RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #176929  Szerző: djlacee
 
Bár de, tényleg jobb, ha inkább ez a topik csendben van
 #176925  Szerző: Marcii
 
asr27 írta: 2018.06.05. 06:40
Csongii írta: 2018.06.04. 19:21
djlacee írta: 2018.06.04. 19:10 Olyan jó lenne, ha itt megint nem ez menne, hanem:

ÉRVEK - ELLENÉRVEK
Nekem az elmúlt időszak is tetszett, amikor alig voltak hozzászólások. ^^ ^^
Jobb volt, amikor fél évig egyetlen hozzászólás sem érkezett ebbe a topikba? :oops:
Szerintem a politikáról beszélni kell és meg kell vitatni. Hiszen mindannyian benne élünk és befolyásolja a környezetünket.
(y)
 #176924  Szerző: asr27
 
Csongii írta: 2018.06.04. 19:21
djlacee írta: 2018.06.04. 19:10 Olyan jó lenne, ha itt megint nem ez menne, hanem:

ÉRVEK - ELLENÉRVEK
Nekem az elmúlt időszak is tetszett, amikor alig voltak hozzászólások. ^^ ^^
Jobb volt, amikor fél évig egyetlen hozzászólás sem érkezett ebbe a topikba? :oops:
Szerintem a politikáról beszélni kell és meg kell vitatni. Hiszen mindannyian benne élünk és befolyásolja a környezetünket.
 #176914  Szerző: Csongii
 
djlacee írta: 2018.06.04. 19:10 Olyan jó lenne, ha itt megint nem ez menne, hanem:

ÉRVEK - ELLENÉRVEK
Nekem az elmúlt időszak is tetszett, amikor alig voltak hozzászólások. ^^ ^^
 #176912  Szerző: djlacee
 
Olyan jó lenne, ha itt megint nem ez menne, hanem:

ÉRVEK - ELLENÉRVEK
 #176909  Szerző: Marcii
 
asr27 írta: 2018.06.04. 10:43
Pasa írta: 2018.06.03. 18:27
asr27 írta: 2018.06.03. 14:18

De legalább ők nem hazudnak egyfolytában, megállás nélkül, mint a magyar idők, 888, lokál, ripost, prostisrácok, origo, hirado.hu, megyei hírlapok, stb..... ;)
Jajj, de jó, hogy megint itt vagy. Annyira hiányzott ez a mocskolódó agymosott stílusod... :o
Mit kötekszel, miért nem a témához szólsz hozzá?
Akkor javaslom neked a továbbiakban is a népszaga, 444, hvg, (zs)index, zsúrbuzi, (szekt)atv, (rém)hírtv, stb. hiteles híreit, csak kérlek, ne itt akard megtárgyalni az ott tanultakat. :x
Arról beszélhetünk, hogy ki az agymosott!
Kötekszem? Nem te kezdted a kötekedést azzal, hogy milyen is a 24.hu?
A témához mit szóljak hozzá? Hiszen csak egy újabb hazug, közpénzzel kitömött kormányszócső fog indulni.
Inkább azokat az oldalakat olvasom, ahol az igazság is elhangzik, mint, hogy az általad felsoroltakat, ahol csak azt írhatják le, amit a jelenlegi maffia kormány diktál nekik!

Apropo, Le vagy maradva, taxisom, a "(szekt)atv" már rég a fidesz tuladonában van, és a tulajdonosa (németh sándor) már rég a vén trottyos, adócsaló vajna haverja. Ennyire nem vagy képben??! Ezt azért nem gondoltam volna.

A rémhír tv, pedig az M1. hiszen ott szólnak agyba-főbe megállás nélkül a migránsos rémhíresztelések!
Ott az a hír, ha Németországban fingik egyet egy menekült, de azt meg sem említik, hogy a fidesz maffia rossz politikája, az alacsony bérek és a kilátástalanság miatt, már fél Dunántúl külföldön dolgozik, vagy , hogy minden közbeszerzést valamelyik mészáros-közei cég nyeri.
+1
 #176907  Szerző: LuciFerko
 
:gülü2:
 #176902  Szerző: asr27
 
Pasa írta: 2018.06.03. 18:27
asr27 írta: 2018.06.03. 14:18
Pasa írta: 2018.06.02. 18:58 Sajnos ez a 24.hu egy vicclap
De legalább ők nem hazudnak egyfolytában, megállás nélkül, mint a magyar idők, 888, lokál, ripost, prostisrácok, origo, hirado.hu, megyei hírlapok, stb..... ;)
Jajj, de jó, hogy megint itt vagy. Annyira hiányzott ez a mocskolódó agymosott stílusod... :o
Mit kötekszel, miért nem a témához szólsz hozzá?
Akkor javaslom neked a továbbiakban is a népszaga, 444, hvg, (zs)index, zsúrbuzi, (szekt)atv, (rém)hírtv, stb. hiteles híreit, csak kérlek, ne itt akard megtárgyalni az ott tanultakat. :x
Arról beszélhetünk, hogy ki az agymosott!
Kötekszem? Nem te kezdted a kötekedést azzal, hogy milyen is a 24.hu?
A témához mit szóljak hozzá? Hiszen csak egy újabb hazug, közpénzzel kitömött kormányszócső fog indulni.
Inkább azokat az oldalakat olvasom, ahol az igazság is elhangzik, mint, hogy az általad felsoroltakat, ahol csak azt írhatják le, amit a jelenlegi maffia kormány diktál nekik!

Apropo, Le vagy maradva, taxisom, a "(szekt)atv" már rég a fidesz tuladonában van, és a tulajdonosa (németh sándor) már rég a vén trottyos, adócsaló vajna haverja. Ennyire nem vagy képben??! Ezt azért nem gondoltam volna.

A rémhír tv, pedig az M1. hiszen ott szólnak agyba-főbe megállás nélkül a migránsos rémhíresztelések!
Ott az a hír, ha Németországban fingik egyet egy menekült, de azt meg sem említik, hogy a fidesz maffia rossz politikája, az alacsony bérek és a kilátástalanság miatt, már fél Dunántúl külföldön dolgozik, vagy , hogy minden közbeszerzést valamelyik mészáros-közei cég nyeri.
 #176870  Szerző: donder
 
https://index.hu/gazdasag/2018/02/07/a_ ... tdiktator/
Nem kell tovább aggódniuk a piaci szereplőknek, a magyar állam kormányrendelet útján átveszi a hazai divatipar irányítását, derül ki a legfrissebb Magyar Közlönyből. Egészen pontosan részletesebben nem meghatározott "divat" és a "design" iparágakban az állam:

- átveszi a szakmai koordinációt,
- koordinálja a szereplők belföldi és külföldi megjelenéseit,
- stratégiát dolgoz ki divat- és designiparban illetve
- javaslatokat is ad a divat- és designipar szereplőinek.
"5 fajta ing a Skála-Coop-ban és Kim Dzsong Un frizura a fodrászoknál???" :ayfkm:
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 513