RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #133743  Szerző: Zorro90
 
Béke poraira :(
Ilyet tényleg illene tudni! Ajánlom az illető figyelmébe az Eszementek c. sorozatot, amit most kezdett el adni a FOX.
 #133742  Szerző: noartist
 
Annak a f***parasztnak, aki kiírta a Facebookra: ,, ki a rak volt a rOBI Williams?" üzenném: a pokol legalsó, legforróbb bugyraiban r*hadj el, te kultúrálatlan, tudatlan sötét ... "ember"!
R.I.P., Robin Williams!
 #133738  Szerző: Glenn
 
noartist írta:Nagy reményeket ne fűzz a dologhoz.
Miért vagy rosszindulatú? Vagy esetleg te leszel a következő partnere? :o
 #133735  Szerző: noartist
 
adminisztrator írta:ok, remélem akkor itt vége a harcnak egyszer, s mindenkorra.
Nagy reményeket ne fűzz a dologhoz. :)
 #133728  Szerző: markfelt
 
ok, remélem akkor itt vége a harcnak egyszer, s mindenkorra.
 #133723  Szerző: kukac
 
Pasa írta:Elintéztél egy kis büntit, így nem tudtam válaszolni neked. Ezt most pótolom, de hozzáteszem, hogy utoljára válaszolok. Ezt az útszéli kocsmastílust ugyanis nagyon nehezen tudom magamra erőltetni, ami a te anyanyelved. Emiatt előbb-utóbb le is győznél a rutinoddal.
- Elintézted te azt magadnak, méghozzá pont az útszéli kocsmastílusoddal! Rutinom max. a hozzád hasonlókkal való vitatkozásban van, de ez az aláírásomból is már jó előre elolvasható volt :troll:

"Elöljáróban annyit, hogy én élveztem ezt a szünetet, veled ellentétben, mert te majdnem belepusztultál, mint olvasom... :shock:
Tehát íme, ez vagy te (mint tudjuk, a stílus maga az ember):
- Pontosan, te pedig pont olyan ember vagy, mint amilyen a stílusod :)
kukac írta:-gyere ki a segged lyukabol, hatha ugy jobban latsz!
-mivel te szellemi fogyatekos vagy, a velemenyed nem mervado, ugyhogy errol ennyit!
-utanozo majomnak szar a fizetese - bizonyara ismered ezt a mondast, mert nagyon ovodas szinten vagy meg!
-oralis fixacio, keress mar magadnak valakit akira rabukhatsz, mert ez mar nekem faj ahogy burkoltan szopni akarsz!
-te nem vagy okos, de dicsekedj csak vele.
Érdemben nem is tudok erre mit mondani. Valószínűleg ez egy vallomás magadról. Szomorú... :cry:
- Szerintem is szomorú, de a te küzdelmed a fixációiddal már ne az én problémám legyen! :troll:
"Végezetül pár dolog. Értem én, hogy ott a tanyavilágban a román határ mellett csak a kocsmában van net, de legközelebb előbb írj és csak utána vedeljél. Mindenki jobban járna. Egyébként sem szexpartnerkereső fórum ez, nézz körül, eltévedtél. :hehe:
- Ne magadból indulj ki amikor ítélkezel. Azért mert te esetleg iszákos vagy, még nem biztos hogy más is az... :troll:
"Most, hogy magadra hagylak, két dolog történhet veled. Vagy infarktust kapsz az idegességtől, vagy unalomba fulladsz. Bár nagyon utállak, mégsem kívánom neked egyiket sem. Talán egyszer kinősz a pelusból, és akár még értékes tagja is lehetsz a társadalomnak (csekély esély...). :fuckyou:
- megint ez az előítélet, ezért tartasz még mindig ott ahol vagy :D
Csá troll!!!
:troll:
- csá kőkobaki!!! :troll:

(most kezdhetsz trágárkodni, legyen a tiéd az utolsó szó :vomit: )
- trágárkodni te szoktál, én csak válaszolgatok neked hogy ne unatkozz! :troll:
 #133718  Szerző: Glenn
 
Elintéztél egy kis büntit, így nem tudtam válaszolni neked. Ezt most pótolom, de hozzáteszem, hogy utoljára válaszolok. Ezt az útszéli kocsmastílust ugyanis nagyon nehezen tudom magamra erőltetni, ami a te anyanyelved. Emiatt előbb-utóbb le is győznél a rutinoddal.
Elöljáróban annyit, hogy én élveztem ezt a szünetet, veled ellentétben, mert te majdnem belepusztultál, mint olvasom... :shock:
Tehát íme, ez vagy te (mint tudjuk, a stílus maga az ember):
kukac írta:-gyere ki a segged lyukabol, hatha ugy jobban latsz!
-mivel te szellemi fogyatekos vagy, a velemenyed nem mervado, ugyhogy errol ennyit!
-utanozo majomnak szar a fizetese - bizonyara ismered ezt a mondast, mert nagyon ovodas szinten vagy meg!
-oralis fixacio, keress mar magadnak valakit akira rabukhatsz, mert ez mar nekem faj ahogy burkoltan szopni akarsz!
-te nem vagy okos, de dicsekedj csak vele.
Érdemben nem is tudok erre mit mondani. Valószínűleg ez egy vallomás magadról. Szomorú... :cry:
Végezetül pár dolog. Értem én, hogy ott a tanyavilágban a román határ mellett csak a kocsmában van net, de legközelebb előbb írj és csak utána vedeljél. Mindenki jobban járna. Egyébként sem szexpartnerkereső fórum ez, nézz körül, eltévedtél. :hehe:
Most, hogy magadra hagylak, két dolog történhet veled. Vagy infarktust kapsz az idegességtől, vagy unalomba fulladsz. Bár nagyon utállak, mégsem kívánom neked egyiket sem. Talán egyszer kinősz a pelusból, és akár még értékes tagja is lehetsz a társadalomnak (csekély esély...). :fuckyou:

Csá troll!!!
:troll:

(most kezdhetsz trágárkodni, legyen a tiéd az utolsó szó :vomit: )
 #133567  Szerző: Csongii
 
Kép

Akinek nem inge, ne viselje. :twisted:
 #133565  Szerző: kukac
 
@Pasa: "Pasa
Re: Dühöngő
5 perccel ezelőtt
kukac írta:
hmmm, csak azt a szintet hoztam, amin
te megszolitottal, te kezdted, ezt kapod.
Próbálom, próbálom, de olyan sötét vagy,
hogy egyszerűen lehetetlen hozzád
lemenni."
- akkor gyere ki a segged lyukabol, hatha ugy jobban latsz! :troll:
"kukac írta:
beszelj csak a magad neveben, itt senki
nem all melletted, fogyatekos pedig te
vagy!
A magam nevében mondom, hogy
fogyatékos vagy."
- mivel te szellemi fogyatekos vagy, a velemenyed nem mervado, ugyhogy errol ennyit! ;D
"kukac írta:
hazudsz, es meg neveletlen szarjanko is
vagy, de mit is varnank toled vadasz
Te hazudsz, te neveletlen szarjankó..."
- utanozo majomnak szar a fizetese - bizonyara ismered ezt a mondast, mert nagyon ovodas szinten vagy meg! :troll:
"kukac írta:
mocsok csicska is te vagy, csak rad kell
nezni
Nálad meg elég csak a beszólásaidat olvasni,
te mocsok csicska."
- szep szokincsed van, onnan ahol szarmazol, biztos ezt tanultad, valoszinuleg sokat mondogattak neked hogy igy megmaradt! :troll:
"kukac írta:
pedig akarki is mondja, az bizony a
seggfej!
Pedig akárki is mondja, bizony seggfej vagy."
- aki mondja, az pedig nem akarki hanem te, igy a seggfej sem en vagyok! :troll: mindig beleszaladsz, lol :D
"kukac írta:
akkor csak rohogjel, en is rohogok rajtad
te kis pocakos pocs
Te nem röhögsz, hanem szopsz, te
egyszálbelű fasz."
- oralis fixacio, keress mar magadnak valakit akira rabukhatsz, mert ez mar nekem faj ahogy burkoltan szopni akarsz! :troll:
"kukac írta:
ez nem a sajat nevem hanem egy nick,
amit egy nickgenerator dobot, meg ezt
sem tudod? Nem vagy tul okos, de ezt
eddig is tudtuk. vadasz vadasz...
Ez a neved, ne tagadd, épp rád illik.
Nickgenerátor? Ezt hol olvastad? Mert hogy
még életedben nem használtad, az is tuti.
Paraszt, paraszt..."
- te nem vagy okos, de dicsekedj csak vele. Vadasz vadasz... :troll:
 #133562  Szerző: Glenn
 
kukac írta:hmmm, csak azt a szintet hoztam, amin te megszolitottal, te kezdted, ezt kapod.
Próbálom, próbálom, de olyan sötét vagy, hogy egyszerűen lehetetlen hozzád lemenni. :gonosz:
kukac írta:beszelj csak a magad neveben, itt senki nem all melletted, fogyatekos pedig te vagy!
A magam nevében mondom, hogy fogyatékos vagy. :hehe:
kukac írta:hazudsz, es meg neveletlen szarjanko is vagy, de mit is varnank toled vadasz
Te hazudsz, te neveletlen szarjankó... :twisted:
kukac írta:mocsok csicska is te vagy, csak rad kell nezni
Nálad meg elég csak a beszólásaidat olvasni, te mocsok csicska. :shock:
kukac írta:pedig akarki is mondja, az bizony a seggfej!
Pedig akárki is mondja, bizony seggfej vagy. :hehe:
kukac írta:akkor csak rohogjel, en is rohogok rajtad te kis pocakos pocs
Te nem röhögsz, hanem szopsz, te egyszálbelű fasz. :lol:
kukac írta:ez nem a sajat nevem hanem egy nick, amit egy nickgenerator dobot, meg ezt sem tudod? Nem vagy tul okos, de ezt eddig is tudtuk. vadasz vadasz...
Ez a neved, ne tagadd, épp rád illik.
Nickgenerátor? Ezt hol olvastad? Mert hogy még életedben nem használtad, az is tuti. Paraszt, paraszt... :hehe: :hehe: :hehe:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 26