RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #114666  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta: nem hiszem. eddig még minden ilyen kis sumákságra fény derült és muszáj lesz elengedniük a dolgot egy idő után.
Én már nem vagyok ilyen optimista :(
 #114665  Szerző: markfelt
 
mlaszlo írta:
mimi írta:szocik miatt van, meg amikor azok loptak, nem ajvékoltál.
Ennek most mi köze van ahhoz? Tönkre teszik sok ember megélhetését, hosszú évek óta működő családi vállalkozását.
nekem a szoci genyóságok sem jöttek be annyira.
a tönkretétel mostanában elég trendi szó, mindenhol vannak egyenlők és egyenlőbbek, afganisztántól kínáig, az usán és európán át.

konformizáció, vagy felesleges küzdelmek után pofára esés. ezt el kell fogadni.
 #114664  Szerző: mlaszlo
 
mimi írta:szocik miatt van, meg amikor azok loptak, nem ajvékoltál.
Ennek most mi köze van ahhoz? Tönkre teszik sok ember megélhetését, hosszú évek óta működő családi vállalkozását.
 #114663  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
adminisztrator írta:én akartam indulni a pályázaton 3 településen, természetesen mindhárom esetben lebeszéltek róla fél éve, mondván a neveket, hogy kik nyerik majd meg és abszolút felesleges időpocsékolás pályáznom.

gondoltam nem adom fel, bratyizok egyet a narancsosokkal az ügy érdekében, de felesleges kör volt, hiszen még ennél is belterjesebb köröknek osztották le a lapokat.

szerintem tiszta ügy (nem).
szocik miatt van, meg amikor azok loptak, nem ajvékoltál.
ha nagyon akartam volna és még egy kicsit jobban bratyizok, meglett volna, de nem bánom, ad 1) nem rentábilis, ad 2) mivel ennyire pofátlanul nyomják, nem lesz hosszú életű ez az egész. ebbe nem érdemes pénzt ölni.
mlaszlo írta: Bebiztosították maguknak a bevételeket egy jó időre :(
nem hiszem. eddig még minden ilyen kis sumákságra fény derült és muszáj lesz elengedniük a dolgot egy idő után.
 #114662  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta:én akartam indulni a pályázaton 3 településen, természetesen mindhárom esetben lebeszéltek róla fél éve, mondván a neveket, hogy kik nyerik majd meg és abszolút felesleges időpocsékolás pályáznom.

gondoltam nem adom fel, bratyizok egyet a narancsosokkal az ügy érdekében, de felesleges kör volt, hiszen még ennél is belterjesebb köröknek osztották le a lapokat.

szerintem tiszta ügy (nem).
Bebiztosították maguknak a bevételeket egy jó időre :(
 #114661  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:én akartam indulni a pályázaton 3 településen, természetesen mindhárom esetben lebeszéltek róla fél éve, mondván a neveket, hogy kik nyerik majd meg és abszolút felesleges időpocsékolás pályáznom.

gondoltam nem adom fel, bratyizok egyet a narancsosokkal az ügy érdekében, de felesleges kör volt, hiszen még ennél is belterjesebb köröknek osztották le a lapokat.

szerintem tiszta ügy (nem).
szocik miatt van, meg amikor azok loptak, nem ajvékoltál.
 #114660  Szerző: markfelt
 
én akartam indulni a pályázaton 3 településen, természetesen mindhárom esetben lebeszéltek róla fél éve, mondván a neveket, hogy kik nyerik majd meg és abszolút felesleges időpocsékolás pályáznom.

gondoltam nem adom fel, bratyizok egyet a narancsosokkal az ügy érdekében, de felesleges kör volt, hiszen még ennél is belterjesebb köröknek osztották le a lapokat.

szerintem tiszta ügy (nem).
 #114587  Szerző: asimov
 
Pokorni Zoltán meg is unta a "szavazógép" szerepet:
http://www.origo.hu/itthon/20130422-pok ... zogep.html
szemilan írta:Ez már inkább ide....

Offshore cég és volt fideszes ORTT-elnök az állami mobilcég alvállalkozói között.

http://atlatszo.blog.hu/2013/04/23/mpvi_kiadasai
  • 1
  • 474
  • 475
  • 476
  • 477
  • 478
  • 513