem, hogy ez az adózási rendszer jó, illetve jó lehet. Van egy hírem....de bizony elismerted:
Abban igazad lehet, hogy az egykulcsos adórendszer a legigazságosabb, DE csak akkor, ha abból a szemszögből nézzük, ahogy te leírtad, tehát, hogy mindenkinek a jövedelméből x % adót vonnak le. ez ugye az alacsony fizetésűeknél kisebb összeg, a magasabb béreknél nagyobb összeg.
Olvasgass vissza: 2016. 04. 30. 13:17-kor írtad ezt, ebben a topicban. Számomra ez a legnyilvánvalóbb jelképe annak, hogy igazából azt se tudod, hogy miről van szó. Ami most van, az rossz, ennyi a lényeg, szerinted. Ez minden, csak nem széleskörű, objektív tájékozódás.

Kedves Moderátorok!
Most már kellő súllyal kérdezem, Frekivadászhoz hasonlóan, hogy miért 1 figyelmeztetése van Asr-nek? Miért lehet még itt? Valamint, hogy korrektek legyünk, Glenn miért nem kapott egy figyelmeztetést sem?
Nem kellene kicsit törekedni arra, hogy valami színvonal is legyen ezen a fórumon? Imádom ezt a fórumot, de tarthatatlan, hogy Asr meg Glenn miatt a Retro meg Rádió 1 topic tele van politikával. Mi ez?

Asr, neked pedig csak annyit mondok zárásként, hogy azt gondolom, ha nem is teljesen, de törekedtem a normális hangnemre. Csúnya szavak és mocskolódás nélkül, ugyanilyen hangnemű választ várok el, mert emberek vagyunk, felelősséggel tartozunk a véleményünkért, és a kocsmai stílus tarthatatlan.
 #178270  Szerző: frekivadasz
 
asr27 írta: 2018.07.08. 16:03 3 hónap után a figyelmeztetések elévülnek! Felfogtad? vagy képtelen vagy erre is? Okostojás!

Csak hogy ne kelljen keresni, itt a fórum szabályzata: viewtopic.php?f=63&t=260
Megmutatod kérlek, hogy hol van itt szó bármiféle elévülésről?

De még ha lenne is, a valós életben az ilyen bomlasztó, folyamatosan hisztiző, feleslegesen provokáló, panaszkodó, hangulatrontó egyéneket bármely értelmes közösség az első, de max. a második eset után, ha nem mutat javulást, páros lábbal teszi ki. Elévülés? Ugye ezt te sem gondolod komolyan, hogy ez bármennyire is életszerű.

Hogy tényleg mire várnak még a moderátorok, el nem tudom képzelni.
 #178264  Szerző: LewyDee
 
asr27 írta: 2018.07.08. 16:03 Vicc vagy ám te..... hadd ne folytassam!
Egyszerűen képtelen vagy a kis agyacskáddal felfogni, hogy nem az ötödik moderálás után vagyok! 3 hónap után a figyelmeztetések elévülnek! Felfogtad? vagy képtelen vagy erre is? Okostojás!
Fejezzétek be az offolást, ez a politika topik!
Ha nem érdekel titeket a politika, ne olvassátok ezt a topikot, ennyire egyszerű!
Arogáns S.ggarc Rátarti 27 = asr27 ezt jelenti a neved? a 27 pedig az IQ-d :D

Ilyen "magas" szintű választ ér az irkafirkád :)

ui.: olvasd el a szabályzatot, ha valamilyen véletlen folytán tudod értelmezni, akkor rájössz, hogy nincs benne elévülés :)
 #178263  Szerző: asr27
 
Vicc vagy ám te..... hadd ne folytassam!
Egyszerűen képtelen vagy a kis agyacskáddal felfogni, hogy nem az ötödik moderálás után vagyok! 3 hónap után a figyelmeztetések elévülnek! Felfogtad? vagy képtelen vagy erre is? Okostojás!
Fejezzétek be az offolást, ez a politika topik!
Ha nem érdekel titeket a politika, ne olvassátok ezt a topikot, ennyire egyszerű!
 #178261  Szerző: LewyDee
 
asr27 írta: 2018.07.08. 14:26 Frekivadász! Ugyan már! Kit nézel te hülyének?
Milyen érdekes, pasa (új nevén glenn) hozzászólásai egyetlen egyszer sem zavartak, sőt!
Egyfolytában csak az én írásaimba, véleményembe próbálsz belekötni, kisebb, nagyobb sikerrel, pedig pasa is szokott mocskolódni, személyeskedni, legalább olyan szinten, mint én. csak ő még ráadásul a hazug fideszses propagandaszöveget tolja, aminek valóságalapja közel van a nullához.
Szóval, ha én kiérdemeltem, akkor vannak még jópáran itt a fórumon, akik kiérdemelték.
Évek óta visszatérő probléma? Kinek, attól függ. Mert javarészt csak azokat szokott zavarni, akik a másik oldalt (fideszes, hazug maffiakormány oldalát) támogatják, képviselik.
A viselkedésemről meg nem tudsz semmit, hiszen szerencsére nem ismerjük egymást.

Nem történik semmi? Valóban? miért, amikor a parlamentben az általatok megszavazott miniszterelnök lemelegezi a másik képviselőt és/vagy elmenekül a válaszadás elől és/vagy a képviselőtársa szemébe hazudik, amit ráadásul legtöbbször egy előre megírt papírról olvas fel és a nem is a kérdésre vonatkozik a válasz, annak szokott lenni következménye? Nem! Hát akkor meg? az nem bántja a kicsi drága kis lelkedet???
Nem! Ez egy következmények nélküli ország! A törvények csak az ellenzékre vonatkoznak!
Remélem világos voltam és befejezted a hisztizést és az offolást!

Apropo a korábbi írásomban a többi politikához kapcsolódó tényekhez (sikkasztások, 27%-os áfa, 325-ös euro,stb... most sem sikerült egy szót sem írnod, ami persze nem meglepő számomra, hisz a fideszesek kerülik a választ a számukra kínos témákban. Hisz tudjuk mindenről, Soros, Brüsszel és Gyurcsány tehet. :ayfkm:
Egyszerűen egy vicc vagy.

Azt kéne végre már felfognod, hogy nem a véleményeddel van baj, hanem azzal amilyen formában idehányod a fórumra. Érdekes mód te vagy az egyetlen aki az ötödik moderálás után vagy, és az adminok töketlensége miatt még sajnos közöttünk.
 #178259  Szerző: LuciFerko
 
:gülü2:
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 513