RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #201888  Szerző: altermanus
 
asr27 írta: 2024.03.15. 19:55 Nos a mai nap margójára…
Orbán betegebb, mint eddig hittem, ez ma teljesen nyilvánvalóvá vált!
Totálisan alkalmatlan az ország vezetésére, de még csak bármilyen közszereplői pozícióra is!

Viszont, itt van Magyar Péter! Másfél hónap alatt, iszonyatosan sok embert tudott maga mellé állítani, és ilyet az elmúlt 14 évben nem láthattunk Magyarországon.
Elég csak megnézni a fb oldalát, rettentő nagy aktívitás tapasztalható.

Gyakorlatilag orbannal helyet cserélt lajkok és támogató kommentek terén is.
Orbán posztjai alatt hónapok óta hemzsegnek a negatív kommentek, már nem is nagyon győzik őket törölgetni, mint korábban.
Jelenleg egyetlen politikus nincs az orazágban, aki ennyi támogató lájkot és kommentet kap, mint Magyar Pèter.
Engem is meggyőzött.
A mai rendezvénye és beszéde is teljesen rendben volt.
Új ellenzékre vártunk, szerintem megérkezett.
+1
 #201883  Szerző: asr27
 
Nos a mai nap margójára…
Orbán betegebb, mint eddig hittem, ez ma teljesen nyilvánvalóvá vált!
Totálisan alkalmatlan az ország vezetésére, de még csak bármilyen közszereplői pozícióra is!

Viszont, itt van Magyar Péter! Másfél hónap alatt, iszonyatosan sok embert tudott maga mellé állítani, és ilyet az elmúlt 14 évben nem láthattunk Magyarországon.
Elég csak megnézni a fb oldalát, rettentő nagy aktívitás tapasztalható.

Gyakorlatilag orbannal helyet cserélt lajkok és támogató kommentek terén is.
Orbán posztjai alatt hónapok óta hemzsegnek a negatív kommentek, már nem is nagyon győzik őket törölgetni, mint korábban.
Jelenleg egyetlen politikus nincs az orazágban, aki ennyi támogató lájkot és kommentet kap, mint Magyar Pèter.
Engem is meggyőzött.
A mai rendezvénye és beszéde is teljesen rendben volt.
Új ellenzékre vártunk, szerintem megérkezett.
 #201740  Szerző: Fakocka
 
Semmi köze a pedofil ügyhöz ennek a két embernek, nem tehetett mást Novák, muszáj volt aláírni a kegyelmet, de mindenesetre jól elvitették velük a balhét.
Már az első napokban világosan leírták hogy Orbán öccsének volt a haverja aki kegyelmet kapott, tehát (újra) innen fúj a szél a családból, többi csak maszatolás és a szokásos félrevezetés. Orbán engedélye nélkül levegőt sem vehet mivel egy stróman volt a sok közül, azt kellett tennie amit mondtak neki.
 #201737  Szerző: asr27
 
Lemondatták.
Nem ő a felelős a pedo kegyelme miatt, ezt kellett tennie.
Ő csak egy alaírógép volt.

Ezzel most el van intézve, nyugi lesz. Pedig a valódi felelősök még mindig sértetlenek.
 #201733  Szerző: altermanus
 
Sajnálom, hogy a fórum olvasóinak tőlem kell megtudnia. de lemondott Novák Katalin.
 #201559  Szerző: altermanus
 
asr27 írta: 2024.01.10. 14:31
altermanus írta:tehát akkor a schiffer is fideszes, a széll berni és Ákoskával fideszes, az ungár is fideszes, a vona is fideszes, a mi hazánk is fideszes, csak a gyurcsány nem, mert ő demokrata. :ayfkm:
amúgy kedzem érteni a DK miért jön fel. tegnap jártam a városban egy DK pavilon volt a főtéren. odajött az egyik elmondta mit szeretne, mondtam neki, hogy nem érdekel és lelépett. Nem akadékoskodott, hogy
de kérem én a nép pártján vagyok Jakab Péterrel
Mindenre azonnal, ha nem előbb reagál a DK.
azt viszont korántsem gondolnám, hogy a DK-val választást lehet nyerni, de ők tudják
EU választás sorrendben Fidesz-DK-Mihazánk
Schifferről már régóta tudja minden képben lévő szavazó, hogy fideszes.
Széll Bernadett pedig már jó ideje nem politizál.
Nagyon le vagy maradva, barátom. :yuno:
Tudjátok mit gondolok, hogy ez az asr27, nem is olyan rossz fej mint gondoltam, csak egymillió emberes tüntetést nem tud megszervezni a fidesz ellen. Pedig mekkora mellénye van?! :lol:
 #201556  Szerző: Fakocka
 
Ungár es a családja milliárdjai is a kormánytól vannak, egy fideszest akar indítani a szövetségese ellen, náluk szokott nyaralni a csuti ráadásul felmeztelenul.. de nem, nem fideszes😊 nem kérdés, hogy nem akarnak kormányváltást, ezzel nekik is vége lenne a milliárdjaiknak. DK meg hogy jön a képbe, nem értem.

Nekem teljesen mindegy hogy ki váltja le ezt a kormányt, de így vagy úgy menniük kell.. nem valami mellett hanem valami ellen kell szavazni, és utána jöhet a többi ha már sikerült eltakarítani őket.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 513