RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #199839  Szerző: knoskamatee
 
shadoe írta:Calvin Harris & Ellie Goulding "Miracle". Még véletlenül sem az eredeti verzióban szól a R1-en, hanem az ő különbejáratú "elit" mixükben, mert az eredeti - azt mondják odafelé - az "túl gyors". (Kinek? Az általuk esetlegesen elhülyített hallgatóknak? Megkérdezte valaki őket erről?)
Lady GaGa "Bloody Mary" remixje az nem "túl gyors", azt tudják nem a lassabb, eredeti verzióban adni. A napi öt órahossza mixműsor se "túl gyors" a Rádió 1-nek.
A fene azt a kifinomult ízlésüket! Egész Európának megfelel az eredeti Calvin Harris-verzió, minden európai és hazai rádió úgy adja le, de a Rádió 1 ilyen "különleges" istencsapása, hogy még azért az egy új zenéért se legyen érdemes odatekerni. Bár, ahogy ismerem őket, új zene, 2-3 hét múlva ezt is kiszórják a rotációjukból, sose hallunk róla többet. Már magáról a rádióról is el tudnám ezt mondani!
aztán meg visszakerül 2-3 év múlva és eredetiben fogják játszani. :troll:
de ezt még Armin - Blah, Blah Blah számával is eljátszották csak fordítva. sokszor tényleg nem értem a logikát zenei szerkesztés terén, pedig az "ős Fly" időben ilyen nem volt, hogy két hét után kukáznak egy friss dalt.
öregszik már ő is...
 #199818  Szerző: shadoe
 
Calvin Harris & Ellie Goulding "Miracle". Még véletlenül sem az eredeti verzióban szól a R1-en, hanem az ő különbejáratú "elit" mixükben, mert az eredeti - azt mondják odafelé - az "túl gyors". (Kinek? Az általuk esetlegesen elhülyített hallgatóknak? Megkérdezte valaki őket erről?)
Lady GaGa "Bloody Mary" remixje az nem "túl gyors", azt tudják nem a lassabb, eredeti verzióban adni. A napi öt órahossza mixműsor se "túl gyors" a Rádió 1-nek.
A fene azt a kifinomult ízlésüket! Egész Európának megfelel az eredeti Calvin Harris-verzió, minden európai és hazai rádió úgy adja le, de a Rádió 1 ilyen "különleges" istencsapása, hogy még azért az egy új zenéért se legyen érdemes odatekerni. Bár, ahogy ismerem őket, új zene, 2-3 hét múlva ezt is kiszórják a rotációjukból, sose hallunk róla többet. Már magáról a rádióról is el tudnám ezt mondani!
 #199729  Szerző: asr27
 
https://www.autoszektor.hu/hu/content/s ... tas-eseten
Borzasztóan ki vagyok akadva ezen(is)
Eddig se lehetett normálisan haladni sok helyen a lakott területen 40-el csettegő egyének miatt, ezután az ilyenek már 30-al fognak forgalmi akadályokat, dugókat képezni.
Lakott területen kívül pedig majd 60-70-el fognak döcögni. 😡
Teljesen rossz húzás ez a rendőrségtől(Pintértől), mert azokat kéne magasabb bírsággal büntetni, akik pl jelentősen, minimum 30 km/órával túllépik a sebességhatárokat.
A másik, hogy sok helyen indokolatlanul van kint a sebességkorlátozó tábla, csak azt szolgálja, hogy szivatni tudják az autósokat.
Ez nem a biztonságról szól, hanem arról, hogy minél több embert tudjanak lehúzni, ismét.
Tudom, sokan úgy gondolják, tartsa be mindenki az 50-et, pontosan.
Nem! Nem értek vele egyet, mert ez nem mindig lehetséges az ember életében, főleg ha valaki olyat dolgozik, vagy több munkahelye van. Nagyon csekély befolyása van a balesetek keletkezésében annak, ha valaki 50 helyett 60-al halad éppen. NEM ettől történnek a balesetek, hanem attól, ha valaki nem tud vezetni, vagy őrült módjára vezet. :ayfkm:
 #198986  Szerző: shadoe
 
Úgy tűnik, Vágó István halála NEM hír mondjuk a Petőfi mai hírblokkjában vagy legalábbis nem tartották annyira fontosnak, hogy beszámoljanak erről. Ezen nincs is mit kommentálni, csak gondoltam, rögzítem itt ezt a tényt.
 #198457  Szerző: noartist
 
Valahol megértem a pártsajtó kiakadását a 15 éves diákjával kavaró tanár ügyében, még úgy is, ha mögöttes szándék is áll a lejáratás mögött. Az ilyen tanárokat tényleg el kell küldeni a pályáról, akkor is, ha a törvény betűje szerint semmi illegálisat nem követett el (hiszen 14 éves kor felett már bármilyen korú felnőttel kavarhat egy fiatal). Ezen lehetne dolgozni, szigorítani, mert valóban elég engedékeny a szabályozás, és szerintem egy 14 éves még ne kavarhasson mondjuk egy nála több évtizeddel idősebb emberrel.

DE! Hol a bűbűnatos tökömben volt ugyanez a vehemencia akkor, amikor Kaleta konkrétan bűncselekményt követett el, méghozzá igen súlyosat? Egy-egy mínuszos hírt ért néha a dolog, hogy hát 1-2 ember elítélte, milyen csúnya dolog, de minden módon igyekeztek eltussolni az egészet.

Itt mutatkozik meg igazán, hogy a KESMA már nem média, hanem propagandavállalat, kizárólag a hatalom érdekeit képviseli, és csont nélkül elhallgatja a valóságot az emberek elől. Mert a kormány nem hibázhat, az egyszerűen nem lehetséges.
 #198016  Szerző: asr27
 
A közrádió hetek óta szajkózza a "guruló dollárok" politikai témáját az ellenzék elmarasztalásával, de arról egy szót sem lehet hallani, hogy ugyanakkor a választási kampányban a fidesz javára szolgálóan a Kormány intézte és fizette (az adózók pénzéből) a kampány hirdetéseket, valamint a hírdetési felületeket elvette az ellenzék elől. És akkor a választási törvény fidesz érdekeinek megfelelő "átírásáról" még nem is beszéltünk. Ezek legalább olyan súlyú visszaélések, ha nem nem nagyobbak, mint amiről a közrádió hetek óta egyoldalúan kábítja a hallgatókat! Szerintem már éppen ideje lenne a név változtatásnak, mivel a Kossuth adó nem közrádió, hanem "Fidesz rádió", de "Kossuth" név nélkül. Ez felel meg a valóságnak a ténykedés tartalma alapján! :ayfkm:
 #197946  Szerző: djlacee
 
noartist írta: 2023.01.02. 14:57 Mi lenne, ha ez a nyomorult MVM a mindenféle pénzszórás helyett az ügyfelekre, az online rendszerekre és az ügyfélszolgálatra költene?

A CÖF-höz vágott pénzből mennyi klassz dolgot lehetne csinálni! És a pénz sem akarna öngyilkos lenni, amikor megtudja, hova megy.
Mostanában ők is meglehetősen rendszertelen időközönként küldenek számlát
 #197938  Szerző: noartist
 
Mi lenne, ha ez a nyomorult MVM a mindenféle pénzszórás helyett az ügyfelekre, az online rendszerekre és az ügyfélszolgálatra költene?

A CÖF-höz vágott pénzből mennyi klassz dolgot lehetne csinálni! És a pénz sem akarna öngyilkos lenni, amikor megtudja, hova megy.
 #197261  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2022.10.05. 16:26 Hogy monó volt-e, arra nem emlékszem, mert nálam alig jött ki a zajból. Viszont az biztos, hogy OIRT-on csak a Dunakanyar adott ezen a frekin, a CCIR frekit viszont megosztva kapta meg az Infórum Rádióval, amely egy későbbi pályázaton "kitúrta" onnan, emiatt meg is szűnt.
Nem volt monó OIRT-on, de ott is biztosan megosztva ment (legalábbis az elején), a partner a Madách Rádió volt, ami az azonos nevű, helyi műv-ház gondozásában üzemelt. Bár a végén nem tudom, megosztva maradt-e (szerintem nem), itt akkor már sajnos szintén zavarva jött, így hallgatni sem volt lehetőségem.
 #197260  Szerző: p0tyi
 
Budapest belvárosában a 93.8-on kisebb-nagyobb kihagyásokkal folyamatosan szól a csend. Mi lehet ez? Hetek-hónapok óta hallom. A magasabb budai részeken is "szól". Egyébként régi, koordinált freki Budapestre.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26