RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #170570  Szerző: BMáté
 
asr27 írta: ...bmáté...
Úgy írom a nicknevem, hogy "BMáté". Tudod, én vállalom a nevem, lásd "Máté", szeretném, ha a továbbiakban nagy betűvel írnád, a helyesírási szabályoknak megfelelően. (Na meg tisztelet...) Köszönöm! :)
 #170567  Szerző: frekivadasz
 
asr27 írta:Pl a Politika topikban írtam frekivadász elvtársnak, hogy már vártam, mikor böfög oda valami kötekedős szöveget (egyébként még soha nem volt egy politikai jellegű építő hozzászólása).
Megkérdeztem, hogy vett-e olajradiátort a mentősöknek. (az olajradiátor egy korábbi téma, amikor is frekivadasz azt írta, hogy a mentősoknek kéne közösen, saját költségen venni egy olajradiátort, ha nincs fűtés az örsön! Ezzel én nem értettem egyet)
Erre nem pont így emlékszem. Persze akkor sem értetted meg, nyilván így is rögzült.
asr27 írta:továbbá, leírtam, hogy miért nem olvastam el bmáté szövegét.
Abszolút irreleváns, senkit sem érdekel, hogy miért nem olvastad el. Az már annál inkább, hogy hogyan tudsz rá reflektálni a leírtak ismerete nélkül. Persze ha elsőre se ment, most sem fog. Pedig nem egy rakétatudomány.
 #170563  Szerző: noartist
 
asr27 írta:Pl a Politika topikban írtam frekivadász elvtársnak, hogy már vártam, mikor böfög oda valami kötekedős szöveget (egyébként még soha nem volt egy politikai jellegű építő hozzászólása).
Megkérdeztem, hogy vett-e olajradiátort a mentősöknek. (az olajradiátor egy korábbi téma, amikor is frekivadasz azt írta, hogy a mentősoknek kéne közösen, saját költségen venni egy olajradiátort, ha nincs fűtés az örsön! Ezzel én nem értettem egyet)
továbbá, leírtam, hogy miért nem olvastam el bmáté szövegét.
Itt semmi sem indokolta, hogy töröld a hozzászólásomat!
Tetszel érteni?
A szabályzatról meg annyit, hogy, ha velem be akarod tartatni, akkor a többiekkel is ugyanilyen szigorral tartasd be, másképp, kb minden negyedik-ötödik hozzászólást lehetne moderálni....
A megszólítás nem volt ilyen szép eredetileg, erről megfeledkeztél. Paraszt módjára nem beszélünk a másikkal. Ráadásul már rengetegen panaszkodtak a stílusodra, ezt magad is láthatod nap mint nap. Sok kirohanásodat toleráltuk, szóltunk, nem hallgattál ránk. Most jönnek a szankciók, ha a továbbiakban sem viszonyulsz úgy másokhoz, ahogyan az elvárható.
Én itt befejeztem. Viselkedj normálisan, reagálj mások véleményére kulturáltan, ha az eltér a te értékrendedtől, és nem tudod kihagyni, hogy reflektálj rá.
 #170562  Szerző: asr27
 
Pl a Politika topikban írtam frekivadász elvtársnak, hogy már vártam, mikor böfög oda valami kötekedős szöveget (egyébként még soha nem volt egy politikai jellegű építő hozzászólása).
Megkérdeztem, hogy vett-e olajradiátort a mentősöknek. (az olajradiátor egy korábbi téma, amikor is frekivadasz azt írta, hogy a mentősoknek kéne közösen, saját költségen venni egy olajradiátort, ha nincs fűtés az örsön! Ezzel én nem értettem egyet)
továbbá, leírtam, hogy miért nem olvastam el bmáté szövegét.
Itt semmi sem indokolta, hogy töröld a hozzászólásomat!
Tetszel érteni?
A szabályzatról meg annyit, hogy, ha velem be akarod tartatni, akkor a többiekkel is ugyanilyen szigorral tartasd be, másképp, kb minden negyedik-ötödik hozzászólást lehetne moderálni....
 #170561  Szerző: noartist
 
asr27 írta:osztogassad bazdmeg, ha annyira nagy arcod van, kb leszarom, a véleményemet akkor is leírom akár mit csinálsz... örülj, hogy visszafogottan fogalmaztam! Mostanában kicsit nagy lett az arcod, nem gondolod? És nem a Laci, hanem te törölgetsz itt ok nélkül! Kukac is leírta, hogy nem személyeskedés az amit leírtam! Akkor lenne személyeskedés, ha a polgári nevén szólítanám meg az illetőt... de így nicknév mögé bújva más a helyzet!
Kifejthetnéd, mit értesz az ok nélkül törölgetés alatt.
 #170559  Szerző: asr27
 
osztogassad bazdmeg, ha annyira nagy arcod van, kb leszarom, a véleményemet akkor is leírom akár mit csinálsz... örülj, hogy visszafogottan fogalmaztam! Mostanában kicsit nagy lett az arcod, nem gondolod? És nem a Laci, hanem te törölgetsz itt ok nélkül! Kukac is leírta, hogy nem személyeskedés az amit leírtam! Akkor lenne személyeskedés, ha a polgári nevén szólítanám meg az illetőt... de így nicknév mögé bújva más a helyzet!
 #170558  Szerző: noartist
 
asr27 írta:A fórum tulajdonosához szól a következő üzenetem: Nem kéne egy kicsit elbeszélgetni noartist "moderátorral"?
Véleményem szerint, kicsit visszaél a moderátori rangjával, lehetőségeivel!
A R1 topikban még megértettem, hogy törli a politikai tartalmú hozzászólásomat, de a politika topikban, semmi nem magyarázza, hogy miért törölte az írásomat!
Attól, hogy valakinek lehetősége van moderátorként jelen lenni a fórumon, még nem kellene visszaélni a "hatalmával".
A Rádió 1 topikban Laci moderált, joggal.
A Politikában én - szintén joggal! Tudod, miért? Mert amint valaki -normális hangnemben!- elmagyarázta, mi a baj a modoroddal, te azonnal lehurrogtad - vállalhatatlan megszólítással.

Olvasd el a Szabályzatot, nem dísznek van. Ha ezeket betartanád, nem kéne pirossal átírni egyik hozzászólásodat sem. Én csak rendet csináltam, talán azért, mert ez (is) a feladatom.

Ha a moderátori, tulajdonosi stábból bárkinek gondja volt/van/lesz velem, nyugodt lehetsz, jelzi(k). De kétlem, hogy a modorod ismeretében ne értenék meg az intézkedést.

Szép napot!

(u.i: örülj, hogy a bazdmegolásért nem kaptál egy harmadikat ajándékba, mert az sem fér bele, bármilyen meglepő is)
 #170556  Szerző: asr27
 
A fórum tulajdonosához szól a következő üzenetem: Nem kéne egy kicsit elbeszélgetni noartist "moderátorral"?
Véleményem szerint, kicsit visszaél a moderátori rangjával, lehetőségeivel!
A R1 topikban még megértettem, hogy törli a politikai tartalmú hozzászólásomat, de a politika topikban, semmi nem magyarázza, hogy miért törölte az írásomat!
Attól, hogy valakinek lehetősége van moderátorként jelen lenni a fórumon, még nem kellene visszaélni a "hatalmával".
 #169666  Szerző: adam1400
 
hogy-hogy még nem írták ki a heti NMHH döntéseit? mindig pénteken szokták.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 53