RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #97300  Szerző: PooLee
 
Nem lehet, hogy arról van szó, hogy már aktívan készülnek a következő választásokra? Azaz: most megkérdezik, hogy szükség van-r rá. Vajon ki ikszelné azt, hogy "NEM, NINCS, MARADJON ENNYI!" Ennek következtében pedig bejelentik majd, hogy a válaszadók 99,9999%-a a minimálbér-emelésre szavazott, úgyhogy megemeljük, mert nekünk ennyire fontos a nemzet véleménye! Aztán pedig minden este meghallgathatjuk a Híradóban, hogy számukra nincs fontosabb, mint a népakarat: minimálbér-emelést kértek - megkapták; lám-lám, ilyen kormánya azért még csakugyan nem volt az országnak, de még fele ilyen jó se! Aki mindezt többször is szeretné majd meghallgatni egy nap, az ízlés szerint a Krónikára vagy éppen a Lánchíd rádióra is kapcsolhat.
 #97295  Szerző: mszilárd
 
LuciFerko írta:Benyomom a 89.5-öt, és Orbán Viktor beszélt valami Gazdasági Konzultációról, majdnem hanyattestem. De aztán jött a szignál, hogy "Társadalmi célú reklámot hallottatok" :D
Én is belefutottam. Igaz, én attól akartam hanyatt esni, amikor megkérdezte, vajh' szükség van-e további minimálbér emelésre... ami kijön netto kb. 60-65 ezerre... ha valaki három műszakban dolgozik, kiemelkedő pótlékokkal -amíg el nem veszik azt is...- havi 170-180 órát, az jó esetben azzal együtt megkereshet 90-95 ezer forintot is. És akkor még érdeklődik, hogy kellene-e emelni, vagy jó így... beszarok. Itt látszik, hogy fogalmuk sincs, milyen csóróság van, és milyen szegénynek lenni. Ennek fényében nem csodálkozom, hogy olyan döntéseket hoznak, amilyeneket. Döbbenet, mi van itt.
 #97281  Szerző: LuciFerko
 
Benyomom a 89.5-öt, és Orbán Viktor beszélt valami Gazdasági Konzultációról, majdnem hanyattestem. De aztán jött a szignál, hogy "Társadalmi célú reklámot hallottatok" :D
 #97051  Szerző: LuciFerko
 
Enyingen időközi önkormányzati választás lesz, az egyik esélyes jelölt üzemelteti az Enying TV-t, de nagyon korrekt közleményt adtak ki: http://www.enying.eu/uploads/docs/2306_ ... 363dbe.pdf
Példát vehetne róluk minden nagyobb médium!
 #96905  Szerző: Glenn
 
Íme egy jó példa (igaz, ott is épp megszüntették):

"A jelenleg hatályos szabályozás szerint amennyiben a szlovák törvényhozás képviselői igazolatlanul legalább két napot hiányoznak a plénum vagy a bizottságok üléseiről, csak fizetésük felét kaphatják meg. Amennyiben az igazolatlan hiányzásaik egy hónap alatt több mint négy napot tesznek ki, az egész fizetésüket és az ahhoz járó költségtérítés összegét is megvonják tőlük. "
(forrás: http://www.sg.hu/cikkek/89817/mar_nem_f ... pviseloket)

Ezt nálunk miért nem lehet bevezetni?
 #96478  Szerző: mimi
 
Nem azért mondtuk, hogy elmenj, bocs. Én örülnék, ha amibe időt, energiát fektettél, teret kapna, vitát indítana. Sokaknak olvasatlan spammé vált. De te dolgod, nyilván.
 #96450  Szerző: markfelt
 
Kedves Hozzászólók!

A fórum nyitva áll bárki számára, hiszen már nemcsak rádiózással és televíziózással kapcsolatos topicokat tartalmaz. Úgy gondolom, a barátságos, befogadó légkör minden új tag érkezésekor alapvető kell, legyen.

Amennyiben ez nincs meg, úgy a most az új tagot szurkáló illetők gondoljanak a saját legelső fórumhozzászólásaikra.

Úgy gondolom, ezt a teljesen értelmetlen gondolatsort (melyben sajnálatos módon egyes moderátorok is oroszlánrészt vállaltak) most kell befejeznetek a kulturált légkör fenntartása végett.

Bízom abban, hogy az új fórumtagot nem tántorította el végleg a törzsfórumosok viselkedése.

Üdvözlettel,
adminisztrator
 #96447  Szerző: ByA
 
mimi, légy könyörületes. Az ember tévedhet. Alig ismerem ki magam ezen az oldalon és valamit másképpen csináltam, mint elképzeltem, hogy csinálom, Semmiféle nyereségem nem származott abból, hogy olyan ronda nagyok a betűk, mint lettek, mellettük a kód hülyeségekkel. Ha tudtam volna, megválltoztattam volna. De az ittlétemet abba is hagyom, mert csöppet sem vonz a közhangulat. Nagyon meglepő, hogy egy éppen moderátor állt neki, amint hallom, kötözködni a semmin. Eltűntem.
 #96435  Szerző: PooLee
 
Bandi, te vagy az? Azaz: jól sejtem, hogy személyesen a szerző tisztel meg minket a jelenlétével?
 #96433  Szerző: mimi
 
Be is fejeződik, csak szerintem sehova nem lépünk be nagybetűvel ordítva moderátort osztani :) djlacee sem arra gondolt, hogy mi van az írásban, és nekem se azzal kapcsolatban vannak rossz érzéseim, csak így visszaemlékeztem arra a spam-kampányra, ami próbálta volna népszerűsíteni. Ezzel volt tele minden blog, mindegy, mihez meg hogy, csak oda kellett kommentelni. Ha meg valamit utálok, az a spam :)
  • 1
  • 507
  • 508
  • 509
  • 510
  • 511
  • 513