• TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, IzauraTV...)

#172320  Szerző: djlacee
 2017.11.08. 18:05
noartist írta:
djlacee írta:
noartist írta:Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték.
Mire gondolsz?
Semmitmondó és unalmas. Valószínűleg a költségvetése is jelentősen alacsonyabb.
Az egyetlen dolog, amit a TV2 Csoporton nézek, nekem nem tűnt fel semmi minőségbeli változás
 #172318  Szerző: noartist
 2017.11.08. 17:48
djlacee írta:
noartist írta:Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték.
Mire gondolsz?
Semmitmondó és unalmas. Valószínűleg a költségvetése is jelentősen alacsonyabb.
 #172303  Szerző: djlacee
 2017.11.08. 12:40
Mire gondolsz?
 #172302  Szerző: noartist
 2017.11.08. 12:34
Puszta kíváncsiságból belepillantottam a Jóban-Rosszbanba a minap, és teljesen egyértelmű, hogy ezt a sorozatot elengedték. 2009 környékén egész jól meg volt csinálva, de ez már csak egy roncs.

Stílszerűen lélegeztetőre tették a Super TV2-re költöztetéssel, így a pár hű nézőjük ellesz vele egy darabig, aztán mehet is a levesbe.
 #170827  Szerző: djlacee
 2017.09.20. 11:22
Én is szerettem régen, de most belenéztem, és olyan összecsapottnak tűnik az egész, vagy nem is tudom... Nem az igazi
 #170817  Szerző: noartist
 2017.09.20. 07:16
Az egész műsor kellemetlen, valahogy nem áll össze. A régi, jó Áll az alku nyomába sem ér.
Gyorsan be fog savanyodni az egész, és lesüllyed az átlag TV2 szintre nézettségben.
(pedig évek óta először kapott esélyt tőlem a TV2, de úgy tűnik, a régi kedvenc műsorom sem sikerült)
 #170816  Szerző: altermanus
 2017.09.20. 07:06
Egggeeeen, na akkor ma este nem nézek filmet és belenézek :troll:
 #170804  Szerző: kukac
 2017.09.19. 22:01
nyikolaj írta:Amúgy már korábban is észre vettem... Miért van az,hogy az ÁLL AZ ALKU műsorban csupa olyan játékos van,aki külföldön élt 379 évig, legtöbbjük ÁMÉRIKÁBAN, metroszexuális pávagyerekek,akik minden nap szerintem több ezreket költenek el szépségszalonokba, meg hasonló buziskodó dolgokra költik tuti a pénzt.. továbbá..vállalkozók, ismert fitness személyiségek, és csupa olyan nem átlag ember akik tuti nem a mélyszegénységből jöttek!Én még SOHA nem láttam ebben a játékban egyszerű átlagembert.. jaa..a nőkről nem is beszélni.. agyonsminkelt kényességek.10 játékosból 7,a nyereményből utazgatna ,luxushajót venne meg a faszom tudja,hogy milyen jómódú dolgokra költené a lóvét! Átlagosan kinéző,,nem agyoncicomázott sminkelt nők, és nem buzis kinézetű embereket miért nem lehet szerepeltetni? pl:Erika (48) aki varrónő Kőszegről, Péter(49) biztonságiőr Algyőről, Imi(24) pék Miskolcról.. stb. Egyrészt,, sokkal emberibb kinézetűek lennének tuti, másrészt pedig ők a betevő falatra, meg a sárga csekkekre költenék azt a pénzt amit esetleg megnyernének.
"meg hasonló buziskodó dolgokra..."
- érezni némi látenciát ebben a mondatban... :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 195

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.