RADIOSITE Fórum

• MTVA (M1, M2, M3, M4 Sport, M5, Duna, Duna World)

#182514  Szerző: djlacee
 2019.04.03. 19:18
A Szerencsekerék volt még a Story4-en is
 #182506  Szerző: Glenn
 2019.04.03. 16:11
Wolfman írta:
2019.04.02. 18:22
Gyanítom, hogy ők gyártották az MTV számára a Szerencsekereket, amikor pedig elindult a saját tévéjük, akkor áthozták "házon belülre". De - mondom még egyszer - ez csak az én sejtésem.
Valószínűleg igazad lehet, most, hogy így végiggondoltam. Nyilván az sem véletlen, hogy az MTV-n indult Fábry Show részeit sem adhatják, hiszen 1998-tól az RTL-é lettek a jogok.
Mindenesetre ezeket a műsorokat biztosan nem túl sok pénzért meg lehetne szerezni, tekintve, hogy egy MTV retrótévén kívül a kutyát nem érdeklik. Viszont a köztévé múltjának szerves részei... :shock:
Én még láttam élő adásban a Szerencsekerék első autónyertesét, Kodaj Bencét is. ^^
 #182493  Szerző: Wolfman
 2019.04.02. 18:22
A Szerencsekerék és a Mindent vagy semmit jogai nem a TV2-nél, hanem az amerikai CBS-nél vannak, ezért lenne necces licenszelni ezeket. A másik pedig, hogy az MTM (nem a közös vállalat MTM-SBS) a TV2 előtt is egy műsorgyártó cég volt. Gyanítom, hogy ők gyártották az MTV számára a Szerencsekereket, amikor pedig elindult a saját tévéjük, akkor áthozták "házon belülre". De - mondom még egyszer - ez csak az én sejtésem.
 #182488  Szerző: Glenn
 2019.04.02. 17:27
Promenád írta:
2019.04.02. 14:10
A Kapcsoltamból egyetlen egy adás maradt meg, az is véletlenül, mert sosem rögzítették az élőt. A Szerencsekerék és a Mindent vagy semmit is necces lenne, mert a tv2-t elindító cég at MTM-SBS tulajdonában volt. A Friderikusz Show gondolom Friderikusz Sándor tulajdonában van, a Delta meg már annyira ősrégi tudományos felfedezéseket mutatna be, hogy szépen körbe nevetnéd az egészet.
Szerintem minden leadható, ami megmaradt. Pl. a Csepű, lapu, gongyola, ami egy vetélkedősorozat volt, szintén hiányosan maradt meg, mégis leadták. Egy Kapcsoltam adás is érdekes lenne, és a régi Delta is, mert nyilván a maga korába helyezve néznénk. Egyébként a Szerencsekerék az MTV-n indult 1993-ban, amikor az MTM-SBS még a kanyarban se volt, azokat a részeket szerintem simán le lehetne adni. Egy biztos: nagy hibát követ el a köztévé, ha a több ezer órányi archívumát nem használja műsorkészítésre.
 #182484  Szerző: Promenád
 2019.04.02. 14:10
egon2 írta:
2019.03.30. 17:52
Sajnálnám ha megszünne,bár többet vártam tőle.Pl. règi vetèlkedők leadása Szerencsekerèk,Mindent vagy semmit,Van benne valami,Zsákbamacska.Vagy règi müsorokat mint pl. Friderikusz show,Delta,Kapcsoltam stb...
A Kapcsoltamból egyetlen egy adás maradt meg, az is véletlenül, mert sosem rögzítették az élőt. A Szerencsekerék és a Mindent vagy semmit is necces lenne, mert a tv2-t elindító cég at MTM-SBS tulajdonában volt. A Friderikusz Show gondolom Friderikusz Sándor tulajdonában van, a Delta meg már annyira ősrégi tudományos felfedezéseket mutatna be, hogy szépen körbe nevetnéd az egészet.
 #182438  Szerző: Glenn
 2019.03.31. 18:34
Na, most már fűcsomó legyek, ha ezt értem. :o
Az 50+ korosztálynak csinálnak egy online csatornát. Tuti, ott valakit meg kéne nézetni... :shock:
 #182413  Szerző: noartist
 2019.03.30. 21:22
Glenn írta:
2019.03.30. 18:24
Hát igen, lehetne színesebb, de azt tudni kell, hogy sok régi műsor jogdíjával nem az MTV rendelkezik, a tulajdonos meg nem mindig járul hozzá a sugárzáshoz.
Szerintem valamelyik csatornán lesz helyette pár órás blokk, az is elég lenne (pl. M5).
Persze, ez így van, de elég nagy summából dolgozik az MTVA, szóval bele kéne férnie. Az már csak a hab a tortán, hogy eleve egy fizetős kábelcsatorna volt. Így a szememben nincs mentség a beszántására.

De remélem, hasonló tartalmakra a jövőben is számíthatunk máshol, ahogy mondod.
 #182409  Szerző: Glenn
 2019.03.30. 18:24
Hát igen, lehetne színesebb, de azt tudni kell, hogy sok régi műsor jogdíjával nem az MTV rendelkezik, a tulajdonos meg nem mindig járul hozzá a sugárzáshoz.
Szerintem valamelyik csatornán lesz helyette pár órás blokk, az is elég lenne (pl. M5).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 231

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.