RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #133435  Szerző: kukac
 
Pasa
Re: Dühöngő
12 perccel ezelőtt
kukac írta:
ha bonyolultabban fogalmazok, azt nem
erted, kenytelen vagyok lemenni a
szintedre!
Ez is egy idézet tőlem."
- miutan mar en egyszer elmondtam, igy nem nehez! :)
"kukac írta:
mondtam hogy nincs egy onallo
gondolatod se, az enyemeket
ismetelgeted
Meg ez is."
- igy van, jol mondod, ez is tolem van :troll:
"kukac írta:
Az utolso megjegyzeseddel pont a fenti
idezeteket helyenvalosagat tamasztottad
ala.
Így van, azaz pelenkás lehetnél..."
- ertelmezni kene egy kicsit a szoveget mielott csak ugy ravagsz valamit, az allitas szerint te pont hogy vagy az ovodas :troll:
"kukac írta:
vadasz vadasz, te tenyleg szeretsz ide
jarni!
Naná, jókat mulatok rajtad, stüszi (és
nemcsak én)."
- rajtad pedig mar nev szerint is rohoghet barki aki a "munkassagodnak" egy kicsit utanaguglizik te lama! :troll:
 #133434  Szerző: Glenn
 
kukac írta:ha bonyolultabban fogalmazok, azt nem erted, kenytelen vagyok lemenni a szintedre!
Ez is egy idézet tőlem.
kukac írta:mondtam hogy nincs egy onallo gondolatod se, az enyemeket ismetelgeted
Meg ez is.
kukac írta:Az utolso megjegyzeseddel pont a fenti idezeteket helyenvalosagat tamasztottad ala.
Így van, azaz pelenkás lehetnél...
kukac írta:vadasz vadasz, te tenyleg szeretsz ide jarni!
Naná, jókat mulatok rajtad, stüszi (és nemcsak én). :hehe:
 #133421  Szerző: kukac
 
@pasa: "Na végre, kezd rövidülni a szöveged.
Igazodik az agyadhoz. Na lássuk!" - ha bonyolultabban fogalmazok, azt nem erted, kenytelen vagyok lemenni a szintedre! :troll:
"kukac írta:
egyetlen önálló gondolatod sincs, az
enyémeket ismételgeted, ez vagy te!
kukac írta:
hogy ez mennyire óvodás volt! ez vagy
te!
kukac írta:
mondjad, te óvodás
kukac írta:
bekaphatod, ha ennyire vágysz rá
kukac írta:
azt te csak hiszed, közben pedig nem
kukac írta:
te sértegetsz primitív stílusban
folyamatosan és közben folyamatosan
rám akarod hárítani. de hát ennyit
tudsz, ez vagy te vadász!
Íme, a sok kulturált, tartalmas és értékes
(be)szólásod. És még én lennék óvodás?
Akkor te még pelenkás se nagyon lehetnél,
ugye, stüszi?" - mondtam hogy nincs egy onallo gondolatod se, az enyemeket ismetelgeted, erre tessek! :troll: most en is osszegyujthetnem azt a sok "szinvonalas" megjegyzest amit te irogattal be ide, de mindenki visszaolvashatja. Az utolso megjegyzeseddel pont a fenti idezeteket helyenvalosagat tamasztottad ala. vadasz vadasz, te tenyleg szeretsz ide jarni! :troll:
 #133407  Szerző: Glenn
 
Na végre, kezd rövidülni a szöveged. Igazodik az agyadhoz. :D Na lássuk!
kukac írta:egyetlen önálló gondolatod sincs, az enyémeket ismételgeted, ez vagy te!
kukac írta:hogy ez mennyire óvodás volt! ez vagy te!
kukac írta:mondjad, te óvodás
kukac írta:bekaphatod, ha ennyire vágysz rá
kukac írta:azt te csak hiszed, közben pedig nem
kukac írta:te sértegetsz primitív stílusban folyamatosan és közben folyamatosan rám akarod hárítani. de hát ennyit tudsz, ez vagy te vadász!
Íme, a sok kulturált, tartalmas és értékes (be)szólásod. És még én lennék óvodás? Akkor te még pelenkás se nagyon lehetnél, ugye, stüszi? :gülü2:
 #133403  Szerző: asimov
 
... és én meg makacsnak hittem magam... de nyugi, már újra definiáltam ezt a fogalmat. :)
 #133395  Szerző: kukac
 
Pasa írta:
kukac írta:ki mindenki? te mind, hatan? :D az nem vita hogy a rád jellemző dolgokat másokra próbálod görcsösen erőltetni, egyrészt te "bőnyálaztál", másrészt annyira foglalkoztat téged egy a szopás-téma, hogy már az sem tud elmenni emellett, aki nem foglalkozott eddig vele. Kinek a pap kinek a papné, engem spec. nem érdekel a nemi életed, de ha te ezt nyilvánosan szereted, akkor a pride-on a helyed
Na íme, ez vagy te. Szövegértés nulla. Te csinálod hatosban, féleszű, hát te magad vallottad be. Te csinálod bőnyállal is. A te témád (hiszen mestere vagy) a szopás is. Az én nemi életemről itt nem volt szó, csak a tiedről, de te ezt is élvezed. És hiába írom ezt le újra és újra, megint ismétled a butaságaidat. Egyre nevetségesebb vagy, de ha élvezed, tudod, hol a helyed (résztvevő vagy ott, ismered, nekem ajánlgattad az imént).
- egyetlen önálló gondolatod sincs, az enyémeket ismételgeted, ez vagy te! :troll:
kukac írta:teljesen értelmes, nincs ezzel semmi baj, a felfogásoddal viszont ezek szerint annál több.
Hiába magyarázkodsz, te negyedikes. :fuckyou:
- hogy ez mennyire óvodás volt! ez vagy te! :troll:
kukac írta:mondom, nem
Mondom, de. :twisted:
- mondjad, te óvodás :troll:
kukac írta:ha te ezt szereted akkor bőnyállal szopogassad akiét csak akarod, ki vagyok én hogy megbotránkozzak ezen?
Ne udvarolj, nem kapsz meg. Ott az öt nyalókád, őket szopogasd tovább. :hehe:
- bekaphatod, ha ennyire vágysz rá :troll:
kukac írta:gyakorlatilag mostmár az eröltetett vicceskedésen és a sértegetésen kívül semmilyen tartalmas dolgot nem tudsz mondani, ennyi tellett tőled, ez vagy te vadász
Jaja, én vicces vagyok, te meg erőltetett. :hehe:
- azt te csak hiszed, közben pedig nem :troll:
Te vagy az, aki három hónapja kóstolgat és sérteget. Nyilvánvaló, hogy tőled nem várhatunk semmi értelmeset, hiszen sem helyesen írni, sem fórumból idézni nem vagy képes. Buta stüszi... :x
- te sértegetsz primitív stílusban folyamatosan és közben folyamatosan rám akarod hárítani. de hát ennyit tudsz, ez vagy te vadász! :troll:
 #133393  Szerző: Glenn
 
kukac írta:ki mindenki? te mind, hatan? :D az nem vita hogy a rád jellemző dolgokat másokra próbálod görcsösen erőltetni, egyrészt te "bőnyálaztál", másrészt annyira foglalkoztat téged egy a szopás-téma, hogy már az sem tud elmenni emellett, aki nem foglalkozott eddig vele. Kinek a pap kinek a papné, engem spec. nem érdekel a nemi életed, de ha te ezt nyilvánosan szereted, akkor a pride-on a helyed
Na íme, ez vagy te. Szövegértés nulla. Te csinálod hatosban, féleszű, hát te magad vallottad be. Te csinálod bőnyállal is. A te témád (hiszen mestere vagy) a szopás is. Az én nemi életemről itt nem volt szó, csak a tiedről, de te ezt is élvezed. És hiába írom ezt le újra és újra, megint ismétled a butaságaidat. Egyre nevetségesebb vagy, de ha élvezed, tudod, hol a helyed (résztvevő vagy ott, ismered, nekem ajánlgattad az imént).
kukac írta:teljesen értelmes, nincs ezzel semmi baj, a felfogásoddal viszont ezek szerint annál több.
Hiába magyarázkodsz, te negyedikes. :fuckyou:
kukac írta:mondom, nem
Mondom, de. :twisted:
kukac írta:ha te ezt szereted akkor bőnyállal szopogassad akiét csak akarod, ki vagyok én hogy megbotránkozzak ezen?
Ne udvarolj, nem kapsz meg. Ott az öt nyalókád, őket szopogasd tovább. :hehe:
kukac írta:gyakorlatilag mostmár az eröltetett vicceskedésen és a sértegetésen kívül semmilyen tartalmas dolgot nem tudsz mondani, ennyi tellett tőled, ez vagy te vadász
Jaja, én vicces vagyok, te meg erőltetett. :hehe:
Te vagy az, aki három hónapja kóstolgat és sérteget. Nyilvánvaló, hogy tőled nem várhatunk semmi értelmeset, hiszen sem helyesen írni, sem fórumból idézni nem vagy képes. Buta stüszi... :x
 #133392  Szerző: markfelt
 
igen, de a mallorcai utamra gyűjtök úh. trollkodjatok még kicsit.
 #133390  Szerző: Csongii
 
Admin, most már összegyűlt a következő 2-3 évre a tárhelybérlet ára, ugye!? :troll:
 #133387  Szerző: kukac
 
Pasa írta:
kukac írta:hiába, gyakorlat teszi a mestert, biztos sokat csináltad már ha ilyen rutinod van. Bele se merek gondolni mi folyhat abban az autóban egész nap...
Hiába terelsz, itt már mindenki tudja, hogy te vagy a szakma mestere. Bevallottad, hogy hatosban nyomod. Az nem semmi, öt embert bő nyállal egy falurádiós sufniban... :fuckyou:
- ki mindenki? te mind, hatan? :D az nem vita hogy a rád jellemző dolgokat másokra próbálod görcsösen erőltetni, egyrészt te "bőnyálaztál", másrészt annyira foglalkoztat téged egy a szopás-téma, hogy már az sem tud elmenni emellett, aki nem foglalkozott eddig vele. Kinek a pap kinek a papné, engem spec. nem érdekel a nemi életed, de ha te ezt nyilvánosan szereted, akkor a pride-on a helyed :troll:
kukac írta:terelés, az idézet pedig a hitelesség kedvéért, csak hogy lásd: nem csak az én véleményem
??? Ismét egy értelmetlen mondat. Mégiscsak butább vagy, mint egy ötödikes. :shock:
- teljesen értelmes, nincs ezzel semmi baj, a felfogásoddal viszont ezek szerint annál több. :D
kukac írta:nem történt ilyen
Dehogynem, bevallottad, most miért tagadod?
-mondom, nem :D
kukac írta:te viszont beszéltél magadról többször is többes számban, ami amellett hogy kissé skizofrén, viszont az általad rendre visszatérő "bő nyállal"-motívum határozottan orális fixációra utal - ez valami plusz szolgáltatás nálad, vagy miért izgat téged ennyire?
Nem magamról, hanem rólad beszéltem, miután bevallottad. A "bő nyállal" és az "orális fixáció" meg a te specialitásod, de ne szégyelld. Valamiből meg kell élned abban a porfészekben...
- ha te ezt szereted akkor bőnyállal szopogassad akiét csak akarod, ki vagyok én hogy megbotránkozzak ezen? :troll:
:gonosz:
kukac írta:attól hogy görcsösen ismételgeted, még mindig csak rád vonatkozik!
Nem. Ez rád vonatkozik. És most, mielőtt újra elismétled, vedd be a tablettádat, nehogy begörcsölj! :hehe:
- gyakorlatilag mostmár az eröltetett vicceskedésen és a sértegetésen kívül semmilyen tartalmas dolgot nem tudsz mondani, ennyi tellett tőled, ez vagy te vadász :troll:
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 26