RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #133385  Szerző: Glenn
 
kukac írta:hiába, gyakorlat teszi a mestert, biztos sokat csináltad már ha ilyen rutinod van. Bele se merek gondolni mi folyhat abban az autóban egész nap...
Hiába terelsz, itt már mindenki tudja, hogy te vagy a szakma mestere. Bevallottad, hogy hatosban nyomod. Az nem semmi, öt embert bő nyállal egy falurádiós sufniban... :fuckyou:
kukac írta:terelés, az idézet pedig a hitelesség kedvéért, csak hogy lásd: nem csak az én véleményem
??? Ismét egy értelmetlen mondat. Mégiscsak butább vagy, mint egy ötödikes. :shock:
kukac írta:nem történt ilyen
Dehogynem, bevallottad, most miért tagadod?
kukac írta:te viszont beszéltél magadról többször is többes számban, ami amellett hogy kissé skizofrén, viszont az általad rendre visszatérő "bő nyállal"-motívum határozottan orális fixációra utal - ez valami plusz szolgáltatás nálad, vagy miért izgat téged ennyire?
Nem magamról, hanem rólad beszéltem, miután bevallottad. A "bő nyállal" és az "orális fixáció" meg a te specialitásod, de ne szégyelld. Valamiből meg kell élned abban a porfészekben... :gonosz:
kukac írta:attól hogy görcsösen ismételgeted, még mindig csak rád vonatkozik!
Nem. Ez rád vonatkozik. És most, mielőtt újra elismétled, vedd be a tablettádat, nehogy begörcsölj! :hehe:
 #133382  Szerző: kukac
 
@pasa: "Pasa
Re: Dühöngő
Ma, 19:21
kukac írta:
klasszikusokat csak pontosan, te biztos
jobban értesz a "bő nyállal"-témához
Ez így igaz, mivel emberekkel dolgozom, van
némi rálátásom a témához. Ezért utaltam
rád."
- hiába, gyakorlat teszi a mestert, biztos sokat csináltad már ha ilyen rutinod van. Bele se merek gondolni mi folyhat abban az autóban egész nap... :troll:

kukac írta:
az neked lett beidézve, mert nem
értetted hogy miről van szó. én legalább
tudom használni a guglit
Nekem idézted, de gugliból, mert fejből
gőzöd nem volt róla. Tehát tudod használni
a guglit, okosabb vagy, mint egy ötödikes
(egy paraszthajszálnyival)."
- terelés, az idézet pedig a hitelesség kedvéért, csak hogy lásd: nem csak az én véleményem :D
"kukac írta:
az előző kommentedben még te
állítottad hogy nincs értelme, lehetnél
egy kicsit következetesebb is! most hogy
tiszutázódott a kifejezés jelentése újra
felteszem a kérdést: ez most coming
out-volt, vagy még egyelőre tagadásban
vagy?
Na, akkor erőlködj tovább. Nem érted, amit
elolvasol, mégis magyarázod a butaságodat.
Én is felteszem a kérdést: mi újság a te
coming out-oddal? Mivelhogy bevallottad,
hogy hatan szívtok egyszerre bő nyállal."
- nem történt ilyen, te viszont beszéltél magadról többször is többes számban, ami amellett hogy kissé skizofrén, viszont az általad rendre visszatérő "bő nyállal"-motívum határozottan orális fixációra utal - ez valami plusz szolgáltatás nálad, vagy miért izgat téged ennyire? :troll:

"kukac írta:
hüpphüpp...
Na ez az, ugye megmondtam."
- te aztán nagyon meg! Lol :D
"kukac írta:
persze, ezt mondom én is: rád!
Igen, pedig tudod, hogy rád vonatkozik.
(na te jössz, úgysem bírod ki...)"
- attól hogy görcsösen ismételgeted, még mindig csak rád vonatkozik! ;D
 #133381  Szerző: Glenn
 
kukac írta:klasszikusokat csak pontosan, te biztos jobban értesz a "bő nyállal"-témához
Ez így igaz, mivel emberekkel dolgozom, van némi rálátásom a témához. Ezért utaltam rád. ;)
kukac írta:az neked lett beidézve, mert nem értetted hogy miről van szó. én legalább tudom használni a guglit
Nekem idézted, de gugliból, mert fejből gőzöd nem volt róla. Tehát tudod használni a guglit, okosabb vagy, mint egy ötödikes (egy paraszthajszálnyival). :D
kukac írta:az előző kommentedben még te állítottad hogy nincs értelme, lehetnél egy kicsit következetesebb is! most hogy tiszutázódott a kifejezés jelentése újra felteszem a kérdést: ez most coming out-volt, vagy még egyelőre tagadásban vagy?
Na, akkor erőlködj tovább. Nem érted, amit elolvasol, mégis magyarázod a butaságodat. Én is felteszem a kérdést: mi újság a te coming out-oddal? Mivelhogy bevallottad, hogy hatan szívtok egyszerre bő nyállal. :o
kukac írta:hüpphüpp...
Na ez az, ugye megmondtam. :hehe:
kukac írta:persze, ezt mondom én is: rád!
Igen, pedig tudod, hogy rád vonatkozik.
:troll:
(na te jössz, úgysem bírod ki...)
 #133377  Szerző: kukac
 
Pasa írta:
kukac írta:szívom is a véredet, te pedig ahogy érzed - akár "bő nyállal" (idézet tőled) is szívhatsz ha neked úgy tetszik
Nincs egy saját gondolatod, engem idézgetsz. Ettől még te szívsz itt egyfolytában jó bő nyállal, na persze nem vért... Ez a sorsod. :gonosz:
- klasszikusokat csak pontosan, te biztos jobban értesz a "bő nyállal"-témához, nekem ebben nincs tapasztalatom, nézd el nekem ha téged idézlek (a forrásmegjelölés is megvolt, nehogy szó érje a ház elejét :D)
kukac írta:te beszéltél magadról többes számban, döntsd már el hogy hányan is vagy!
Szóval te nem röfög mágyár? :D Mondanám, hogy írj inkább angolul, de mint alább is látható, neked az is csak wikipédiás idézetként megy... :shock:
- az neked lett beidézve, mert nem értetted hogy miről van szó. én legalább tudom használni a guglit :troll:
kukac írta:"A coming out vagy coming-out angol kifejezés, magyarul előbújás, arra utal, amikor valaki elmondja egy másik embernek, vagy nyilvánosan felvállalja, hogy leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű vagy Queer (LMBTQ)."
Ezt rajtad kívül eddig is mindenki értette, csak neked kellett hozzá a Wikipédia. Éppen ezért volt értelmetlen a beszólásod. :gülü:
- az előző kommentedben még te állítottad hogy nincs értelme, lehetnél egy kicsit következetesebb is! most hogy tiszutázódott a kifejezés jelentése újra felteszem a kérdést: ez most coming out-volt, vagy még egyelőre tagadásban vagy? :troll:
kukac írta:De valóban nem tagadom, hogy jókat röhögök rajtad.
Szerintem te már kínodban röhögsz. Csak nehogy sírás legyen a vége. :hehe:
- hüpphüpp... :hehe:
kukac írta:örülök neki hogy ennyire jól érzed magad attól hogy nyilvánosan hülyét csinálsz magadból és ráadásul ezt nem veszed észre, bevallom ez napról napra nekem is kitűnő szórakozást biztosít!
Ez meg szóról szóra igaz, csak fordítva. Rád vonatkozik.
:troll:
- persze, ezt mondom én is: rád! .. :troll:
 #133370  Szerző: Glenn
 
kukac írta:szívom is a véredet, te pedig ahogy érzed - akár "bő nyállal" (idézet tőled) is szívhatsz ha neked úgy tetszik
Nincs egy saját gondolatod, engem idézgetsz. Ettől még te szívsz itt egyfolytában jó bő nyállal, na persze nem vért... Ez a sorsod. :gonosz:
kukac írta:te beszéltél magadról többes számban, döntsd már el hogy hányan is vagy!
Szóval te nem röfög mágyár? :D Mondanám, hogy írj inkább angolul, de mint alább is látható, neked az is csak wikipédiás idézetként megy... :shock:
kukac írta:"A coming out vagy coming-out angol kifejezés, magyarul előbújás, arra utal, amikor valaki elmondja egy másik embernek, vagy nyilvánosan felvállalja, hogy leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű vagy Queer (LMBTQ)."
Ezt rajtad kívül eddig is mindenki értette, csak neked kellett hozzá a Wikipédia. Éppen ezért volt értelmetlen a beszólásod. :gülü:
kukac írta:De valóban nem tagadom, hogy jókat röhögök rajtad.
Szerintem te már kínodban röhögsz. Csak nehogy sírás legyen a vége. :hehe:
kukac írta:örülök neki hogy ennyire jól érzed magad attól hogy nyilvánosan hülyét csinálsz magadból és ráadásul ezt nem veszed észre, bevallom ez napról napra nekem is kitűnő szórakozást biztosít!
Ez meg szóról szóra igaz, csak fordítva. Rád vonatkozik.
:troll:
 #133366  Szerző: kukac
 
Pasa írta:
kukac írta:mind a hatan?
Ahogy érzed, akár hatan is szívhattok. :D
- szívom is a véredet, te pedig ahogy érzed - akár "bő nyállal" (idézet tőled) is szívhatsz ha neked úgy tetszik :troll:
kukac írta:kóros eset vagytok ti vadász!
Ez igen! Egyre jobban röfögöd a magyart. Egyes szám, többes szám, összevissza egy mondatban, bravó! :gonosz:
- te beszéltél magadról többes számban, döntsd már el hogy hányan is vagy! :twisted:
kukac írta:Ez akkor most már a coming out volt, vagy tagadod még egy kicsit?
Ez a mondat meg így - szokásod szerint - értelmetlen. :o
- teljesen értelmes volt, de segítek: "A coming out vagy coming-out angol kifejezés, magyarul előbújás, arra utal, amikor valaki elmondja egy másik embernek, vagy nyilvánosan felvállalja, hogy leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű vagy Queer (LMBTQ)."
http://hu.wikipedia.org/wiki/Coming_out

De valóban nem tagadom, hogy jókat röhögök rajtad.
:troll:
- légy a vendégem, örülök neki hogy ennyire jól érzed magad attól hogy nyilvánosan hülyét csinálsz magadból és ráadásul ezt nem veszed észre, bevallom ez napról napra nekem is kitűnő szórakozást biztosít! :troll:
 #133363  Szerző: Glenn
 
kukac írta:mind a hatan?
Ahogy érzed, akár hatan is szívhattok. :D
kukac írta:kóros eset vagytok ti vadász!
Ez igen! Egyre jobban röfögöd a magyart. Egyes szám, többes szám, összevissza egy mondatban, bravó! :gonosz:
kukac írta:Ez akkor most már a coming out volt, vagy tagadod még egy kicsit?
Ez a mondat meg így - szokásod szerint - értelmetlen. :o
De valóban nem tagadom, hogy jókat röhögök rajtad.
:troll:
 #133362  Szerző: kukac
 
Pasa írta:
kukac írta:Nem vagyok az a dühöngő alkat, inkább csak tovább szivatlak :troll:
Pedig ezidáig csak a dühöngéseiden röhöghettünk, most már valóban elkezdhetnél szívatni valakit, mert eddig csak te szívtál. :hehe: Bő nyállal... :shock:
- mind a hatan? ejjj, kóros eset vagytok ti vadász! Ez akkor most már a coming out volt, vagy tagadod még egy kicsit? :troll:
 #133359  Szerző: Glenn
 
kukac írta:Nem vagyok az a dühöngő alkat, inkább csak tovább szivatlak :troll:
Pedig ezidáig csak a dühöngéseiden röhöghettünk, most már valóban elkezdhetnél szívatni valakit, mert eddig csak te szívtál. :hehe: Bő nyállal... :shock:
 #133343  Szerző: kukac
 
Nem vagyok az a dühöngő alkat, inkább csak tovább szivatlak :troll:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 26