RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #114692  Szerző: asimov
 
8.-kos koromban beletüdőztem egy Kossuth-ba... az ekkor kapott fuldoklás és köhögőroham megalapozta a a cigarettával kapcsolatos hozzáállásom, egy életre: a szagát sem bírom. :)
LuciFerko írta:Jó, hogy 14 évesen rosszúl lettem tőle, mikor a suli mögött rávettek osztálytársaim, hogy gyújtsak rá. :)
 #114690  Szerző: LuciFerko
 
Jó, hogy 14 évesen rosszúl lettem tőle, mikor a suli mögött rávettek osztálytársaim, hogy gyújtsak rá. :)
 #114689  Szerző: markfelt
 
frekivadasz írta:Na, akkor jól ki lehet velük tolni, senki se vegyen cigit! Pofon egyszerű, nem?
lehetetlen. lételemem.
 #114685  Szerző: mimi
 
frekivadasz írta:Na, akkor jól ki lehet velük tolni, senki se vegyen cigit! Pofon egyszerű, nem?
egy éve letettem, éreztem hogy ez lesz :)
 #114683  Szerző: frekivadasz
 
Na, akkor jól ki lehet velük tolni, senki se vegyen cigit! Pofon egyszerű, nem?
 #114677  Szerző: markfelt
 
a 'tisztességes vállalkozó' kifejezés egy elég durva ellentmondás, nézzetek dallast!
 #114674  Szerző: mlaszlo
 
adminisztrator írta: nekem a szoci genyóságok sem jöttek be annyira.
a tönkretétel mostanában elég trendi szó, mindenhol vannak egyenlők és egyenlőbbek, afganisztántól kínáig, az usán és európán át.

konformizáció, vagy felesleges küzdelmek után pofára esés. ezt el kell fogadni.
Engem hidegen hagy igazán mindegyik párt, de ez a húzás szerintem másra nem volt jó, minthogy a saját zsebükbe irányítsák a bevételeket, hosszú időre. Különben mi értelme volt ennek az államosításnak? Kit zavart, hogy a sarki kisközértben is lehetett cigit venni? Az adóbevételt úgyis megkapta az állam, tehát semmi plusz haszontól nem esett el.
 #114673  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:mindenki nyúlt, nyúl és nyúlni fog, nincs alternatíva.

Kép

emberi természet.
pedig ott az a tisztességes vállalkozó, mondjadmár hogy hívják, portik
 #114671  Szerző: mimi
 
mlaszlo írta:Ennek most mi köze van ahhoz? Tönkre teszik sok ember megélhetését, hosszú évek óta működő családi vállalkozását.
Irónia, hivatalosan az Iróniai Szövetségi Köztársaság (angolul Irony, hivatalosan Federal Republic of Irony) egy független ország Nyugat-Afrikában, a legnépesebb állam Afrikában. A szárazföldön nyugatról Benin, keletről Csád és Kamerun, északról Niger alkot vele a határt. Délről az Atlanti-óceán részét képező Guineai-öböl határolja. 1991 óta fővárosa az ország közepén fekvő Sarcasm, korábban a kormány és a partmenti Mockingban székelt.
 #114669  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
adminisztrator írta:ha nagyon akartam volna és még egy kicsit jobban bratyizok, meglett volna, de nem bánom, ad 1) nem rentábilis, ad 2) mivel ennyire pofátlanul nyomják, nem lesz hosszú életű ez az egész. ebbe nem érdemes pénzt ölni.
pedig a lenyúláshoz értenek. majd a parlament növeli a kereskedelmi árrést, hogy jobban megérje, a pofátlanságot meg tűri a nép, magyar ember hátán fát lehet vágni, ha nemzetiszín a balta.
mindenki nyúlt, nyúl és nyúlni fog, nincs alternatíva.

Kép

emberi természet.
  • 1
  • 473
  • 474
  • 475
  • 476
  • 477
  • 513