RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #114171  Szerző: chromsix
 
Nagyon logikus lett a fórum elrendezése ebben a formában, jó ötlet volt!
 #114166  Szerző: Csongii
 
Jaa értem, oké.
 #114148  Szerző: markfelt
 
igen, ez amolyan ha-nem-szeretnéd-végigzongorázni-az-összes-kategóriát-akkor-ott-vannak-a-frekventált-topicok dolog :)

vki - talán asimov - kérdezte korábban, hova tűnt ez, hát ide :)
 #114146  Szerző: frekivadasz
 
Nem egészen, ha jól látom, aktivitási sorrendben jelenik meg a 25 legaktívabb rádiós topic. 'Aktív témák' is lesz a neve...
 #114145  Szerző: Csongii
 
admin bácsi, egy furcsaságot vettem észre. Szerintem valami apró hiba lehet.
Amikor belépek a Helyi rádiók vagy bármelyik rádiós csoportba, és ott valamelyik rádió témájába, majd utána fent a Fórum kezdőlap >> Rádió >> akármi ... résznél a Rádió-ra kattintok, akkor nem magát a Rádió csoportot nyitja csak meg, hanem felülre a körzeti rádiókat is kibontja. Szerintem ez utóbbit nem kellene ott csinálnia.
Remélem nagyjából érthető mire gondolok. :boldog:
 #114103  Szerző: markfelt
 
viszont most elvileg minden adat pontos és minden a helyén van.
remélhetőleg igaz ez a radiosite.hu portálra is, akinek van ideje, csekkolja, talál-e valami hibát. köszi.
 #114102  Szerző: asimov
 
Jah.. lett pár olvasatlan topic nálam (is) :)
(Minden adatbázisban rendet kell időnként tenni, aktualizálni kell record-okat, stb.. tehát no problem!)
adminisztrator írta:kicsit belekevertem a rádiós topicokba, elnézést, akit megzavart....
 #114101  Szerző: markfelt
 
kicsit belekevertem a rádiós topicokba, elnézést, akit megzavart.
a törzsfórumosoknak szokatlan lehet, de így - a médiatörvény által meghatározott kategóriák miatt - logikusabb az elrendezés.

most minden abban a kategóriában van, amiben hivatalosan is van.

két csalás van,

1) a magyar katolikus rádió, mert az nem körzeti: de vác és eszergom - már megnyert - vételkörzet-bővítések beüzemelésével várhatóan az lesz, így azt megelőlegeztem.

2) a radio face, mint olyan, nem szerepel hivatalos nyilvántartásokban. ez a helyzet amúgy is megoldódni látszik, akkor majd a budapest 99.5-ös topic-duplikáció is megszűnik.
 #111585  Szerző: donder
 
hordozoi írta:Nem tudom mennyire jellemző hiba de hetek óta egyetlen jelszó emlékeztetőt sem regisztráláshoz küldött emailt nem kapok meg az oldalról. Elég bosszantó mert nem tudom a jelszavamat csak a Chrome-nak hála eddig nem kellett beadnom.

Szóval hotmail, gmail címekre tutti nem érkeznek meg lehet valami tiltólistán lehet a radiosite.hu?
Chrome-ban belemész a fogaskerékkel a beállításokba, aztán legörgetsz.. Speciális beállítások, Mentett jelszavak, rákattintasz és kidobja az összes elmentett jelszavad
 #111572  Szerző: hordozoi
 
Nem tudom mennyire jellemző hiba de hetek óta egyetlen jelszó emlékeztetőt sem regisztráláshoz küldött emailt nem kapok meg az oldalról. Elég bosszantó mert nem tudom a jelszavamat csak a Chrome-nak hála eddig nem kellett beadnom.

Szóval hotmail, gmail címekre tutti nem érkeznek meg lehet valami tiltólistán lehet a radiosite.hu?
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 53