RADIOSITE Fórum

• Dühöngő

#188454  Szerző: asr27
 2020.09.16. 19:38
Úgy tűnik a vírusunk éjszaka nem tud aludni, helyette nappal alszik, hiszen csak 11 után fertőz a szórakozóhelyeken. :gülü2: :ayfkm:
 #187891  Szerző: ZooLa
 2020.07.24. 14:53
shadoe írta:
2020.07.19. 22:58
Valahogy nem értem ezt a 2020-as zenei piacot... tökig vagyunk sz..rabbnál sz..rabb feldolgozásokkal (lásd RITMO, Turn Me On, Narcotic, All Around The World, Higher Love). Mindegyikből sláger lesz, és még idehaza is halálra játsszák mindet. Erre kiad Sam Smith végre egy értékelhető, és az eredeti dal szintjét hozó, vagy legalább megközelítő feldolgozást, az "I Feel Love"-ot. Erre mi történik? Egyetlen slágerlista élvonalába se kerül be, a rádiók le se bagózzák, és még idehaza se történik semmi ez ügyben.
A zenei felhozatalra ez általánosan igaz legalább 15 éve. És ez lesz még sz.rabb is. Azért mert ennyi idő alatt már felnőtt egy generáció és a mostani hulladék felhozatal nekik már a világ legtermészetesebb jelensége.
Klasszikus felülről erőltetett kényszertrendi zenék de már olyan szinten, hogy az értelmesebb zeneszámok megtalálásának az esélye közelít a nullához.
Van olyan rádió ami a lehető legmagasabbról lef.ssa, hogy mi a menő és csak azért is előkotorják a legeldugottabb helyről is értelmesebb zeneszámokat.
Érdemes ebbe belehallgatni ami például a Dance kategória egy teljesen másik oldalát mutatja be: https://dancewave.online
Már ott tart a dolog, hogy sokan csak csodálkoznak, hogy „Jééé vannak ilyen zeneszámok is?”
Hát igen. Újszülöttnek minden új...
 #187858  Szerző: shadoe
 2020.07.19. 22:58
Valahogy nem értem ezt a 2020-as zenei piacot... tökig vagyunk sz..rabbnál sz..rabb feldolgozásokkal (lásd RITMO, Turn Me On, Narcotic, All Around The World, Higher Love). Mindegyikből sláger lesz, és még idehaza is halálra játsszák mindet. Erre kiad Sam Smith végre egy értékelhető, és az eredeti dal szintjét hozó, vagy legalább megközelítő feldolgozást, az "I Feel Love"-ot. Erre mi történik? Egyetlen slágerlista élvonalába se kerül be, a rádiók le se bagózzák, és még idehaza se történik semmi ez ügyben.
 #187434  Szerző: noartist
 2020.06.12. 20:43
shadoe írta:
2020.06.10. 19:29
Szolnoki Tesco. A mai bevásárlásom alkalmával a következő zenéket hallgattatták velem az áruházban: Halott Pénz (nem tudom, melyik száma, és nem is érdekel), Hungária - Csókkirály, Wellhello - Rakpart kétszer is egymás után. Ez röpke negyed óra zenei "kínálata". Ilyen zenei merényletet a fülem ellen, ráadásul védőeszköz hiányában, még hiper-szuper sose követett el ellenem (sőt, arrafele igencsak jó és változatos szokott lenni a kínálat - ugye ezt a hazai rádiók zenei szerkesztői is hallják??). Na jó, legyünk igazságosak: a Rakpart a Wellhello számomra egyetlen jó és hallgatható száma, de csak egyszer egy nap (vagy inkább egy hét). A másik kettő zene viszont vállalhatatlan.
Van ennek az egész Tescós rádiónak egy sokkal kínosabb része, idézem: ,,Tesco Kisokos - Aha, aha, aha"

Valahányszor meghallom... nem is tudom, mit érzek. :D
 #187381  Szerző: shadoe
 2020.06.10. 19:29
Szolnoki Tesco. A mai bevásárlásom alkalmával a következő zenéket hallgattatták velem az áruházban: Halott Pénz (nem tudom, melyik száma, és nem is érdekel), Hungária - Csókkirály, Wellhello - Rakpart kétszer is egymás után. Ez röpke negyed óra zenei "kínálata". Ilyen zenei merényletet a fülem ellen, ráadásul védőeszköz hiányában, még hiper-szuper sose követett el ellenem (sőt, arrafele igencsak jó és változatos szokott lenni a kínálat - ugye ezt a hazai rádiók zenei szerkesztői is hallják??). Na jó, legyünk igazságosak: a Rakpart a Wellhello számomra egyetlen jó és hallgatható száma, de csak egyszer egy nap (vagy inkább egy hét). A másik kettő zene viszont vállalhatatlan.
 #183031  Szerző: Radioinfomátor
 2019.05.06. 23:27
Én is utálom a Fideszt mert tönktettek sok helyi rádiót és helyettük a rádió 1 szól régen minden jó volt
 #182910  Szerző: homerhamm
 2019.05.03. 11:33
Elegem van! Már nagyon unom, monnyonle, robbanjon fel, utálom. Fúú, ez most jól esett... :chinese:
 #182908  Szerző: noartist
 2019.05.03. 08:26
Értem én, hogy a politikai kommunikáció minél egyszerűbb, annál hatékonyabb, de egy két órás lakossági fórumon végig a migrációról beszélni, vááá...
 #181165  Szerző: asr27
 2019.02.04. 14:30
https://hvg.hu/itthon/20190204_A_nemet_ ... d7ewRVDc6M
Kíváncsi leszek mikor és mi lesz a vége! Egy biztos: Orbánék nem csak Magyarországnak, de az egész EU-nak sokat ártanak.
Minden céljuk az EU meggyengítése. Arról pedig sohasem beszélnek, hogy a V4-ek közül mi kullogunk az utolsó helyen.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.